• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

secret @ rumoured

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Toto je dole pisane :)

Found anything interesting in-game? Contact us!

Tak je urcita sanca nie ? Alebo to je tam naco ? Ze najdete daco zaujimave tak napiste :(
 

DeletedUser

Guest
No, je to možné, možná u Přepadávání, ale je to asi taková šance, jako že najdeš 3 Figarovy břitvy najednou.:)

Takže chceš říct, že žádná... :ehm: :loool:
Je možné, že se otevřou od X úrovně nějaké další úkoly, kde budou tohle odměny... :sugar sugar:
 

DeletedUser

Guest
Tak podle mě určitě budou ty spodní zbraně ve zbrojnici v pevnosti. A rozdíl by mohl být i v velikosti pevností. Ale co je dobré. Zbraň Jesse James' Schofield. Jesse James je i zde uživatel, že? Určitě jo :) Vsadím se, že ho za každou cenu bude chtít najít. Ale s těmi lvly by opravdu měli mít pravdu. Opravdu. Pravda. Opravdu. A pěkné prachy za to :D A to je(pokud budou ty první zbraně ve zbrojnici v pevnosti) cena jen za nakoupení jako člen. To jsou prášky ;)
 

DeletedUser

Guest
Možná teď odbočím od tématu ale jak a coje jsou to Pevnosti v The West pojem Pevnost znám ale jak to je snimi ve hře

dlouho jsem nečetl foru takže mě když tak nasměrujte
 

DeletedUser

Guest
:loool::loool::loool::loool:Dobre ty:loool::loool: me dostalo hlavne: Bicí zbran a OSTRÉ ZADOVKA :)
nebo Nat to Mačetovej....
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru