• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Soutěž o Miss The West

ano/ne


  • Celkový počet hlasujících
    40
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Tolik křiku pro nic... Myslím, že ani missák by nebyl zlý a pokud má autor rád dívkvy, slečny, dámy... nevidím na tom nic zlého, také preferuji dámskou společnost navíc dámy v kovbojských šatech na FB??:D

Může to sice být chápáno jako diskriminační a možná kontroverzní, ale za mě ANO.

Pro všechny ty co v tom vidí nevím co:
1, Účastnit se nemusí ( to ani hodnocení )
2, O kamarádech je celý život, fňukat kvůli tomu je UBOHÝ!!
3, Není to promenáda v plavkách - ohrožení mravní výchovy mládeže nehrozí:D
 

DeletedUser

Guest
Promiň, ale ubohý je vyhrát jen díky kontaktům. :-) Zastávám se těch, kteří by vyhrát měli ale už dospěli z facebooku (nemají tisíc přátel).
 

DeletedUser15358

Guest
Nápad není špatný, ale chce to trochu dotáhnout. Je to šité horkou jehlou.

Např.:
Ceny jsou příliš vysoké, jak dolary, tak nuggety.
Zkus spíše nějaké produkty v kombinaci s dolary atd.

Soutěž nemusí být jen pro ženy a dívky, ale i páry, nebo muže.
Můžeš přece mít více kategorií.
 

DeletedUser

Guest
pokud mi paměť slouží, tak tu už minimálně jednou nějaká soutěž o miss probíhala a skončila totálním fiaskem: žádná hráčka se nepřihlásila... (následná soutěž o missáka přece jen nějaké zájemce přitáhla)... takže pokud se složení fóra od té doby výrazně nezměnilo, asi tu moc exhibicionistů mezitím nepřibylo... ale třeba by některé hráče mohla přitáhnout vidina velké odměny
 

DeletedUser

Guest
Ovoce

Haha,prý není jisté jestli nechají manželé, manželky soutěžit :D
A ta diskriminace mužů.

Má to plus i mínus.Ale dám Ano. A TO SEM KLUK.

:bandita:
 

DeletedUser

Guest
když budu mít dostatek hlasů a vyberou mě,budu se snažit aby tato soutěž proběhla.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru