• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

secret @ rumoured

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
http://cz.weststats.com/Rumoured/

Docela zajímavé zbraně ,dle textu jsem pochopil ,že se dají jen při nějakých tajných úkolech.A u mnohých tipuji ,že asi budou špatné údaje.No představte si někoho kdo by tady létal s peacemaker s poškozením 100-500. To by nebyl zrovna příjemný soupeř. :)

Zaujali mě hlavně ty pušky ,někde jsem četl ,že by měli přijít s update 1.2 pro střelce určitě velká okrasa.(ta kuž a winchester se mi líbí) , ale kde je něco pro chladňáky :( ,asi mi nic jiného nezbude ,než si vzít tu pušku s bajonet a chodit na zteč :)

Otázkou je ,jestli v tomhle můžeme věřit weststats.Jak víme i oni se často pletou a navíc tyto věci nemají žádné pevné podklady.
 

DeletedUser1756

Guest
Taky jsem koukal a docela me to prekvapilo ale nechme se prekvapit co zase vymysli.Jinak k poraneni 100-500 je docela nemile:eww:
 

DeletedUser1382

Guest
já sem koukal někde na TW news od němců a tam byly u update 1.2 nějaký z těchto zbraní ukázány
 

DeletedUser

Guest
třeba budou na update 1.2 ale určitě se mi líbí ta kuš mohl bych ji potom zařadit do poviné výbavy
 

DeletedUser3925

Guest
Překlad

Tak tady je hrubý překlad, snad to někomu pomůže, alespoň MFSCervickovi.:)

Není to úplně od začátku, mluvím jen k tématu.

Speciální zbraně


Jak je možné vidět v naší databázi zbraní, existují tři druhy: Poničené, Klasické a Ostré, Přesné, Precizní. Každý typ zbraní má různé statistiky.

Ale existuje i 4.druh zbraní. Jedná se o nejvzácnější, zvláštní druh zbraní. Má nejlepší statistiky a bonusy. Tyto zbraně jsou běžně přidány k nějaké postavě Divokého západu: Např. Athosův fleret, Hernandův meč atd.

Někteří návštěvníci našeho webu si jistě všiml, že naše databáze neobsahuje některé zbraně. Je to z toho důvodu, že nebyli nikým nalezeny, jsou opravdu vzácné. Jediný důvod, proč jsme se k nim dostali je, protože jsou nahrány jejich obrázky na serveru TW - přidané skilly jsou tajné, ceny jsou tajné, poškození je tajné.

Důležitá poznámka: Většina údajů v této tabulce jsou nepřesné odhady, založené na již objevených zbraních. Zbraně nemají ve většině případů reálnou hodnotu. Pro více informací viz. tabulka.

http://img139.imageshack.us/img139/4052/tabulka1.jpg

Zbraně do levé ruky

Obrázky těchto zbraní byly také nalezeny ve hře skrytě - všechny aktuální zbraně lze dát do pravé ruky, avšak tyto zbraně přijdou do levé ruky. Je pravděpodobné, že někdy v budoucnu bude existovat 2.slot na zbraně. O těchto zbraních je známo vemli málo, proto se můžeme jen dívat na obrázky a číst si názvy.

http://img139.imageshack.us/img139/8895/tabulka2.jpg


Konec/Das Ende/The end.
 

DeletedUser

Guest
Škoda že tam nepíšou, kolik to dává poškození, ale aspoň je to překvápko...
PS: Ještě tam napiš konec Rusky a Polsky ne? :D
 

DeletedUser

Guest
Teďka by se mi to šiklo :-D ten přesný pepperbox :-D

EDIT: podle mě to budou zbraně které půjdou ve zbrojnici v pevnosti v updatu 1.2 (1.20) :D ale můžeme se jen dohadovat
 

DeletedUser

Guest
Ha - TADY už jsou napsány i poškození. Musím říct, že jsem čekal o něco vyšší...
 

DeletedUser

Guest
Já myslel že tam nějakou dobu nebylo... Anebo jsem zase slepej ...
 

DeletedUser

Guest
Jediný důvod, proč jsme se k nim dostali je, protože jsou nahrány jejich obrázky na serveru TW - přidané skilly jsou tajné, ceny jsou tajné, poškození je tajné.

Důležitá poznámka: Většina údajů v této tabulce jsou nepřesné odhady, založené na již objevených zbraních. Zbraně nemají ve většině případů reálnou hodnotu. Pro více informací viz. tabulka.

Přečtěte si znovu toto.
Jediné co se o zbraních ví je, že jejich obrázky existují. Nic víc. Dokonce i obrázky zbraní do levé ruky existují, přitom nemáme na levou ruku slot ;)
Prostě ty zbraně jsou jenom spekulací...
 

DeletedUser

Guest
No, je to možné, možná u Přepadávání, ale je to asi taková šance, jako že najdeš 3 Figarovy břitvy najednou.:)

Ale asi iba s PREMIOM

Vies ja makam prace PRODEJ ZBRANI INDIANOM , HLADANIE POKLADU ? PREPADENI ? VYKRADANI HROBOV :sorry:

Tak ale chcel by som nazor moderatora alebo admina :)

Mno zatial som nasol s najvacsou predajnou cenou 2400$ :D

Aj tak diki
 

DeletedUser1382

Guest
Přečtěte si znovu toto.
Jediné co se o zbraních ví je, že jejich obrázky existují. Nic víc. Dokonce i obrázky zbraní do levé ruky existují, přitom nemáme na levou ruku slot ;)
Prostě ty zbraně jsou jenom spekulací...

řekl bych že ten druhý slot se přidá až v dalších updatech(doufejme že dokonce prázdnin)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru