• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Skleněná kulička

DeletedUser

Guest
Bylo mi řečeno že kuličku můžu prodat na trhu až po vánocích.
Vánoce jsou ta tam a kde nic tu nic.
Nemůžu pořád prodat ani jednu kuličku !!!
Máte v tom bordel víte ????
Kdy to hodláte dát do pořádku ????:tom:
 

DeletedUser

Guest
kdo ti řekl že ji můžeš prodat ? že se to dalo prodat loni neznamená že se to dá prodat i letos..;)
 

DeletedUser4876

Guest
Je to ale celkem nefer vuči těm co ziskali třeba jen jednu ti nemaji za co vyměnit kalendař :D
Aspon u te kuličky a uhli bych nechal dražitelne stejně to tomu kdo to nepotřebuje je k ničemu a nepomuže mi to jako jine věci z toho kalendaře co přidavaji bonusy.
 

DeletedUser12110

Guest
Ukoly jsou nastaveny tak, aby se daly splnit i bez kupovani prislusnych itemu (Kulicek nebo uhli). O zavedeni prodejnosti jmenovanych nemame zadne zpravy.
 

DeletedUser

Guest
nikdy nevěř nikomu kromě adminů nebo moderátorů od "normálních" hráčů nikdy nic nemáš na 100% to u moderátorů taky ne ale tam je aspoň hodně vysoká pravděpodobnost že pravdu mají
 

DeletedUser

Guest
No ony nejdou prodat ani cukrovinky s kalendare.taky hodne lidi cekalo ze to pujde.A kulicky nebo uhli si mysli je to same.Proste letos to nejde.Ale taky jsem nekde cetl ze to ma byt po vanocich nebo alespon po novem roce spristupnene.Ale uz si nepamatuju jestli tam bylo mozna :D :) ale pokut to nebylo do ted,tak to nebude vubec.
 

DeletedUser11464

Guest
No jo, INNO se zase rozhodlo, že prostě ne všichni budou mít perníky, lékořice apod. Taky jsem naivně myslel, že se zbavím 24 bonbonů, ale jak vidim, tak ne. Nevadí, oni se použijou :)
 

DeletedUser

Guest
No jo, INNO se zase rozhodlo, že prostě ne všichni budou mít perníky, lékořice apod. Taky jsem naivně myslel, že se zbavím 24 bonbonů, ale jak vidim, tak ne. Nevadí, oni se použijou :)

Jojo hodne lidi s tim chtelo kseftovat.otevirat kalendar na svetech kde ani nehraji a pak prodavat a dostavat penize zase na jinem svete :) mozna se to proste INNU nelibilo :hoj:
 

DeletedUser11464

Guest
To jsem měl v plánu původně taky, ale jak jsem někde viděl, že to nepůjde a že to celkově stejně nejde, tak jsem od toho zase upustil. :)
 
Nahoru