• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Není chyba Sleva na nugáty

Již několik let jsem nedostal slevu na nugáty, zatím co moji přátelé ji dostávají v jednom kuse. Podle mě jde o bug, prosím o jeho opravu,

Děkuji,

gabor nagy
 

Deleted User - 825207

Guest
Kuci, první lognutí na klondyke a vybehlo na mně okno že 150%, svět běžel pár minut a hned člověku vyskočí sleva..
(jistěže jsem se jen zasmál, ale nabídku nevyužil..)
 

z3l1

Člen týmu
Jedná se o nabídku ve hře na nuggety nebo z emailu při odběru newsletteru?

Tipuju že se jedná o slevu ve hře, která se nedá ovlivnit.
Jednou za čas se objeví okno se slevou na nugety od 150% po 500% nebo možná 600% víc jsem neviděl zatím.

S pozdravem
z3l1
 

z3l1

Člen týmu
gabor právě poukazuje na to, že někomu se tato nabídka objeví klidně 2x do týdne a někdo jí nedostane jak je rok dlouhý.

Ano já to chápu - Pokud se jedná o můj názor tak zastávám ten že se to nedá ovlivnit nikým z týmu je to pouze náhodné.

Když se podívám na svojí hlavní postavu tak za poslední rok jsem to měl jednou nabídnuto.
Na druhé kde hraji velice málo tak se mě objevila asi tak 4x - nejsem si jistý jestli to nemá nepřímou spojitost s neaktivitou účtu.

z3l1
 

Symphie

Člen týmu
Tyto nabídky se vytváří v centrále, nevíme tedy podle jakých kritérii. To jsou záležitosti, které administrátor hry nemá v kompetenci, my víme pouze o výprodeji. Nelze tedy s tímto nic udělat.
 

Oximus

Člen týmu
Tipuju že se jedná o slevu ve hře, která se nedá ovlivnit.
Jednou za čas se objeví okno se slevou na nugety od 150% po 500% nebo možná 600% víc jsem neviděl zatím.

S pozdravem
z3l1

Ahoj, píšeš tady o rozmezí 150% - 500% (600%). Proč tedy přátelům ze hry běžně chodí 60% sleva, že by nedostatečné informace? Já osobně si nemohu stěžovat, nuggety kupuji pravidelně a za poslední rok mi několikrát přišla akce na 150% a 200%, takže s neaktivitou, ani nekupováním nuggetů to nemůže mít nic společného. Těm 300% bych možná ještě věřil, ale od 300% po 500% (600%) - to jsou potvrzené informace a nebo nějaké mýtické pověsti? Neznám na hře nikoho, kdo by takovou slevu dostal. Vzhledem k tomu, že INNO do hry nedá hráčům nic zadarmo (což chápu, je to prostě business), tak ale na základě toho nevěřím, že by sami zrekonstruovali pro ně tak nevýhodné slevy. Píšeš o tom, že jsi tu slevu viděl, respektive že vyšší než 500% (600%) jsi neviděl. Tenhle argument nebudu brát v potaz, dokud mi to nepotvrdí někdo další z řady hráčů, protože dost pochybuji o existenci této slevy (pokud se pletu a viděl ji i někdo jiný, tak se zároveň omlouvám). Rozhodně to nemyslím vůbec špatně, ale trochu mi vadí, že se hráčům podávají dost nejasná a přibarvená tvrzení, která dle mého nejsou 100% pravdivá.
 
Naposledy upraveno:

Symphie

Člen týmu
Již několik let jsem nedostal slevu na nugáty, zatím co moji přátelé ji dostávají v jednom kuse. Podle mě jde o bug, prosím o jeho opravu,

Děkuji,

gabor nagy

Čas od času může marketing zasílat speciální nabídky různým hráčům, v různých termínech a časech. Podpora, ani administrátor nemá žádnou kontrolu nad tím, kdy jsou odesílány, ani nad tím, komu jsou zasílány.

Chápu, že tě to asi frustruje, že jsi nedostal nabídku, ale tak je možné, že ji v budoucnu dostaneš. :) Tohle je tak vše, co bych k této problematice mohla sdělit. Díky za pochopení.
 
Ahoj, píšeš tady o rozmezí 150% - 500% (600%). Proč tedy přátelům ze hry běžně chodí 60% sleva, že by nedostatečné informace? Já osobně si nemohu stěžovat, nuggety kupuji pravidelně a za poslední rok mi několikrát přišla akce na 150% a 200%, takže s neaktivitou, ani nekupováním nuggetů to nemůže mít nic společného. Těm 300% bych možná ještě věřil, ale od 300% po 500% (600%) - to jsou potvrzené informace a nebo nějaké mýtické pověsti? Neznám na hře nikoho, kdo by takovou slevu dostal. Vzhledem k tomu, že INNO do hry nedá hráčům nic zadarmo (což chápu, je to prostě business), tak ale na základě toho nevěřím, že by sami zrekonstruovali pro ně tak nevýhodné slevy.
500% (nebo fakt možná 600%) bylo na Indianě někdy na jaře 2019 pokud se nepletu, bylo to pro cca 50% světa, měla ta akce trvat 48 hodin a skončila asi po 10. Tak trochu předpokládám, že to byl omyl a dost dlouho jsme to my, kteří jsme nabídku nedostali, ostatním záviděli (někteří, třeba já, dodnes).
Je fakt, že 60% se občas objeví, ale myslím, že 150% je nejčastější (alespoň u mě).
 

Deleted User - 825207

Guest
@Oximus
Jak píše polkoi, těch 500% bylo, já vůl jsem chtěl koupit až budu doma(byl jsem v práci), než jsem přišel domů tak najednou se psalo že šlo o sytémovou chybu nebo tak něco a sleva byla pryč..
Osobně jsem viděl(nabídka byla u mně) nejvíc 300%(co jsem i využil, a nešlo o chybu jako u nabídky 500%) ale víc jak 300% mi nepřišlo nikdy(teda krom těch 500% co byla údajně chyba), spíš mi skáče většinou 150 a míň..(když už, tak kupuji min. u 150%, u nižší slevy ne :) )
 

z3l1

Člen týmu
Zdravím,
jak píše polkoi a thoriorz87 těch 500% bylo na Indianě.
Těch 600% si nejsem jistý možná jsem si to spletl ale vlastně jsem chtěl jen napsat že je určitě rozmezí.

Dukaz měl 400% na dakotě jako bonus.

Upřímně já osobně jsem nikdy nabídku na 60% nedostal vždy nejmín 150%.
Co jsem psal že by to mohlo být spojené s neaktivtou tak byla to pouze má domněnka - pokud nehraješ tak ti inno pak dá nabídku na ty nugety aby tě zase do hry dostali - pouze jsem si to myslel - vím že jsem to psal nemusel a spoustu z Vás to nezajmá nebo to někdo může využít a začít se tu pošklebovat ale to mě je jedno.

S pozdravem
z3l1
 
V květnu 2019 byl bug, kde velkému množství hráčů naskočila nabídka na 500%.

Co se týče ostatních nabídek, tak u nich je jejich absence možná ze dvou důvodů - buď nugety nekoupili nikdy nebo před hodně dlouhou dobou (já jsem třeba nakoupil v dubnu 2016 a od té doby mi žádná sleva nepřišla) a nebo kupují moc často, takže systém je nepotřebuje motivovat k nákupu, případně vždy bonus mohli zmeškat.

Jeden hráč se mi pochlubil, že vysledoval jistou železnou pravidelnost a od té doby už nakupuje pouze na pravidelnou akci 150%.
 
myslím, že se mi nabídka 150% objevuje zhruba každé 2 měsíce, naposledy jsem ji využil, když se termín trefil do období kdy k tomu byly i rachejtle (což je bonus asi 2% navíc, ale hodí se) víc mi nikdy nabídnuto nebylo
 

EREWAN

Člen týmu
Není to tak trochu zvýhodňování některých hráčů a diskriminace platících hráčů? Slevy by měly být pro všechny, jinak to je nespravedlivé
 

EREWAN

Člen týmu
:D zaregistroval jsem se na slovenskej west a nabídku na slevu jsem dostal hnedka po asi týdnu hraní, po je vtipný, že tady nikdy, sorry za double post, ale měl se dávno vyjádřit někdo přede mnou
 
Nahoru