• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Sheriff - Časopis TW

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11370
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11370

Guest
Milí hráči,
S veľkou radosťou vám oznamujem, že vznikol nový časopis k hre - Sheriff. Viem, že tu už bolo viacero pokusov o vytvorenie novín (časopisov), ale zaručujem vám, že tento časopis vydrží oveľa lepšie. Náš plán je vytvoriť časopis na úrovni, obsahovo a aj vzhľadom by bol podobný oficiálnemu časopisu hry DK - Paladin. Budeme vychádzať približne raz za mesiac (presný dátum nového vydania sa dozviete vždy na našom webe). Budeme sa snažiť prinášať vám nové, zaujímavé informácie, štatistiky zo svetov, rôzne typy a triky a aj nejaké tie súťaže.

Týmto by som rád upozornil aj na nábor nových členov do týmu.



MOMENTÁLNE HĽADÁME ĽUDÍ NA TIETO POZÍCIE:​

a.) Informátor zo všetkých CZ i SK svetov
Informátor bude zisťovať, aká je situácia na danom svete, kto s kým vedie vojnu, vznik dôležitých aliancií, zaujímavé postrehy, krátke rozhovory s významnými hráčmi daného sveta...

Požiadavky:

* dobrá znalosť rodného jazyka (CZ,SK)
* aktívne hranie na vybranom svete
* schoposť získávať aktuálne informácie
* 15 a viac rokov (ak bude niekto mladší schopný vytvoriť kvalitný článok,
* kvalitná schopnosť komunikovať a spracovávať články
* bezproblémová komunikácia so všetkými členmi týmu (chat na skypu...)
* samostatnosť pri tvorbe

(voľných miest: 16 - pre každý svet jedna pozícia)

b.) Koordinátor pre CZ/SK svety
Na túto pozíciu hľadáme dvoch ľudí, každý bude mať na starosti jednu jazykovú verziu. Korektori budú mať na starosti dohliadať na informátorov, aby dodali články včas a pomôct pri finálnej úprave článkov.

Požiadavky:

* vek minimálne 18
* perfektná znalosť danej jazykovej verzie
* chuť venovať viacej času tejto hre
* bezproblémová komunikácia so všetkými členmi týmu (chat na skypu...)
* vodcovské a organizačné schopnosti

(voľných miest: 2 - pre každú jazykovú verziu jedna pozícia)

c.) Redaktor
Táto funkcia bude obnášať písanie článkov do nášho časopisu, ale nie ohladne diania na světech. Vždy se mezi sebou dohovoríme, na akú tému daný článok bude (napríklad rozhovor, zaujímavosti od InnoGames, či novinky z The Westu).

Požadavky:

* dobrá znalosť rodného jazyka (CZ,SK)
* 15 a viac rokov (ak bude niekto mladší schopný vytvoriť kvalitný článok,
* kvalitná schopnosť komunikovať a spracovávať články
* bezproblémová komunikácia so všetkými členmi týmu (chat na skypu...)
* samostatnosť pri tvorbe

(voľných miest: 4 - pre každú jazykovú verziu dve pozície)


Prihlášky:

* zasielajte na e-mail - casopis.sheriff@gmail.com
* do prihlášky napíšte: vek, nick, trošku sa predstavte a do prílohy pridajte 1 článoček na tému The West (nemusí byť)
* do predmetu e-mailu napíšte: Sheriff - prihláška

Konečný výber:
* radi by sme spolupracovníkov vybrali eště pred ďalším číslom - aby sme ich zoznámili s našou pácou a organizáciou
* výsledok zverejníme tu na fóru aj na našich webových stránkach


Teším sa na vaše prihlášky a následnú spoluprácu
za tím časopisu Sheriff,
Styracoz
 

DeletedUser11370

Guest
Chcel by som sa vás - našich čitateľov opýtať, čo by ste si radi prečítali v prvom čísle ?

Rozhovory - rád by som tiež vedel mená hráčov, o ktorých by ste sa radi niečo dozvedeli ???

Články - aké články by ste radi videli v našich číslach ?

Súťaže - chceli by ste mať v čísle aj nejaké súťaže, krížovky, alebo osemsmerovky

Môžete písať hociaké vaše návrhy. Sme tu predsa pre vás, ale keď nám nenapíšete, čo by ste tam chceli mať, tak sa to nemáme odkiaľ dozvedieť :(
Poprosil by som teda, aby sa tu vyjadrilo čo najviac hráčov, ale ŽIADEN SPAM, prosím !!!
 

DeletedUser

Guest
Rozhovory: Je tedy hodně kvalitních a zkušených hráčů si myslím: Ku příkladu by mě zajímal McBracey, 7Sup, Zbojnikovec, Mr. Oizo, Forkronil atd. Taky by mě zajímal/a hráč/ka tazzmanka, nevím jestli už s ní byl rozhovor v nějakém předchozím dílu, ale i tak se hodně věci za ty časy změnilo, takže pokud by byl udělán rozhovor znovu, určitě by to nebylo jak ten rozhovor minulý. Nebo bych vytvořil anketu, kde by šlo hlasovat pro více hráčů, no a třeba po 5 dnech by se to uzamklo a bylo by jasné koho chcou nejvíce lidé slyšet.

Články: Co mě trochu vadilo na těch minulých časopisech, byly vymyšlené příběhy, které se sic týkaly divokého západu a nějak v souvislosti s hrou mi to nic neříkalo. Tedy to bych nepsal, už jen kvůli tomu kdo to má psát. Na škodu nebude, když zkusíte udělat nějaké statistiky(pokusy), to bylo už v minulých časopisech a docela mě to nadchlo. (třeba otázka modlení - jak působí na stavbu, jak působí na práce, jak působí na bitvu, když se před začátkem bitvy pomodlíte atd.) Dále bych tam rád viděl nějaké extra bitvy měsíce. Nejlépe dvou největších protibojujících aliancí 120 Vs 140, k tomu jména těch co veleli a možná krátky rozhovor od obou z velitelů.

Soutěže: Něco jako osmisměrky nebo křížovky? Hm, nevím jak to myslíš, ale já si to představuju tak, že bych si to musel nejdřív asi vytisknout a pak luštit, což se většině nebude chtít. Ale dal bych tam možná nějaké vtipy, to si každý rád občas nějaký přečte a nebo zkuste něco jako je tady na foru... výtvarný obrázek nebo nějaký článek nějakého uživatele a odměnou by bylo zveřejnění toho obrázku nebo článku v příštím čísle. Tím byste i zajistitli článek rozsáhlejší než kdybyste tam psali nebo dělali obrázky jen vy.
 

DeletedUser

Guest
Rád bych si přečetl rozhvor s Hráčkama Pwyll a Tazzmanka :-)
 

DeletedUser

Guest
Když tu všichni zmiňujete tazzmanku, se kterou já nemám žádné zkušenosti, taky bych se o ní (něm) rád něco dověděl. :)
 

DeletedUser

Guest
O NÍ.Tazzmanka je LEGENDÁRNÍ velitelka na cz7 a pravděpodobně už i na Arizoně.
Pokaždé když sháním velitele do pevnosti,tak se obracím na ni,popřípadě na Pwyll :-)
 

DeletedUser

Guest
Pěkný 7supe , proto bych rád viděl i rozhovor s tebou :)) Jakožte nejlepším grafikem a fotomontážistou (alespon pro mě) CZ the westu.
 

DeletedUser

Guest
Nejraději bych viděl rozhovor semnou protože tu jsem :
Nejhezčí
Nejlepší
Nejchytřejší
Prostě ten NEJ ! :D

Sranda, rád bych viděl rozhovor s již zmíněnou tazz, nebo s Delim :D ( Ani nevím proč :) ) Taktéž se Supem a nakonec ještě jednou semnou :D
 
Nejraději bych viděl rozhovor semnou protože tu jsem :
Nejhezčí
Nejlepší
Nejchytřejší
Prostě ten NEJ ! :D

Sranda, rád bych viděl rozhovor s již zmíněnou tazz, nebo s Delim :D ( Ani nevím proč :) ) Taktéž se Supem a nakonec ještě jednou semnou :D

Jak chceš rozhovor, tak ho poskytni, není problém, k tomu nepotřebuješ nějaké alternativní weby.
 

DeletedUser

Guest
tazzmanka Dnes v 14:22 hodin
A o jaké otázky by šlo???

Tak co byste chtěli?
 

Deleted User - 31870

Guest
Obvykle se otázky tvoří z několika sektorů:
a) soukromí a představení
- co dělá, jak se ke hře dostala, koníčky kromě hry, rodina,..

b) hra
- kde hraje, na co se zaměřuje, jestli ji baví, čím se proslavila,..

c) plány do budoucna
- co by chtěla změnit, čeho by chtěla dosáhnout
 

DeletedUser

Guest
Takže tazz řekla ne... škoda. Jinak, taky by se mi líbil rozhovor se supem.
 

DeletedUser2076

Guest
Rád bych si přečetl rozhvor s Hráčkama Pwyll a Tazzmanka :-)

No Tazzmanku neznám, ale rozhovor s pwyll bych si taky rád přečetl (ona velí v některých bitvách jo?) A taky s hráčkou Aradhel, která je podle mě největší objev roku na S1 :-) Nebo by to z S1 mohli být hráči jezzek, Pegasus a nebo taky já :::))::
- - - - - - -
Ještě jsem se chtěl zeptat, jestli se už podařilo sehnat redakci a jestli se už pracuje na tom časopisu? Jestli chcete sehnat lidi do redakce asi by bylo nejlepší napsat to přímo ve hře třeba na Ali fórum. Tady to moc lidí číst určitě nebude.
A nemohl jsem si odpustit dát sem odkaz sice už na dost starší ale podle mě dost dobrou práci městských novin 1 města na S1 sice ten člověk co je dělal už s tím dávno přestal (ale hraje pořád) a myslím, že je to unikát, takový člověk by se vám určitě hodil...

Je to spíš taková kronika města X-Ellpaso

http://www.webdesign2.ufouni.cz/the-west/ellpaso_telegraph.htm
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2076

Guest
Tak já počítám s tím, že každý kdo píše tady na fóru taky přímo hraje a ten kdo zakládá časopis by měl taky napsat přímo ve hře, ať se sem jde podívat někdo, kdo má o práci v redakci zájem a tady na fóru se pak dozví víc...
Pro shánění lidí není nejlepší nápad používat jen toto fórum, kdych si tu psal o pomoc do bitev tak tam nepřijde nikdo.
 
Tak já počítám s tím, že každý kdo píše tady na fóru taky přímo hraje a ten kdo zakládá časopis by měl taky napsat přímo ve hře, ať se sem jde podívat někdo, kdo má o práci v redakci zájem a tady na fóru se pak dozví víc...
Pro shánění lidí není nejlepší nápad používat jen toto fórum, kdych si tu psal o pomoc do bitev tak tam nepřijde nikdo.

Pro shánění bojovníků do bitvy je samozřejmě vhodné shánět hráče na příslušném světě. To je interní záležitost hry a vlastní věc hráčů, kteří musí jednat přímo ve hře, kde taky jinde. Ale tvorba nějakých stránek, to je snaha mimo hru, navíc je v rukou soukromých osob. Obepisovat aliance a hráče není zrovna vhodný způsob jak na sebe upozornit, navíc je to dost amatérské. Takové věci se musí dělat administrativně, a to nikdo kvůli nečlenům týmu neudělá. Co víc ani oficiální "časopis" v držení administrátorů na sebe ve hře neupozoňoval, vše se pořešilo na foru. Stejně se o tom "časopise" ten kdo nechodí na forum dost dobře nedozví, do hry mu ho nikdo zasílat nebude.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru