• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Soutěž o věci ze sady Gringa

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Ahoj, chci se zeptat, na jiných jazykových mutacích bylo možné získat věci ze sady Gringa v minulosti v různých soutěžích. Plánuje se takováto soutěž i pro českou jazykovou mutaci? [item=51142000] sada El Gringo
 

EREWAN

Člen týmu
Ahoj, toto bylo možné i na naší jazykové mutaci.

Viz soutěž na Yukonu na podzim 2022

a také na jaře 2021

Zatím pokud vím další v plánu není, ještě se zeptám :-)
 
Ahoj, toto bylo možné i na naší jazykové mutaci.

Viz soutěž na Yukonu na podzim 2022

a také na jaře 2021

Zatím pokud vím další v plánu není, ještě se zeptám :-)
Ahoj, toto tedy byla moznost behem dvou let ziskat 3x (2x zbrane) a 10x (1 item) z teto sady - teoreticky tak ma nekdo 1x pusku, 1x duelku a 1x kabat... Takze mi ta odpoved proste prijde usmevna :D
 

EREWAN

Člen týmu
Ahoj, toto tedy byla moznost behem dvou let ziskat 3x (2x zbrane) a 10x (1 item) z teto sady - teoreticky tak ma nekdo 1x pusku, 1x duelku a 1x kabat... Takze mi ta odpoved proste prijde usmevna :D

Tak dvě duelky reálně nepotřebuješ... A v té jarní akci byla odměna z 1ks nakonec navýšena na 2, akorát se tyhle starý vlákna pojmenovaný genericky jako "Soutěž" docela špatně hledají...
Navíc jsou ty věci dražitelné, takže se hráči mohli domluvit a z 10x 2 kusů se dá složit hned několik kompletních setů hader - mně se to tehdy třeba podařilo.

Každopádně nehodnotím, jestli je těch soutěží na tyto předměty moc/málo, jen týpek psal, že ostatní mutace měly možnost získat věci z Gringa, tak píšu, že my taky.
 
Neviem stale mi to prijde ironia ze v sutaziach ponukate doslova omrvinky z tej sady - ci uz 1 predmet alebo "set zbrani" a potom tu vidim na svete niekoho kto ho ma cely bez ziadnej namahy
 
Tak 2021 byly v cenách části Gringa, takže poměrně logicky hráči očekávají, že dojde k nějakému opakování ... tj. od člena týmu očekával adekvátní odpověď na tuto otázku (vyšmelit 1/3 všech cen je hezké, ale jako rada/odpověď je to .. no všichni víme na co).

Jinak klidně odpovím za ně: CZ team žádný dlouhodobý plán ohledně soutěží nemá/nerealizuje, víceméně se jen čeká s čím přijde INNO, popř. zda hráči zde nebudou moc prudit (to pak "vítězoslavně" spustí něco jako "pracuj 3hodiny" a vylosují pár nugget).
 

EREWAN

Člen týmu
Autor příspěvku napsal "jiné jazykové mutace měly možnost získání věcí Gringa" a zeptal se jestli se něco podobného plánuje i zde.
Odpověděl jsem (dokonce i vypsal konkrétní akce), že tuto možnost měla i naše jazyková mutace, a ohledně budoucnosti jsem napsal, že další zatím v plánu není.

Absolutně nerozumím co je na té odpovědi neadekvátního
 

EREWAN

Člen týmu
Co je na to neadekvátního ? Je to knížecí rada ve smyslu: Když nemají chleba, tak proč nejedí koláče.

Já fakt nevím, ale ať se na to snažím podívat jakkoiiv, tak v mé odpovědi nevidím nic, na co se snažíš použít toto přirovnání...

Napsal jsem jen fakta tak jak se věcí mají, nevím jestli chceš abych lhal, nebo tu otázku ignoroval...?
 
@EREWAN : Pokud se rozdalo 20 věcí (podle mne to bylo 16x2, ale to už je jedno) a ty s toho máš celou jednu sadu (6ks), tak radit někomu, ať si to TEĎ povyměňuje ... už jen šance, že na konkrétním světě bude celá jedna sada, je podobná jak hlavní výhře ve sportce (+ její dostupnost). A taky nikomu s dluhy neradíš, ať si de vsadit, ne? Jinak ty tvé odpovědi jsou v pohodě - pokud bys byl pouze hráč, od člena týmu je to takové sypání soli do ran. A za mne, je už reálnější je zde nákup od někoho, kdo to fasoval ...

btw. z přechozí odpovědi platí A nebo B (to je otázka na support)?
 
btw. z přechozí odpovědi platí A nebo B (to je otázka na support)?
Odpoveď je:
c) nesúťaží sa lebo niektorí géniovia majú potrebu podvádzať so zakázanými skriptami a neschopnosť zabanovať týchto hráčov naserie 99% poctivých hráčov, ktorí sa chcú do súťaže zapojiť. Tento fakt ti Ignácko neprekáža, všakže?
 
Naposledy upraveno:

EREWAN

Člen týmu
@EREWAN : Pokud se rozdalo 20 věcí (podle mne to bylo 16x2, ale to už je jedno) a ty s toho máš celou jednu sadu (6ks), tak radit někomu, ať si to TEĎ povyměňuje ... už jen šance, že na konkrétním světě bude celá jedna sada, je podobná jak hlavní výhře ve sportce (+ její dostupnost). A taky nikomu s dluhy neradíš, ať si de vsadit, ne? Jinak ty tvé odpovědi jsou v pohodě - pokud bys byl pouze hráč, od člena týmu je to takové sypání soli do ran. A za mne, je už reálnější je zde nákup od někoho, kdo to fasoval ...

btw. z přechozí odpovědi platí A nebo B (to je otázka na support)?

Je hezké, že to slovíčko TEĎ máš ještě takto zdůrazněné, protože o TEĎ nikdo nikde nemluvil.
Reagoval jsem na Colovu zprávu, ve které píše, že byla teoreticky možnost získat 1x pušku, 1x duelku a 1x kus oblečení, tak jsem doplnil, že odměny v jarní soutěži byly zdvojnásobeny (nechci chytat za slovíčko, ale 20 předmětů místo 10 mi přijde jako dost zásadní rozdíl), a také jsem zmínil, že se s danými předměty dá i obchodovat...

Kdyby se rozdávaly rovnou kompletní sady, kolik si myslíš, že by bylo povolené podle nějakých tabulek těch sad rozdat? Já osobně nemám ponětí, jaké možnosti jsou, a nerozhoduju o tom, pravděpodobně by byly třeba 3, za první 3 místa. Což vychází v konečném počtu rozdaných předmětů na stejno.
Nikdy se nezavděčíš všem, a stejně jako si lidi budou stěžovat/stěžovali, že se sady nerozdávají kompletní, kdyby se rozdaly 3 kompletní sady, lidi by si zase stěžovali, že bylo těch sad málo, a bylo málo výherců, názory typu "nevím proč bych se měl účastnit, stejně do 3. místa nebudu" atd.
Myslím, že se objektivně nedá říct, které řešení je lepší, ale ať se vám to líbí nebo ne, jak už jsem řekl, kdo chtěl tu sadu posbírat celou, tu možnost měl, pokud by se s ostatními výherci domluvil. To platí zejména pro zkušené veterány, kteří mají určitě spoustu dolarů, setů na výměnu, známostí atd.

Nikdo nemluvil o tom, že ty sady mají měnit teďka... Jak jasně stojí v původním příspěvku
Ahoj, chci se zeptat, na jiných jazykových mutacích bylo možné získat věci ze sady Gringa v minulosti v různých soutěžích.
na to jsem reagoval že i u nás toto bylo možné.

Můžeme polemizovat o tom, kolik se těch věcí dává, jak jsou nastavené soutěže, ve kterých se ty předměty daly získat, nciméně nic z tohohle já neovlivním, ani jsem to neřešil. Doslova jsem jen zodpověděl na otázku, která byla položená. Žádné "sypání soli do ran" v tom nevidím.
 
@EREWAN : Tak já držím tématu (prvního příspěvku), kde se vysloveně mluví o budoucnosti (pokud to nevíš, tak otázka je totiž ta věta s otazníkem a ne ta, co cituješ a rozvíjíš) a ty jsi zaseklý v minulosti, tak se celkem logicky navzájem nechápeme, tím bych to za sebe ukončil ...

Jinak pokud sis nevšiml tak hlavní problém není v tom, zda pořádáte soutěž o tři celé sady nebo 20 samostatných předmětů, ale v tom, že Vy nepořádáte vůbec nic. Takže stejná otázka už potřetí a opravdu bych ocenil, kdybys na ní jako člen týmu místo těchto sáhodlouhých elaborátů jednoduše odpověděl:

Jinak další soutěž, není proto, že:

a) INNO nepovolilo další emisi Gringa
b) prostě nic neplánujete

???
 
Já hlavně v původním příspěvku narážel na problematiku, kdy na jiných jazykových mutacích těch Gringů je podstatně víc, než na CZ světech.

A byl bych rád, kdyby se v tomto ohledu začalo něco dít - věřím, že CZ support má v tomhle volnou ruku, protože to vidím třeba na jiných jazykových mutacích, kde jsou věci ze sady Gringa podstatě rozšířenější.
 

EREWAN

Člen týmu
@EREWAN : Tak já držím tématu (prvního příspěvku), kde se vysloveně mluví o budoucnosti (pokud to nevíš, tak otázka je totiž ta věta s otazníkem a ne ta, co cituješ a rozvíjíš) a ty jsi zaseklý v minulosti, tak se celkem logicky navzájem nechápeme, tím bych to za sebe ukončil ...
Asi sis to špatně přečetl, protože se tam jasně mluví jak o minulosti, tak o budoucnosti, a já se vyjadřuju k oběma věcem.
Minulost
Ahoj, chci se zeptat, na jiných jazykových mutacích bylo možné získat věci ze sady Gringa v minulosti v různých soutěžích.
Budoucnost
Plánuje se takováto soutěž i pro českou jazykovou mutaci? [item=51142000] sada El Gringo

:-) a k té jsem napsal, že neplánuje.

Tímhle to ukončuju za sebe.
 

AngeCZ

Člen týmu
V první řadě nejde srovnávat co rozdává jiná jazyková mutace a naše. Každá je jinak velká a na každou se i inno kouká jinak. Pokud beta nebo pl může rozdat 10 sad, my bychom mohli maximálně jednu. A zde se dostávám k dalšímu bodu.

Soutěže o věci gringa NEJSOU v naši režii. Napřed potřebujeme schválení z Německa. To bohužel stále NEMÁME schváleno a kdy to bude není znamo. Tím pádem se ani soutěže o něj aktuálně NECHYSTAJI.
 
V první řadě nejde srovnávat co rozdává jiná jazyková mutace a naše. Každá je jinak velká a na každou se i inno kouká jinak. Pokud beta nebo pl může rozdat 10 sad, my bychom mohli maximálně jednu. A zde se dostávám k dalšímu bodu.

Soutěže o věci gringa NEJSOU v naši režii. Napřed potřebujeme schválení z Německa. To bohužel stále NEMÁME schváleno a kdy to bude není znamo. Tím pádem se ani soutěže o něj aktuálně NECHYSTAJI.
Ty ho máš za pár správ na forku a,že ti tam svieti moderátor sa divím ,že sa tu ty práve vyjadruješ :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru