• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Seznam bitev v rámci události Hon na dýně

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Mikosansobi

Člen týmu
Ani ne, když každý z těchto světů, kromě Georgie, má přes 480 hráčů. Spíš to znamená redukci bitev o Awesomii kvůli nezájmu.
 
Ani ne, když každý z těchto světů, kromě Georgie, má přes 480 hráčů. Spíš to znamená redukci bitev o Awesomii kvůli nezájmu.

Pokud nehrajou bitvy, k čemu je ten svět? všechno ostatní dění je víceméně k ničemu. úkoly jde dělat na kterémkoli světě, stavět kostel taky, plnit úspěchy taky...

Touhle "aktivitou" je jen vidět, jak jsou ty světy absolutně mrtvé. těch 10,20 nebo 30 "aktivních" hráčů ( z toho 3/4 hrajou na jiném aktivnějším světě) tam šlo evidentně jen kvůli té "odměně" a zbytku světa je i tahle "velkorysá" odměna uplně jedno.
 
Ani ne, když každý z těchto světů, kromě Georgie, má přes 480 hráčů. Spíš to znamená redukci bitev o Awesomii kvůli nezájmu.
za mě je to škoda, je fakt, že to lidi dost hejtují kvůli odměně, ale aspoň to pár světů probudilo k nějaké aktivitě ta Awesomia

mimochodem musím se zeptat nedá mi to, nebyla ta legendární černá truhla jako odměna první dny dražitelná na trhu, neb se mi zdálo že ano, ale teď už není, já jen že jsem ve "sporu" s edou, tak bych rád věděl, kdo má pravdu,-)
 
Naposledy upraveno:

raketak95

Člen týmu
Pokud nehrajou bitvy, k čemu je ten svět?

Z hráčskýho pohledu k ničemu, z pohledu INNO nepochopitelně k výdělku, ačkoliv mi pořád zůstává záhadou předpoklad INNA, že migrací by sypači mrtvých světů přestali na aktivnějším světě sypat - logicky bych viděl spíš opak, ovšem marketingu nerozumím, tudíž nevím.

Hejtování odměn - tady se dostávám na strašně tenkej led. Osobně než dostávat pevně určený krám ze shopu v hodnotě do 75 UPD, bych preferoval samotné obálky s UPD (25, 40, 50 - v libovolné kombinaci), čímž dostávám svobodnou volbu, jak s nimi naložit - ať už šetřit, nebo utratit, a zároveň se tím pokrývá možnost, že někdo dostane krám, který nechce.

Ono taky záleží na situaci ve hře - na K z té Truhly mrtvých ocením (až na afrikány a tu blbost na snížení duelové úrovně) asi cokoliv, kdežto na mrtváku I budu ohrnovat nos i nad ene truhlou a lékárničkou, když se mi jich tam válí skoro dvouciferné množství v inventáři, a budu doufat v 3 nejraritnější odměny s šancí 5 %...

Poslední problém je taky samotná kvalita bitev, která je na K vlivem inteligence INNA ubohá a na mrtváku je honění 20v20 kolem gigantické Awe občas dost utrpení (co si budem povídat, asi je to koncipovaný na 5násobnou účast...).
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru