• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Snídáte?

Snídate?


  • Celkový počet hlasujících
    96

DeletedUser

Guest
Dneska jsem koukal na zprávy v tv......v Americe je sněhová kalamita. Místní obchody postižené touto katastrofou hlásí, že je zcela vyprodané mléko, chléb...a světe drž se ....chipsy.

Divím se, že není vyprodaná coca cola...češi by vykoupili konzervy a chlast. Ale jiná země - jiný mrav.
 

DeletedUser9371

Guest
Chipsy ? Tak to jsem jedl až do doby, než jsem jim opravoval (výrobci) u Jihlavy kotelnu.
Zpětně je tady ode mě na to příspěvek.
Takže "Amíci" ? Dobrou chuť
. :D
 
A co hranaté erteple v Mekáču? Lidi,do takovejch ptákovin se ničí krásnej moravskej jazyk.To by mě jeb...(milovalo)
 

DeletedUser9371

Guest
Chlape, já jsem dodnes nepozřel nic z "Mekáče" a ani z toho amerického krámu co má v reklamě tu fousatou bradu. Prostě nejím polotovary a hnusoviny v podobě burgrů a "spol" jen proto, že je to moderní.
Mě osobně odradí linoucí se smrad přepálených tuků ze vzduchotechniky při alchymii těch amerických specialit.
A bagety ? No tak to je další grázlovina (na pumpách).
:)
 

DeletedUser

Guest
Ani se ti nedivím Krosno. Já se mekáči a spol. vyhýbám velkým obloukem. Bratranec tam jednou a taky naposled objedval a říkal, že to takovej hnus. Tam by si asi na dveře měli dát ceduli biohazard a nebezpečné pro životní prostředí.:D Zlatá domácí kuchyně od maminky, babičky, tety a tety :D :).
 

DeletedUser9371

Guest
Přesně tak, pro mě není problém vstát dřív, dát si snídani na vidličku, nebo si máznout chleba s kusem salámu, kafe a podobně. Svačinu si udělám sebou, vyrazím do terénu. Obědy nemusím, naperu se pak doma večeří. Nejím ze zásady v restauracích, až na výjimky a těch je za rok jen pár. :)
 

DeletedUser

Guest
Já toho za den sežeru :D to by ses divil. Mě pět jídel denně nestačí. Já mám snídani, svačinu, oběd, svačinu, svačinu, večeři. A plus ještě nějaký to jídlo přes odpoledne, hlavně moje milovaný pečený. A co toho vypiju. Já přijdu ze školy a dokážu vypít třeba třičtvrtě litru vody. Jak říkám, chlastám jak velbloud :D.
 

DeletedUser

Guest
Dneska jsem koukal na zprávy v tv......v Americe je sněhová kalamita. Místní obchody postižené touto katastrofou hlásí, že je zcela vyprodané mléko, chléb...a světe drž se ....chipsy.

Divím se, že není vyprodaná coca cola...češi by vykoupili konzervy a chlast. Ale jiná země - jiný mrav.

jeden zážitek z restaurace v Bostonu: po zkušenostech s americkou stravou jsem si objednala kuře a brambory, říkala jsem si, že na tom se přece nedá nic zkazit... omyl, přinesli mi sendvič s nějakým namletým masem, bylo to tak nasáklý přepáleným tukem, že se to dalo téměř ždímat, a místo brambor k tomu nasypali chipsy... jak to někdo může jíst?
... po 5 měsících v USA jsme se konečně dopracovali k poznání, že pokud se chceme slušně najíst, musíme vyrazit do neamerické restaurace libovolné provenience, italské, liberijské, japonské, korejské...
...a abych se držela tématu... snídám, když si vzpomenu na snídani... když ne, tak obědvám... když si nevzpomenu ani na oběd, tak večeřím... ale někdy jsem večer tak unavená po tréninku, že ani nemám hlad
 

DeletedUser9371

Guest
Já byl před pár lety na dovolené v Německu. Tam mě zase vadilo, že ke všemu i k řízku cpali zelí. Na více způsobů. S naším dušeným, či kysaným zelím to nemělo nic společného. Zelí bylo i k snídani, hnus.
V reálu piji v hospodě soupravy. Becher s malým pivem. Velké pivo vypiji maximálně tak jedno za rok.
Tak jsem si v tom Německu odpustil Bechera a pil jen malá, točená piva. Dával jsem si jich každý večer po dvaceti. To byl mazec, proti těm jejich tuplákům (litr). Koukal jsem pozorně, ale stále jen po výčepákovi, jestli mi do něj vzteky nevykonává malou tělesnou potřebu, nebo neplive.
To byla má odměna za to jejich zelí i k bramborové kaši
. :D
 
Nahoru