• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Snídáte?

Snídate?


  • Celkový počet hlasujících
    96
No to je dobrá otázka, nějaké to snídání se ze společnosti vytratilo. A to takovým způsobem až mám dojem jestli je vůbec pravda že jsem někdy snídali!

Já nesnídám, za to jím přes den hlavně když se namane příležitost.
 

DeletedUser

Guest
Já osobně nesnídam. Nestíhám to. Jen o víkendu si dám vždy pořádnou snídani. Jinak jak se říká: ,,Snídně je nejdůležitější jídlo dne".
 

DeletedUser

Guest
Jak zde padlo, " SNÍDANĚ JE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JÍDLO DNE " a tak jí nešidím a pravidelně snídám !

Super nápad Pišto ! :)
 

DeletedUser

Guest
ja snidam az ve skole :D beru si to do batohu protoze jinak nestiham :D
 

DeletedUser

Guest
Někdy... skoro jen o víkendu.
Vždycky když mě táta žene ke snídaní, sednu radši k PC a zapínám TW.
 

DeletedUser

Guest
Ano, v dětství mě k tomu hodně vedl hlavně děda - o něm se dá říct že opravdu snídá, ta jeho snídaně se s tou mojí nedá srovnávat:
Litr mlíka, 2 chleby s máslem a džemem(vlastní výroby, je to zkušený... džemař), někdy zamění džem za med a někdy obmění půl litru mlíka za čaj s rumem, to dle nálady a počasí.
:hoj:

P.S.: A to s tím že snídaně je nejdůležitější jídlo dne samozřejmě říká taky. ;)
 

DeletedUser

Guest
Ztráta času,kdy si můžu dělat domácí úkoly do školy :).
 

DeletedUser9371

Guest
Bez snídaně ani ránu, ale jen doma. V klidu a v pohodě. Nejsem líný vstát i o hodinu dřív. Pak kafe a vyrazit do "fabriky" ke strojům. :)
Na montážích, služebních cestách po penzionech moc snídaně nestíhám.
 
Pokud jsem doma s babičkou,tak se dá říct,že snídám,jinak ne.Je to spíš daný tím,že bab.papáníčko dědečkovi připraví.
Ale i tak je tam nutná prodleva mezi výskokem z pelechu a samotným jídlem min 1/2 hod.
 

DeletedUser16495

Guest
Ráno nemám nikdy hlad, ani chut k jídlu... Ale když je doma máma se obětuju.
 
jsou přísnější pravidla,s takovou bych se tam moc dlouho neohřál :D A navíc je ten sklad v Albertu dost malý,musí se jezdit jak s autem(už to tak víceméně beru :D )
 

DeletedUser9371

Guest
Už jsem tady psal, bez snídaně a kafe ani ránu.
Ale z nám ze svého okolí pár lidí, co k snídani dají pár "lahváčů" a po cestě do práce pár panáku v non stopu.
Já se držím po ránu dobré snídaně s "Turkem" a sklony k alkoholismu se u mě ještě po ránu neobjevují, třeba časem.
:D
 
Už jsem tady psal, bez snídaně a kafe ani ránu.
Ale z nám ze svého okolí pár lidí, co k snídani dají pár "lahváčů" a po cestě do práce pár panáku v non stopu.
Já se držím po ránu dobré snídaně s "Turkem" a sklony k alkoholismu se u mě ještě po ránu neobjevují, třeba časem.
:D

To ještě nic není, u nás ja takých plno. Borci nejen že snídají pívo ale přikusují k tomu i velké rumy. Tuhle jel kolega domů a u PNS (trafika) to je horší než stánkový prodej) postával jeden takyod nás. Měl plaskoňu (2 deci), na čtyři hlty ji do sebe narval. Kámoš se ho ptal proč s tím tak pospíchá, že na autobus má ještě dost času a i tak si to může zavřít. A on pravil, že nechce aby ho v autobuse neměli lidi za alkoholíka, tak to raději stáhne hned.

To jsou u nás čímani, co?!
 

DeletedUser9371

Guest
Já se bavil o Praze. Je mi jasné, jak bych zavítal na Moravu ? Dopadnu jako na posledním školení a netrefím ani mezi dveře, natož po dvou dnech do práce. lol
 
Nahoru