• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Skupina z5 | 5 -> 1

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Seznam hráčů skupiny z5. Přesun ze světa 5 na svět 1.

1. kraak
2. Yanizz
3. marin4
4. María Rodriguez
5. Krtek78
6. old shaterhand1
7. Johny Fontane
8. *Wolfie*
9. Frederick Winslow
10. lynx25
11. Udunka

DeeKey - vyřazen pro neaktivitu
 
Naposledy upraveno:
Plnění úkolů

kraak
[SPOIL][report=427811370cc0f7b158]Získaný úspěch 'Cesta na západ'.[/report]

[report=43198186f3e0ba1a77]Modlitba dokončena[/report]

Ke hře mě dotáhla dcera, která už dnes hru hraje jen aby se neřeklo. Začal jsem hrát v říjnu 2010. Charakter mám dělníka, který mě vyhovoval stylem hraní. Později jsem si i zadueloval, do doby než se změnil systém duelů. Po reskilu, už to nebylo ono. Potěšila mě řemesla. Vybral jsem si kováře, který se k dělníkovi asi hodí nejvíc. Systém prací před verzi 2.0 mému stylu hraní vyhovoval víc, nemusel jsem u hry trávit tolik času. Hraji ještě na světě 9 a Arizoně. Zatím mě u hry udržely akce vánoce a teď změna světa.
[/SPOIL]


Yanizz
[SPOIL]

[report=43198853c86c564a72]Modlitba dokončena[/report]

S mojí postavou jsem začal hrát někdy v roce 2009. Po světě 4, kde jsem si zkoušel duelanta, jsem začal i na světě 5, a tentokrát pro změnu jako dělník. Díky buildu, který se mi celkem povedl, se mi po celou dobu úspěšně dařilo držet na špičce žebříčku. A tak to netrvalo ani moc dlouho a mé jméno bylo poprvé zaznamenáno v síni slávy. Našel jsem také dobré město s aktivními hráči a takže to byla celkem zábava. Velkou radost mi pak udělala první zlatá puška, která se mi se mi ze všech čtyř světů, kde jsem hrál, poprvé podařila nalézt právě na S5. Aktivně jsem pomáhal naší alianci v dobývání pevností. Časem ale tempo hry na tomto světě zvolnilo, a já tak měl čas i na plnění úkolů. Po té co se objevila možnost migrace, rád jsem se v té době již upadajícího světa, přesunul za novými zážitky na svět 1. Zde jsme pak s kamarády, kteří také dorazili z různých koutů divokého západu, založili naše město.[/SPOIL]


marin4
[SPOIL][report=42802842fea08c72c0]Získaný úspěch 'Cesta na západ'.[/report]

[report=43199021f1c7fba0d7]Modlitba dokončena[/report]

Ahoj Harry! Jmenuji se marin4. Už jako malý kluk jsem si nepřál být nikým jiným, než duelantem. Naivně jsem si myslel, že síla mi pomůže vyřešit všechny problémy. Proto jsem každý den kácel stromy a jeden čas i pracoval v jednom z kamenolomů z kraje odkud pocházím. Brzy jsem měl ve svých pažích tak ohromnou sílu, že jsem kdekoho porážel v jedné hospodské rvačce za druhou. Nicméně jednoho dne jsem málem přišel o život. To když mě opravdový duelant, mistr svého řemesla, poslal jednou ranou ze svého revolveru k zemi. Odneslo to sice jen mé levé rameno, ale ten chlápek ke mně ihned vykročil. Zvedl mě ze země a pomohl mi odejít do pokoje. Jmenoval se Frankie a po chvíli jsem pochopil, že kdyby chtěl, mohl mě tou jedinou ranou zabít... Vysvětlil mi, že mé chování mu nedávalo jinou možnost. Sám musím uznat, že s rostoucí silou mi rostlo i sebevědomí. Ale teď jsem chápal, že síla neni vše. Poté mi nabídl, abych mu pomohl s výstavbou jeho nového domu. Bydlel nedaleko od toho baru kde k přestřelce došlo. U lesa pod horami. Přijal jsem a druhý den ráno jsme se vydali na cestu. Práce tam bylo opravdu dostatek. Když jsme tam dojeli, byla to spíš chatrč než dům. Ale když jsme se dali společně do práce, během pár týdnů bylo dostavěno. Dokonce se k nám přidávali i jiní, takže místo jednoho domu na tom místě stálo tou dobou domů devět. Postavili jsme si i větrný mlýn. Potom jsme potavili ohradu a stáj. Už stačilo jen nachytat pár krav, ovcí a koní, což jsme také udělali. Ano, dalo se tomu už říkat město. A já si uvědomil, že život duelanta není nic pro mě...
Jenže vše skončilo jinak, než kdokoliv z nás plánoval. V našem městečku začalo hořet, plamenyy šlehaly ze všech domů a lidé pobíhali s vědry vody z jedné strany na druhou. Pomalu se každy začal ubírat pryč, protože snaha byla marná. Nikde jsem neviděl Frankieho, tak jsem se rozběhnul směrem k jeho domu, ale uvnitř jsem ho nenašel. Poté jsem se vydal do stáje, ale jeho kůň tam nebyl. Stáj byla také v plamenech, takže jsem se pokusil pustit koně, ale v tu chvíli se uvolnil jeden z trámu přímo na mě. Zachránil mě v poslední chvíli Shelby, jeden od nás z města. Dotáhnul mě ke koni a náš barman Henry mě poslal za tebou. O Frankiem ovšem nikdo nic nevěděl. Doufám jen, že se brzy setkáme...

[/SPOIL]


Krtek78
[SPOIL][report=426956269d0614c8ef]Získaný úspěch 'Cesta na západ'.[/report]

[report=43198318a1d3f362b8]Modlitba dokončena[/report]

Ahojky sem Krtek78,ne nejsem věčně zahrabaná v pod zemi. Vidím a slyším vše dobře. Na světě 5 sem toho zažila poměrně dost. Někteří mě znáte z našeho města a aliance. Někteří zase z duelu. Někdy se našli i tací co chodili častěji. Na krtka už pomalu slyším i v reálu. Krtek je prostě malej,ale někdy ho je až,až. Měla sem ne malé problémy. Ale vždy se to ustálo. Tady to bude určitě taky super.
[/SPOIL]

old shaterhand1
[SPOIL][report=427587377e30a73217]Získaný úspěch 'Cesta na západ'.[/report]

[report=43199779f22f98f963]Modlitba dokončena[/report]

Ahoj, jsem old shaterhand1. Na The West jsem se poprvé přihlásil na Arizoně. The West mě vždycky bavil chvíli a chvíli ne, a tak se mi postavy postupně mazaly. Až jsem si řekl, že si založím nějakou, na které budu hrát aktivně. Svět 5 jsem si vybral, protože doby prací (ty byly kdysi na každém světě jiné) mi na něm nejvíc vyhovovaly. Charakter voják jsem si vybral, protože mi bitvy na The Westu přijdou naprosto epické. Protože mi je řemeslo ukradené, tak jsem si vybral mastičkáře. Jak čas plynul, ze světa 5 z nějakého záhadného důvodu věčně ubývali hráči. Málo hráčů znamenalo nudné bitvy a špatné obchody na trhu. Moc nepomohlo ani když přišel hráč Gofrey Wever a stvořil novou alianci. Nakonec jsem byl potěšen, že vznikla migrace a přesunul jsem se. Svět 1 jsem si vybral, protože mi jej doporučilo nejvíce lidí z aliance. Doufejme, že to s nim nedopadne jako se světem 5. KONEC !!![/SPOIL]


Johny Fontane
[SPOIL][report=42802854889de31ec9]Získaný úspěch 'Cesta na západ'.[/report]

[report=43198805a49e1de5cb]Modlitba dokončena[/report]

Zdravím, jsem Johny Fontane. The West jsem začal hrát prvně na světě 4. Proč jsem začal hrát i na světě 5? Může za to můj kamarád a spolužák, který hrál pod jménem Paulie Gatto. Rozhodl se, že zkusí na dalším světě plnit úkoly za jinou charakterovou skupinu a se brzy po něm rozhodl zkusit to také. Od narození na tomto svěrtě jsem měl touhu stát se dobrodruhem. Po splnění základního řetězu charakterových úkolů jsem se rozhodl pokračovat i v dalších úkolech. Po objevení řemesel jsem si zvolil šarlatána. Oproti mým bratříčkům na jiných světech jsem zde získal opasek Ala Swearengena nejdříve, také klíče a části zlaté výzbroje se mi s dobrodruhem získávaly asi nejlépe. Býti dobrodruhem je prostě podle mě nejlepší na plnění úkolů a všelijaká dobrodružství.

Na tomto světě jsem neměl stání. Po narození jsem začínal, myslím, přidáním se do města "Last Exile", kde byl můj kamarád Paulie Gatto. Když se začaly na divokém západě objevovat pevnosti, byla to opravdu paráda. Při bitvách o pevnosti jsme nejprve bojovali ve spolku s aliancí West, pak proti ní. Má postava však byla o dost mladší, než kamarádova, takl jsem toho na pevnostech příliš nezmohl. Často jsem se do bitvy ani nedostal. Pak to Paulie na tomto světě víceméně zabalil. Já se věnoval spíše úkolům, než válčení. Město postupně zaniklo a bylo opuštěno. Přidal jsem se ke hráčům Aspera a Man with No Name, které jsem poznal na světě 7. Nějakou dobu jsem pobýval v jeho městě "U Jezírka". Svět 5 byl víceméně mrtvý, co se týče pevností. Většinu držela aliance West, která tak byla celkem dlouho suverenním hegemonem na tomto světě. Poté jsem se opět zapojil do potýkání se na pevnostech, když se několik měst vzbouřilo nadvládě aliance West. Po klidu a nečinnosti přišlo oživení. Vystřídal jsem se pak v několika městech bojujících proti alianci West. Tou dobou jsem se současně snažil o zlatou pušku. Měl jsem velkou radost, když jsem toho konečně dosáhl. Nakonec jsem zakotvil ve městě "Hotel u Supa ", které vedl hráč martinjochec.
Koncem pobytu na světě 5 opět můj zájem o bitvy o pevnosti ochladl, hlavně kvůli nedostatku času. Dále jsem se snažil o další plnění dalších zpřístupněných úkolů. Ani duelům jsem se na tomto světě příliš nevěnoval. Nyní jsem přesídlil na svět 1 a čekám co budoucnost přinese nového.
[/SPOIL]


*Wolfie*
[SPOIL][report=429188224b77ef4db1]Získaný úspěch 'Cesta na západ'.[/report]

[report=431988704432cf64f0]Modlitba dokončena[/report]

Jsem Wolfie, osamělá vlčice. Pocházím ze světa 5. Hraju skoro 2 roky. Bydlím ve své vlčí vesnici. Začali jsme hrát s děckama ze třídy, ostatní už ale myslím nehrají. Já jsem málem skončila taky, jen jsem občas nakoukla, abych udržela účet. Vrátila jsem se do hry, když jsem objevila adventní kalendář a plnily se vánoční úkoly. Zatím jsem u hry zůstala i když nejsem moc aktivní. Jednu dobu jsem málem skončila, protože mě často uspávali sousední hráči Žiži a Žížala. Pak byl najednou klid a zjistila jsem, že mají blokaci. Od té doby se mi už hrálo dobře. Protože nedueluju, vybrala jsem si svět 1. Je to nejstarší svět, tak tu snad bude aspoň trochu klid.
[/SPOIL]

Frederick Winslow
[SPOIL][report=426956332447915892]Získaný úspěch 'Cesta na západ'.[/report]


Co bych o sobě měl napsat? Začnu asi jako každý jménem. Jmenuji se Frederick Winslow a jsem duelatant ze všeho na světě nejvíc miluju právě ten okamžik kdy tasím kolt a svého soka posílám k zemi párem dobře mířených ran. Zjednodušeně řečeno spíš vyhrávám než prohrávám... Vždyť na levelu 81 mám 153 level duelů. Na světě 5 jsem patřil mezi ty nadějné pomalu rozkétajicí květy 30 v pořadí. Jenže časy jsou kruté a i na světě 5 kde kvůly rozsáhlým požárům bylo donuceno spoutu lidí opustit své milované domovy. Ale život je změna a proto jsem se vydal za svým osudem do světa 1 kde pokusím štěstí a snad se ujmu otěží svého života rozumě. Chtěl bych e stát pistolníkem na kterýho nikdo nezapomene už teď o mě spoustu lidí ví a nikdo si se mnou nezačíná spíš prohraju když si to nenačasuju zrovna nejlíp. Ale jak se říká lepší víťezí....
[/SPOIL]


lynx25
[SPOIL][report=42781138f537f5c3ac]Získaný úspěch 'Cesta na západ'.[/report]

[report=43198765662056d141]Modlitba dokončena[/report]

Jsem tichý, mlčenlivý Lynx, což v překladu znamená rys. Moje první kroky v této hře se datují k 1.10.2010 na světě 5. Mým prvním městem bylo menší městečko uprostřed mapy Panthers Town, založené hráčem Kraak. Městem prošli různí lidé, někteří jen na chvíli, většinou na nákup, jiní pobyli déle. Zvali jsme začínající hráče ve snaze pomoci jim v začátku hry, většina byla ale po čase vymazána ze hry. Později jsme se rozprchli na nákupy a mě napadlo se osamostatnit a obsadit jedno z opuštěných měst. Mé nové město Lynx-Town zůstalo mým domovem až do konce. Jsem dobrodruh a zaměřuji se na plnění úkolů a dluhopisů. Později mě začalo čím dál víc bavit účastnit se bitev o pevnosti, takže úkoly šly trochu stranou. Přesto se mi ještě na původním světě podařilo dosáhnout levelu 120
[/SPOIL]

Udunka
[SPOIL][report=42716187b370d3ff85]Získaný úspěch 'Cesta na západ'.[/report]

[report=431985954e791a3ad2]Modlitba dokončena[/report]

Postavu na S 5 jsem měla strašlivě dlouho. Asi od začátku roku 2009. Postave se jmenuje Udunka. Je to nick, který používám na spoustě stránek. Když byl můj bráška malý, tak neuměl říci moje jméno -Ladunka, a tak mi říkal Udunka. Postava ve hře je čistojkrevný dobrodruh. Zásadně nedueluji, pokud to není nutné. Baví mě plnit úkoly. Většinu jich mám hotovou, ale ještě mi jich přeci jen pár chybí. Jelikož už tuto hru hraji vážně dost dlouho, tak se v mezidobí, když nemůžu plnit úkoly, věnuji se zběratelství. Také moc ráda chodím na bitvy a Udunka je obávaný obránce. Jsem moc zvědavá, co mě na novém světě čeká.
[/SPOIL]


María Rodriguez
[SPOIL]

[report=43199142accfbf1324]Modlitba dokončena[/report]

Jmenuji se María Rodriguez začala jsem hrát už ani nevím kdy s partou kamarádů, které jsem znala už z jiných her. Nastoupila jsem už do rozjetého vlaku jménem Black Widow. Přejímala jsem rady zkušenějších a tak jsem rychle rostla jako duelant nahoru. Začala jsem se taky účsstnit bitev v alianci, která ke konci sv 5 již tento svět ovládala. Na časy dobývání vzpomínám nejraději, byly to úspěšné roky. V těchto časech převahy se začali pomalu moji spoluhráči rozcházet, až jsem zůstala ve městě sama. Po velkém patchi jsem se rozhodla přejít k partnerskému městu v alianci a nakonec, když sv5 skončil hledám svoje ztracené spoluhráče z ali tady.
María je duelant a tahle role mi nejvíc vyhovuje. Prakticky jsem si vyzkoušela i jiné charaktery na jiných světech, ale vždy jsem skončila u duelování. Taky se mi líbí vysoké poškození a slušné kritiky v bitvách.[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser14443

Guest
Migrace: splněno
10 vět: splněno
modlení: splněno

Akce úspěšně splněná.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru