• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Soutěž o věci ze sady Gringa - pokračovanie

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Ahojte vytvoril som ešte toto vlákno ako pokračovanie k predošlému pretože nerozumiem prečo to @Symphie zamkla keď sa debata ešte neskončila.
Symphie: Zrovna Ange už víc jak rok a půl zpracovává veškeré poznatky ve hře i na fóru a připravuje týdenní reporty. To, že se extra nevyjadřuje na fóru neznamená, že nic nedělá. A uvědomte si, že členové týmu tuto práci dělají zdarma a na úkor svého volného času, který mohli strávit daleko jinak.
Pokiaľ viem tak členovia west tímu dostávajú za svoju prácu mesačne nuggety a nie málo tak ma opravte ak to nieje pravda? Čiže prijde mi tvoja odpoveď nie úplne pravdivá. Čiže, dobre robia nejaké veci na úkor ich času, ale sú za to odmeňovaní nuggetami.

Symphie: Navíc se nemohou ani zúčastnit speed soutěži, resp. i mohou, ale bez nároku na odměnu. Opravdu vás natolik rozčiluje že získali 4 předměty z Gringa v rámci Vánoc za rok 2021 a 2022? Proč? Protože byli podle vás za nic? Myslím, že nikdo z vás není v kompetenci (kromě mě, Miko a Pawna) posoudit, jestli si ji zaslouží nebo ne... vy jste jich mohli získat daleko víc. A každý z vás měl taky tu možnost kolikrát se přihlásit na jakýkoliv post.
To je úplná blbosť pretože kebyže sa tých súťaží zúčastnia tak na 99% by toľko vecí čo majú ani nemali a ani nevyhrali. Už vás vidím jak budete mesiace hrať nejakú sútaž / medzinárodnú kde ani nemáte záruku výhry :D :D Okúste si to na vlastnú päsť aké je to niekoľko mesiaco grindiť nejakú súťaž za 2 gringo veci. A to ešte nemáte záruku že to vyhráte.

Kľudne sprav anketu v ktorej sa spýtaš hráčov "či sa členovia tímu môžu zúčastníť súťaží a majú nárok na rovnaké odmeny ako obyčajný hráč". Uvidíš že hráči budú za. A ak budú za tak nech vrátia tie pripísané Gringo veci a nech ich poctivo vyhrajú v súťažiach, keď tvrdíš že je väčšia možnosť ich získať odtiaľ.
 

raketak95

Člen týmu
Ahojte vytvoril som ešte toto vlákno ako pokračovanie k predošlému pretože nerozumiem prečo to @Symphie zamkla keď sa debata ešte neskončila.
Tým se už vyjádřil a nemyslím, že je cokoliv nutno dodávat.
Pokiaľ viem tak členovia west tímu dostávajú za svoju prácu mesačne nuggety a nie málo tak ma opravte ak to nieje pravda? Čiže prijde mi tvoja odpoveď nie úplne pravdivá. Čiže, dobre robia nejaké veci na úkor ich času, ale sú za to odmeňovaní nuggetami.
Odměny za práci v týmu jsou v gesci centrály - hold je součástí i možnost vybrat si 1 ročně z nabídky itemů a nevím, proč by se členové týmu měli chovat iracionálně a nebrat to nejlepší, co je k dispozici. Jediné, co za sebe můžu říct, že svět hold není spravedlivej a mohl by ses s tím konečně smířit. Nebýt jiných aspektů firemní politiky, od této blbosti, jak říkáš, už máš pravděpodobně klid. Pokud nejsi spokojený s politikou INNO - nejlepší možností, jak to dát najevo, je nehrát její hry, případně do nich necpat finanční prostředky.
To je úplná blbosť pretože kebyže sa tých súťaží zúčastnia tak na 99% by toľko vecí čo majú ani nemali a ani nevyhrali. Už vás vidím jak budete mesiace hrať nejakú sútaž / medzinárodnú kde ani nemáte záruku výhry :D :D Okúste si to na vlastnú päsť aké je to niekoľko mesiaco grindiť nejakú súťaž za 2 gringo veci. A to ešte nemáte záruku že to vyhráte.

Kľudne sprav anketu v ktorej sa spýtaš hráčov "či sa členovia tímu môžu zúčastníť súťaží a majú nárok na rovnaké odmeny ako obyčajný hráč". Uvidíš že hráči budú za. A ak budú za tak nech vrátia tie pripísané Gringo veci a nech ich poctivo vyhrajú v súťažiach, keď tvrdíš že je väčšia možnosť ich získať odtiaľ.
Nikdo neříká, že by členové týmu vyhrávali soutěže na běžícím páse - za sebe si uvědomuji, že vyhrát nějakou soutěž vyžaduje mnoho času a pravděpodobně větší množství finančních prostředků. Pouze je to aspekt, který je potřeba vzít do úvahy, přestože pravděpodobnost, že by někdo z nás soutěž vyhrál, není velká. Každopádně to souvisí s tím, co jsem psal o odstavec výše, že Gringo věci nejsou kompenzace za nemožnost soutěžit, ale relevantní odměna za práci v týmu.

Pokud má ještě někdo s uvedeným tématem problém, nechť se prosím obrátí na support skrz tikety. Další pokračování diskuze bude "odměněno" body.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru