• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Soutěž o věci ze sady Gringa

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

AngeCZ

Člen týmu
Za co ho mám nevíš a to, že mi to inno přiznalo za roční práci je věcí inna, opět né naše. Koneckonců na tuto věc jsi už dostal odpovědi v minulosti, pokud se nemýlím :) Navíc se netýká tématu a zavání to kritikou týmu, tak opatrně zde. :)
 
Za co ho mám nevíš a to, že mi to inno přiznalo za roční práci je věcí inna, opět né naše. Koneckonců na tuto věc jsi už dostal odpovědi v minulosti, pokud se nemýlím :) Navíc se netýká tématu a zavání to kritikou týmu, tak opatrně zde. :)
CZ TEAM celkovo keď už si pridávate/dostávate veci za odmenu tak čo keby ste si pridávali bežne získateľné veci a sety z eventov? Prijde mi, že keď si pridáte/požiadate o hneď najlepší set ktorý existuje (Gringo) tak to maximálne tak dráždi ľudí a ešte k tomu sa to nedá získať ani z tých pár súťaží ktoré sa organizujú.

Čo som sledoval tak napr. za tento rok sa to dalo maximálne získať z medzinárodných súťaží kde musíte byť najlepší v istých kategóriach, čo chce niekoľko stoviek/tisíc ľudí.

Napr. za medzinárodný event "Gold rush" sa rozdali Gringo veci len za najviac peňazí zarobených banke. A vidíš že celý set dostal iba prvý. Čiže si to musel mesiac vkuse noliferiť len preto aby si získal nejakú gringo vec A to ešte nemáš zaručený úspech pretože to chce ďalších x stoviek/tisíc ľudí.

Čiže obecne súťaže kde sa rozdávajú tieto veci tak sú prevažne kde to musíš hrotit neviem koľko mesiacov aby si získal čo i len nejaké gringo veci.

1694626510742.png

@AngeCZ a teraz si predstav že ťa ľudia uvidia v celom sete? Pričom s tým setom interaguješ s ostatńymi ľudmi na bitvách/dueloch? Aký si myslíš že podávaš o sebe obraz a aj o ostatných od vás, pričom ten set sa vôbec nedá získať pre obyčajného hráča a vôbec sa neorganizujú súťaže na jeho získanie?

Ako som písal som si na 100% istý že aj keď sa neorganizujú súťaže a ako erewan písal že sa neplánuje, tak ako som písal, prečo nezorganizujete "súkromné" vami vymyslené súťaže kde ponúknete tie veci čo ste nejakým záhadným spôsobom dostali? Princíp rovnaký a nemusíte čakať na schválenie od inna. To isté ako keby som tu ja založil súťaž že rozdám tú a tú sadu ked splní to a to.

Soutěže o věci gringa NEJSOU v naši režii. Napřed potřebujeme schválení z Německa. To bohužel stále NEMÁME schváleno a kdy to bude není znamo. Tím pádem se ani soutěže o něj aktuálně NECHYSTAJI.


@EREWAN nieje jednoduchšie to vziať do vlastných rúk a prípísať si Gringove veci (za odmenu na vianoce - niečo ako spravil @AngeCZ, ibaže by si z toho spravil reálne súťaže a použil to ako odmeny pre hráčov westu?
 
V tomto musím súhlasiť. Viacero hráčov z tímu mám rád a som presvedčený, že si odmenu (ai gringo) za ich prácu zaslúžia. Na druhú stranu, ruku na srdce, tých vecí je už naozaj veľa a strácajú na hodnote pokiaľ ich člen tímu dokonca posunie ďalej... Je to nefér voči hráčom, ktorí sme si ich vybojovali v domácej alebo celosvetovej konkurencií. Tak či onak, ja mám zbrane Gringa a ak máte vymyslenú zmysluplnú súťaž (bohužiaľ na S9 vďaka hrobárom a administrátorke už nič zorganizovať nemôžem) preto ich bez problémov ponúknem do súťaže :-)
1694631708283.png
1694631733901.png
 
V tomto musím súhlasiť. Viacero hráčov z tímu mám rád a som presvedčený, že si odmenu (ai gringo) za ich prácu zaslúžia. Na druhú stranu, ruku na srdce, tých vecí je už naozaj veľa a strácajú na hodnote pokiaľ ich člen tímu dokonca posunie ďalej... Je to nefér voči hráčom, ktorí sme si ich vybojovali v domácej alebo celosvetovej konkurencií. Tak či onak, ja mám zbrane Gringa a ak máte vymyslenú zmysluplnú súťaž (bohužiaľ na S9 vďaka hrobárom a administrátorke už nič zorganizovať nemôžem) preto ich bez problémov ponúknem do súťaže :-)
Zobrazit přílohu uživatele 4181Zobrazit přílohu uživatele 4183
To isté mám i ja ,ale určite budeš súhlasiť ,že medzi nich Ange za ten rok práce (možno rok i pol) k ním nepatrí :D
 

Symphie

Člen týmu
Tak já to shrnu ještě jednou a naposledy. Už jsme to společně na fóru probírali X krát a kolegové to tu už také zmínili. To, že někde rozdávají X věcí ze sady Gringa neznamená, že to tak může být i u nás. Česká jaz. mutace patří mezi jednu z nejslabších, opravdu se nelze řídit tím, co mají napsáno jinde a už vůbec ne podle PL, Bety, DE... to jsou jedny z nejaktivnějších... my mezi mě bohužel nepatříme a možná ani patřit nikdy nebudeme. Tím pádem i naše odměny jsou daleko menší, kolikrát pro vás nepestré, jak říkáte.
Já hlavně v původním příspěvku narážel na problematiku, kdy na jiných jazykových mutacích těch Gringů je podstatně víc, než na CZ světech.

A byl bych rád, kdyby se v tomto ohledu začalo něco dít - věřím, že CZ support má v tomhle volnou ruku, protože to vidím třeba na jiných jazykových mutacích, kde jsou věci ze sady Gringa podstatě rozšířenější.
Volnou ruku v tomto úplně nemáme. Gringa věci se mohou dávat pouze v soutěžích Yukonu, výjimečně v některých speciálních soutěžích. Soutěže musí být předem schváleny a pokud má IG v plánu jiné soutěže, bohužel. A vzhledem k tomu, že nemáme zatím žádný rozpis, jestli i letos budou nějaké "speed" soutěže, momentálně máme svázané ruce. Nemůžeme je dávat do každé soutěže, co chceme. Existují určité limity, kolik jich můžeme vůbec rozdat. A vůbec, letošní rok ještě neskončil...
má, takže může, ale také nemusí a stav je bohužel takovýto:



Hlavně, že sem se jim tam na začátku roku hlásil do týmu, že jim nějaké soutěže klidně budu dělat ... prostě u nich je priorita klid a smrádeček.
Ano, máš pravdu, hlásil ses při náboru na moderátora a pevně doufám, že tento tvůj příspěvek je jeden velký vtip, zajisté víš, jak tvá přihláška vypadala a co obsahovala. Více se k tomu vyjadřovat nebudu, protože bych byla sprostá.
@EREWAN nieje jednoduchšie to vziať do vlastných rúk a prípísať si Gringove veci (za odmenu na vianoce - niečo ako spravil @AngeCZ, ibaže by si z toho spravil reálne súťaže a použil to ako odmeny pre hráčov westu?
Ange si tyto předměty zaslouží stejně, jako každý jiný člen. Mimochodem, když jste natolik rozhořčení, že zrovna on tyto předměty dostal, každý moderátor má i jinou práci, která není viditelná pro běžné hráče. Zrovna Ange už víc jak rok a půl zpracovává veškeré poznatky ve hře i na fóru a připravuje týdenní reporty. To, že se extra nevyjadřuje na fóru neznamená, že nic nedělá.
A uvědomte si, že členové týmu tuto práci dělají zdarma a na úkor svého volného času, který mohli strávit daleko jinak. Navíc se nemohou ani zúčastnit speed soutěži, resp. i mohou, ale bez nároku na odměnu. Opravdu vás natolik rozčiluje že získali 4 předměty z Gringa v rámci Vánoc za rok 2021 a 2022? Proč? Protože byli podle vás za nic? Myslím, že nikdo z vás není v kompetenci (kromě mě, Miko a Pawna) posoudit, jestli si ji zaslouží nebo ne... vy jste jich mohli získat daleko víc. A každý z vás měl taky tu možnost kolikrát se přihlásit na jakýkoliv post.

Naposledy upozorňuji, že to, že vy něco nevidíte, neznamená, že nic nedělají. Tolerantní jsem k některým jedincům byla až až... myslím, že jste odpověď několikrát dostali a vlákno tímto uzavírám.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru