• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Smrt Demitry, Rachůnka, Marka a Vašíčka

Divím se jedné věci. Stávají se různé tragické události, anebo nějaké závažné kriminální činy. Takovéto kauzy se hodně propírají v médiích, to je jasné. Jedna z věcí je ta, že nikdo se neodváží popřít oficiální verzi události, anebo nějak hanět oběti, či se jakkoli nevhodně vyjádřit, zkrátka jít proti proudu. Tak to bylo vždy, samozřejmě šlo o klasické občany. A když spadne letadlo s hokejisty, tak se objeví plno popíračů a odpůrců. To dřív nikdy takto nebylo, v čem je sakra ten renonc??
 
Nedá se nic dělat,ale musím se připojit třeba k Mc Bracey a dalším.Před třema tejdnama umřel soused v baráku,znal jsem ho dobře 15 let.Byl postarší,zemřel na raka.A popravdě řečeno,víc se mě dotkla smrt těch kluků v letadle.Se sousedem jsem se pozdravil,pokecal o počasí,ale to bylo asi tak vsjo.Ale když hošani někoho zmastili na ledě,to bylo radosti.Navíc to byli mladý kluci. DO FUTRÁLU MUSÍME VŠICHNI.Ale ti kluci nosili radost milionům lidí,tak proč jim nevzdat úctu?Znám hodně existencí,který by se nevešli do flotily Boeningů 747 a ty aera by mohli beze stopy zmizet. Ani by to se mnou nehlo,ale kluků a jejich blízkejch je mi líto.
 

DeletedUser13138

Guest
Některé životy jsou nahraditelné,ale životy významných lidí nejsou.Oplakavají je všichni ponevadž jsou známí asi těžko bude oplakávat celá republika par lidí které níkdo nezná až na kruh rodiny.
 

DeletedUser

Guest
Možná narážel na můj příspěvek. Jen bych chtěů podotknout, že mi je jedno jestli támhle umřeli hokejisti nebo v Somálsku shořela vesnice na popel, ve skutečnosti mě to nezajímá.

Tahle veřejná hysterie se mi nelíbí, to samé bylo před chvílí v Norsku, tisíce lidí v ulicích a proč? Protože tam šlo hodně lidí? Protože o tom pořád žvanila všechna média?
Tohle je to samé, všichni pláčou a přitom jim to je ve skutečnosti jedno. Asi kdyby nebrečeli, tak by nebyli správní fandové, hokejisti, lidi a bůh ví co ještě.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Když je ti to ukradený, tak si šetři svoje játra a plácej si příspěvky jinde, nemusíš hned ostatní osočovat, protože se chtějí poklidně rozloučit s někým, koho měli rádi, ačkoliv je neznali osobně.
 

DeletedUser1318

Guest
Milý Forkronile, až budeš o něco starší, a třeba i tobě odejde někdo blízký, pochopíš a budeš se umět vcítit do pocitů těch, které něco podobného potkalo.
Pokud si myslíš, že je to jen pokrytecká reakce vyvolaná médii, máš o lidech jako takových velmi špatné mínění.
Všichni zřejmě nebudeme takový cynici, za jaké nás máš.
Je mi tě svým způsobem líto.
 

DeletedUser

Guest
Nechápu lidi co si myslí, že náš žel není upřímný, soudí to podle toho, že oni nic necítí, připadají si tvrdě, když nad tím mávnou rukou a v všem vnucují, že jejich smutek není opravdový... Prosím takové lidi ať už se k tomu nevyjadřují
 

DeletedUser

Guest
Možná narážel na můj příspěvek. Jen bych chtěů podotknout, že mi je jedno jestli támhle umřeli hokejisti nebo v Somálsku shořela vesnice na popel, ve skutečnosti mě to nezajímá.

Tahle veřejná hysterie se mi nelíbí, to samé bylo před chvílí v Norsku, tisíce lidí v ulicích a proč? Protože tam šlo hodně lidí? Protože o tom pořád žvanila všechna média?
Tohle je to samé, všichni pláčou a přitom jim to je ve skutečnosti jedno. Asi kdyby nebrečeli, tak by nebyli správní fandové, hokejisti, lidi a bůh ví co ještě.

Je mi naprosto jedno, že zemřeli. Neznal jsem je a mé problémy jsou pro mě mnohem důležitější, ikdyž jistě malichernější, než životy cizích lidí. Dokud nezemřeli, nikdy jsem o nich a o jejich díle neslyšel. Pro mě byli bezvýznamní. Je tragické, že zemřeli, ale co ti ostatní? Zhasly zde pouze tři životy? To že byli hokejisté je mi jedno, ve skutečnosti je mi i úplně jedno, že zemřeli. Jen mi přijde zvláštní, kolik lidí se rmoutí kvůli smrti, někoho koho ani neznají. Je v tom takzvaný lidský soucit? Je v tom snaha zapůsobit, či snaha lhát sám sobě, vnucovat si myšlenku, že jsem lepším člověkem? Neberu vám to, možná opravdu někteří hluboce litujete jejich smrti. Jen se mi nelíbí to pokrytectví, které kolem toho vzniká.

Dobrá, vy jste je neznali, vás nezajímají, vám je to jedno.
Pokud na ně nechcete vzpomínat, ať už z jakéhokoli důvodu, je to vaše věc. Pokud si myslíte, že pro náš národ nejsou ničím významní, budiž. Je to váš názor na věc a my vám ho nebereme, ale jak říkám jenom váš názor. My, jenž nám na nich záleželo, my, jenž jsme prožívali spoustu času zíráním do televizní obrazovky, kde jsme spolu s nimi, (a pořádně vysokými návaly emocí) prožívali úspěchy i neúspěchy, vítězství i pořážky, krásu i bojovnost, sílu i rychlost.... My, jenž jsme věděli, že i když padne vláda, i když bude finanční krize, i když zaůtočí teroristé, i když.... My jsme věděli, že oni tu budou, aby mohli zas a znovu potěšit naše duše a sjednotit celý národ za jedinou věc. Častokrát, když jsme my, lidé tohoto národa, neměli na co být hrdí, ve světě pro nás nebylo pochopení a ani my sami nevěděli, jakou cestou se máme dále ubírat. Vždy jsme věděli, že znovu příjde chvíle, kdy nám někdo tu cestu znovu ukáže, že příjde někdo, kdo nás znovu nastartuje a ukáže nám na co můžeme být hrdí, že nám někdo znovu získá reputaci a uznání na mezinárodní scéně. A ,,zlatí hoši,, skutečně znovu přišli a vyvedli nás z temnoty na světlo, z hlubin do výšin, ze země do nebes.... Znovu jsme mohli zpívat tu krásnou hymnu, vnímat slávu, cítit vítězství..... A být hrdí na to, že Praotec Čech zakotvil právě tady.
Za tyto a mnohé další krásné okamžiky, jim ze srdce děkujeme a posíláme jejich blízkým upřímnou soustrast....
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru