• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Současně nejlepší build na vojáka

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6123
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser6123

Guest
UPOZORNĚNÍ:
Tento build není duelově zaměřen, proto ti co chtějí duelovat by si zde neměli stěžovat.
Takže, od samého začátku dávejte body do charisma a vést.
Přesně nebudu rozepisovat kdy budete moct umět jaký práce, ale napíšu zde jaké práce.
Hlídat pevnost, stavba zavlažovacího, opravovat kryté vozy, stavba penského domu, hasit oheň (ted můžete skončit, ale můžete pokračovat až do řídit kolesový parník, hodí se do pevnosti). Dále byste cvičili vystupování to do práce šířit výru. Do té doby máte dobré práce, tak si kupte dobrý věci doporučju indiánský set a dávejte bodíky do síly nebo zručnosti. Sílu si dejte maximálně na 70-80 protože je vám na duely opravdu na nic a pak určitě přesnost a nakonec uhýbání. VŠE Já na tom makám a když si pořídítě Hernardův meč (já už na něm pracuju), tak budete dobrý i na ty duely. ale musíte být trpělivý do 60 lvlu, se na duely moc nedostanete.
 

DeletedUser

Guest
Bez urážky, ale do 60 levelu? To bych ten účet raději zrušil. Fakt by mě to nebavilo.
 

DeletedUser

Guest
No jenže všichni nechcou hernandův meč. Build nic moc. Čekat do 60 lvl na duely. To je dlouho. To už budeš mít lepší když budeš všechno strkat do vést pořád.
 

DeletedUser6123

Guest
Já jsem taky říkal že si nemaj duelanti stěžovat. Tenhle build prostě není na duely, ale na pevnosti. Je dobrej a kdo nechce Hernardův meč, tak na tom není nějak v pořádku. Mě trvalo 1rok než jsem přišel na to jak ho získat. Nakonec my s tím stejně pomohl kámoš.
 
Bez urážky, ale do 60 levelu? To bych ten účet raději zrušil. Fakt by mě to nebavilo.

To teprve později je z duelu to pravé potěšení. Ostatní sice ze startu posbírají nějaké uspěchy, ale do dlouhodobého vývoje si moc nepolepší. Budou živořit z rosfrckanými schopnostmi a nebudou si moct dovolit lepší práce. Zatímco ty ze startu obdržíš pár ran ale potom je budeš s potěšením vracet. Je tu sice jedna nesrovnalost a to ta že ty na 60. úrovni budeš mít stejnou duelovku, aniž by jsi vyhrál jediný duel. Stejně jako hráč na 40. úrovni, který který má 40+20 co našolíchal v duelech. Každopádně si na něm smlsneš.
 

DeletedUser

Guest
radsi to na vojaka prepis na stavitele.vojak je od toho aby dueloval a ne aby pracoval nejdriv si to promysly
 

DeletedUser

Guest
Já jsem taky říkal že si nemaj duelanti stěžovat. Tenhle build prostě není na duely, ale na pevnosti. Je dobrej a kdo nechce Hernardův meč, tak na tom není nějak v pořádku. Mě trvalo 1rok než jsem přišel na to jak ho získat. Nakonec my s tím stejně pomohl kámoš.

a k čemu ti je meč, když je někdo zaměřenej na střelný zbraně, to ho mít jen tak pro parádu v inventáři
 

DeletedUser

Guest
Náhodou build na vést je podle mě super. Já ho hrál na S7 s vojákem zaměřeným na pevnosti a bylo to fajn. Teď už nehraju, protože mě každý build po čase omrzí :-P Doporučuju dávat vést + charisma dokud nebudete mít vést 155. Potom jeden bod síla, jeden životy, jeden uhýbání a jeden přesnost. Takhle, dokud nebudete mít vytrvalost, uhýbání a přesnost 23, popř 43. Pak všechno do životů. No a až budete mít dobrou výbavu - sandály, drahý plátěný klobouk, drahý plášť (nejsem si ted jistý) a hnědou kravatu, přehážete body tak, abyste je měli jak je to popsáno výše. Budete tam mít super práce na expy a ani s dolary nebude problém.
 
radsi to na vojaka prepis na stavitele.vojak je od toho aby dueloval a ne aby pracoval nejdriv si to promysly

To je věc názoru co jeho postava bude dělat, kdo chce tak dueluje. On se třeba může s tímto buildem učině bránit a dost dobře dobývat pevnosti. Každopádně si takto dobře poradí s rozvojem postavy.


a k čemu ti je meč, když je někdo zaměřenej na střelný zbraně, to ho mít jen tak pro parádu v inventáři

Meč má zřejmě proto že build je na chladné zbraně, když si dává body do síly úderu.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser6123

Guest
radsi to na vojaka prepis na stavitele.vojak je od toho aby dueloval a ne aby pracoval nejdriv si to promysly

Není. Tohle je na vojáka a jak jsem říkal. Vojáci nejsou na duely ale na pevnosti.
a k čemu ti je meč, když je někdo zaměřenej na střelný zbraně, to ho mít jen tak pro parádu v inventáři

Jenomže chladný jsou mnohem lepší. A přesně jak zde říkal kolega přede mnou.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6123

Guest
To je na prd! Bez urážky - to radši pojedu na životy voják - 50 lvl - premuim nějakých 5000 života - z takovou dojdeš k vlajce sám

Tohle je jenom tvůj názor, já ti stejně budu ubírat Jednu třetinu za jedno kolo, tak stejně chcípneš. Tenhle build Není ani na duely ani na životy. Když chceš životy dělej si to jak chceš, podle mě na velikosti životů nezáleží. A prémium je na prd, vyloženě kupujou si ho je hráči co to neuměj.
 

DeletedUser8071

Guest
Tohle je jenom tvůj názor, já ti stejně budu ubírat Jednu třetinu za jedno kolo, tak stejně chcípneš. Tenhle build Není ani na duely ani na životy. Když chceš životy dělej si to jak chceš, podle mě na velikosti životů nezáleží. A prémium je na prd, vyloženě kupujou si ho je hráči co to neuměj.

heh - neopomínej že to záleží i na rozptylu zbraně a nejvíc je 444 - takže v žádném případě bys mě nerozbil ve 3 kolech, to už by si mohl vědět Alexi, už tuto hru hraješ docela dlouho
 

DeletedUser6123

Guest
heh - neopomínej že to záleží i na rozptylu zbraně a nejvíc je 444 - takže v žádném případě bys mě nerozbil ve 3 kolech, to už by si mohl vědět Alexi, už tuto hru hraješ docela dlouho

Možná. Každopádně vše dávat do zdraví je nesmysl. Nebudeš mít žádné dobré práce. A na duely ti to je taky k ničemu. Stejně by si tě dali, at máš 3000 nebo 5000. Takže i ty bys měl vedět že tohle je nesmysl.
 

DeletedUser8071

Guest
Možná. Každopádně vše dávat do zdraví je nesmysl. Nebudeš mít žádné dobré práce. A na duely ti to je taky k ničemu. Stejně by si tě dali, at máš 3000 nebo 5000. Takže i ty bys měl vedět že tohle je nesmysl.

Sám říkáš, že tvuj build nemá nic společného s duely tak to nepleť i sem!!, toto je na pevnosti když už tě hra přestává bavit. S takovým kvantem životu vždy dostaneš 1500 expu - když jsou boje každý den tak to Potěž Pán buh - tím páden nevadí když nemáš úpráce
 

DeletedUser6123

Guest
Sám říkáš, že tvuj build nemá nic společného s duely tak to nepleť i sem!!, toto je na pevnosti když už tě hra přestává bavit. S takovým kvantem životu vždy dostaneš 1500 expu - když jsou boje každý den tak to Potěž Pán buh - tím páden nevadí když nemáš úpráce

Zajimavé, ale stejně. Musíš se nějak dostat na lvly. A pod lvl.30-50 to nemá pro tebe smysl. Budeš mít stejně málo života a 80 lvly. si tě dá. Když nemáš dobrý práce, tak se tam dostaneš za hodně dlouho. Je to nesmysl a ty to víš.
 

DeletedUser

Guest
Není. Tohle je na vojáka a jak jsem říkal. Vojáci nejsou na duely ale na pevnosti.


Jenomže chladný jsou mnohem lepší. A přesně jak zde říkal kolega přede mnou.

a kdyz nebyly pevnosti na co byl vojak co??
me je to jedno ale myslym ze s vojakem by mely byt duely ale jak chces ale nejlepsi build na vojaka by byl na duely.i kdyzverim ze pevnosti davaji hodne exp
 

DeletedUser6123

Guest
a kdyz nebyly pevnosti na co byl vojak co??
me je to jedno ale myslym ze s vojakem by mely byt duely ale jak chces ale nejlepsi build na vojaka by byl na duely.i kdyzverim ze pevnosti davaji hodne exp

No, voják byl už odedávna plánovanej na bitvy. Už jenom proty zbraně a zdraví. Na duely je duelant. Jsou lidi co duelujou ale já nemám rád duely. Bitvy, to je něco pro vojáky. Ne se loudat po 100dolarech a pár 100exp za duel. To nemá smysl. Ale, pak je výhoda že když používáš tenhle build, tak je dobrý že na 60 lvlu, si dáš aj 40 lvly, protože maj stejnou duelovku.
 

DeletedUser

Guest
kdyz si dobrej na duely je to nejlepsi vec na exp akorat na penize je to blby no
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru