• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Smrt Demitry, Rachůnka, Marka a Vašíčka

DeletedUser

Guest
Je to hrůza,děs.Mohli žít ještě dlouho krásnej a spokojenej život...

Projevme jim tedy upřímnou soustrast také tím,že nikdo nenapíše zkratku RIP,jelikož to byli češi ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Hrůza, jako skalního fandu hokeje mě to hodně sejmulo. Upřímnou soustrast, škoda, že už Vás nikdy neuvidím hrát.

No jo, i bohaté hvězdy přemůže zubatá..
 

DeletedUser14186

Guest
Je to strašný , ten kdo fandí aspoň trochu hokeji , tak na tyhle hráče nikdy nezapomene.
Až je z toho člověku do pláče .
 

DeletedUser

Guest
blbý letadlo:(((( tak dobrý hokejsti rachunek muj druhej nejoblibenejší hráč:(
 

DeletedUser

Guest
Zajímalo by mě,kdyby to nebyl váš oblíbený hráč,jestli byste také předstírali strašný smutek...
 

DeletedUser1318

Guest
Já to vidím tak, že Čechů, na které bych mohl být hrdý, nejsou milióny.
Pokud zemře někdo z těch, na které mám důvod být hrdý, nemusím smutek předstírat.
Nevidím nic pobuřujícího na tom, že třeba v tomto případě někdo někomu věnuje tichou vzpomínku.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
kousek od naší zahrady bydlí dědeček rachůnka no, děda se sním zná no ale jinak upřimnou soustrast
 

DeletedUser

Guest
Je mi naprosto jedno, že zemřeli. Neznal jsem je a mé problémy jsou pro mě mnohem důležitější, ikdyž jistě malichernější, než životy cizích lidí. Dokud nezemřeli, nikdy jsem o nich a o jejich díle neslyšel. Pro mě byli bezvýznamní. Je tragické, že zemřeli, ale co ti ostatní? Zhasly zde pouze tři životy? To že byli hokejisté je mi jedno, ve skutečnosti je mi i úplně jedno, že zemřeli. Jen mi přijde zvláštní, kolik lidí se rmoutí kvůli smrti, někoho koho ani neznají. Je v tom takzvaný lidský soucit? Je v tom snaha zapůsobit, či snaha lhát sám sobě, vnucovat si myšlenku, že jsem lepším člověkem? Neberu vám to, možná opravdu někteří hluboce litujete jejich smrti. Jen se mi nelíbí to pokrytectví, které kolem toho vzniká.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7836

Guest
je nám to lúto pretože to boli vynikajúci športovci. Mne je zas úplne jedno že niekto zomrie v krajinách tretieho sveta..Ale toto boli významní ľudia pre každého kto sa zaujíma o hokej..
 

DeletedUser11313

Guest
Každý,kdo nám připraví krásné chvíle,je pro nás významný.Pokud takový člověk odejde,jsou naše emoce tím silnější,čím silnější zážitky pro nás připravil.A pokud je takový odchod zbytečný,jsou naše emoce o to silnější.
Pokud tohle někdo nechápe,je buď primitiv,nebo ještě nedozrál.Brečel jsem a nestydím se za to.V tomdle případě totiž platí, kdo nebrečí není čech. (Jiné národnosti odpustí,jsme na českém servru)
Kdo neviděl "Rachna Kachna,to to letělo" o mnoho přišel.A bohužel už to v reálu asi těžko uvidí.
 

DeletedUser

Guest
cituji jednoho diskutujiciho z novinek....

Souhlasím,je to tragédie, ale třeba ve středu zahynuli čtyři muži stejného věku po srážce s polským kamiónem, jsou snad jejich vyhaslé životy méněcennější ? Tak proč nikdo nezapaluje svíčky za ně? A´t se každý za hokejisty pomodlí, ale nedělej te z toho prosím tyátr.


lip bych to nerekl...
 

DeletedUser

Guest
Po někoho ti hokeisti znamenali něco jako rodia. Hokej je něco, na co jsme pišní a když zemře někdo, kdo nám pomohl ke zlatu tak se nediv že to tak prožíváme.
 

DeletedUser1318

Guest
cituji jednoho diskutujiciho z novinek....
...Tak proč nikdo nezapaluje svíčky za ně?...
To je ověřená informace, že nikdo z okruhu jejich známých a příbuzných za ně žádnou svíčku nezapálil?
Zřejmě nebyli, tak stejně jako třeba já nebo ty, ničím natolik vyjímeční, aby je znalo větší množství lidí a takovou potřebu pocítili.

Kdo si myslíš, že třeba tobě delegoval právo k tomu, soudit, jestli mohu nebo nemohu hokejistům zapálit svíčku?

Je to můj problém, můj pocit, moje ztráta, můj názor, tak se mi do toho prosím neangažuj.
 
No rozdíl mezi obyčejným člověkem a veřejnou osobností - sportovcem je značný. Pro mnoho lidí nějaký anonymní člověk v podstatě nic neznamená. Pokud někdo zapaluje za někoho svíčku, nějaký důvod to zřejmě má, stejně tak jako to že někdo svíčku zapalovat nebude. Uvědomuji si že i já jsem každému ukradený, nemám s tím problém. Každý ke mě bude chovat takový vztah, jaký uzná za vhodné.

Nechápu dost dobře tyto odpůrce piety vůči hokejistům. Vidím v tom něco víc než jen zamyšlení nad hodnotou lidského jedince. Tady je prostě zřejmý odpor vůči tomu čím na lidi zapůsobili. Nevím co je špatného na slávě, kterou sportovci získají svým výkonem. Lidé je mají rádi podle své vůle a proto jim projevují svojí přízeň. Nerozumím proč se někteří z vás, snaží degradovat tento vztah fanoušků vůči vrcholovým sportovcům. Řeknu jen jediné; jste trapní.
 

DeletedUser

Guest
spatne ste me pochopili....proti tem hokejistum nic nemam, byli dobri a je toho velka skoda...ale media to rozmazavaji takovym zpusobem ze je me z toho blbe...
 

DeletedUser7836

Guest
Áno... súhlasím, že média to rozmazávajú... ale nechápem ako niekto môže týchto hokejistov porovnávať s nejakými afričanmi atď.. to je podla mňa choré takto sa robiť humánnym...
 
Nahoru