• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.223 je naplánovaná na středu 29. května. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

San Marino-Slovinsko

DeletedUser

Guest
Tak co jak tipujete? já myslím že slovinci byhrajů a my nepostoupíme... máme už malou šanci :(
 

DeletedUser7906

Guest
že san marino vyhraje je asi takova šance jako že já se stanu zejtra prezidentem..tak ale musim uznat že Česko si za to muze samo...to co odehralo za zapasi..hruzaaa
 

DeletedUser7063

Guest
Já pevně věřím v remízu 0:0. Myslím že to by nám stačilo.
 

DeletedUser

Guest
Toto je zbytečné téma. Sanmariňané jsou ryzí amatéři a dostali 44 branek a Slovinci při výhře a problémech Slovenska v Polsku budou zřejmě už na MS. I když vždy byli v tabulkách FIFA za námi, tak na MS pojedou. Spoléhat na toto, je jako věřit, že vyhrajete první cenu ve Sportce. Vždycky jsme měli účast na MS ve svých rukou a vždy jsme to v první půli zmastili a v závěru věřili na zázrak.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Toto je zbytečné téma. Sanmariňané jsou ryzí amatéři a dostali 44 branek a Slovinci při výhře a problémech Slovenska v Polsku budou zřejmě už na MS. I když vždy byli v tabulkách FIFA za námi, tak na MS pojedou. Spoléhat na toto, je jako věřit, že vyhrajete první cenu ve Sportce. Vždycky jsme měli účast na MS ve svých rukou a vždy jsme to v první půli zmastili a v závěru věřili na zázrak.

celí češi,ale remíza by mohla padnout,doufejme všichni
 

DeletedUser

Guest
to ano musíme doufat
PS:Já vim že San Marino má jenom 1 frofesionálního fotbalistu a zbytek amatérů
 

DeletedUser

Guest
Myslím, že mají dokonce dva. Postup si bohužel nezasloužíme a Radovi by za to měli postavit na Strahově sochu. Opravdu nepamatuji, kdy jsme měli tak lehkou skupinu a příště bude hůř.
 

DeletedUser

Guest
Jako správný čech pořád doufám, že se stane zázrak a Slovinci klopýtnou, ale abych byl upřímný a realista, moc šancí tomu nedávám...Je to škoda, protože proti Polákům jsme předvedli dobrý fotbal!
 

DeletedUser

Guest
Inu, San Marinu bych opravdu přál alespoň remízu; nikoliv ovšem kvůli našemu týmu - jeho hráči mají můj obdiv kvůli odvaze, s níž se staví proti jiným mužstvům a s níž čelí neustálému označování "amatéři", zprávám, že soupeř díky výhře nad nimi "splnil povinnost" a podobně. Náš profesionální tým si za své dlouhodobě vysoce profesionální výkony zaslouží "zůstat doma".
 

DeletedUser7063

Guest
Největší sranda by byla, kdyby San Marino vyhrálo nebo remizovalo a my prohráli s Irskem... :lol2:
 

DeletedUser

Guest
hele nekritzujte sam marino :)
vono taky kdyz musej stavat rano do prace a pak musej hrat este fotbal proti profikum co celou dobu jen odpocivaj :)
a nahodou zazraky se deji presne v tu dobu kdy je nejhur;)
ja verim tomu ze ted san marino vyhraje na dalsi ms postoupi z prvniho mista :D a pak ho vyhrajou.... (inu sem pesimista :D)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já to tak černě nevidím, sice jsou šance opravdu malé, ale rozhodě větší než že se zítra stanete prezidentem. I nám trvalo dlouho, než jsme našli skulinku v San Marinské obraně a doufejme, že to taktéž Slovincům déle potrvá. San Marino nemá jinou možnost, než se stáhnout a bránit co nejnižší možný výsledek. Pokud Slovinci do poločasu nedají gól, budou nervózní a otevřou obranu, tím se naskytne příležitost Slovincům a i přesto, že to jsou pošťáci a prodavači televizorů, mají šanci dát gól.
Zkrátka a jednoduše, šance je opravdu malá, ale je tu. Pokud se Marino nenechá podplatit, což je docela možné, mají šanci na remízu. Přece jen hrají doma a budou se chtít předvést před svými fanoušky. My jen musíme věřit, že Slovincům ten zápas nevyjde a San Marino neudělá hrubou chybu.
Potom bychom opravdu měli šanci postoupit...
 

DeletedUser

Guest
Já to tak černě nevidím, sice jsou šance opravdu malé, ale rozhodě větší než že se zítra stanete prezidentem. I nám trvalo dlouho, než jsme našli skulinku v San Marinské obraně a doufejme, že to taktéž Slovincům déle potrvá. San Marino nemá jinou možnost, než se stáhnout a bránit co nejnižší možný výsledek. Pokud Slovinci do poločasu nedají gól, budou nervózní a otevřou obranu, tím se naskytne příležitost Slovincům a i přesto, že to jsou pošťáci a prodavači televizorů, mají šanci dát gól.
Zkrátka a jednoduše, šance je opravdu malá, ale je tu. Pokud se Marino nenechá podplatit, což je docela možné, mají šanci na remízu. Přece jen hrají doma a budou se chtít předvést před svými fanoušky. My jen musíme věřit, že Slovincům ten zápas nevyjde a San Marino neudělá hrubou chybu.
Potom bychom opravdu měli šanci postoupit...

Mám stejný názor může se stát zázrak
 

DeletedUser

Guest
Výkon profesionálů by měl ale býti o něčem jiném nežli o doufání v zázraky...:-)
 
Nahoru