• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Sportujete?

Sportujete?

  • Ano, pravidelně.

    Hlasy: 16 40,0%
  • Ano, občas.

    Hlasy: 17 42,5%
  • Ne, skoro vůbec.

    Hlasy: 3 7,5%
  • Ne, nesportuji.

    Hlasy: 4 10,0%

  • Celkový počet hlasujících
    40

DeletedUser9371

Guest
Já už jen lyže, sjezdovky. Na běžkám neumím a ani nechci umět. No a hlavně v zimě 1 x týdně hokej, rekreačně s veterány ligy a rozhodčími ledního hokeje.
V létě jen tenis a nohejbal, rekreačně.
No a pak každý sudý týden v hospodě mariáš.
:D
 

DeletedUser9371

Guest
Já ? Klasika od dětství. Špindl a Pec. Do pece jezdím hodně na chatu Viktorka. Léta. Už jen pro super sjezdovky. Zahrádky, Labuť, Bramberk, Smrk ....
Ale od revoluce, tím že podnikám ? Už jen víkendy, anebo v týdnu maximálně na dva dny.

A běžky ? Ty jsem si zakázal ještě před revolucí. Vysvětloval jsem na táboře dětem, že se na nich pluží z kopce. Pak jsem názorně předvedl jak. Ono se to rozjelo a já zahranil jako na sjezdovkách. Rozbil jsem se ramenem o sloup vleku.
:)
 

DeletedUser9371

Guest
Byl jsem nedávno, jak jsem měl dovolenou 14 dní ve hře na horách v Rakousku. Pec pod Sněžkou miluji od mala, stejně tak jako Špindlerův Mlýn. Jenže, teď ? 3 dny v Peci ? Za to je týden v Rakousku včetně polopenze, skipasu, ubytování, večerního popíjení a dopravy.
Teď už vím, když pláčou na Nově chataři ? Že nemají lidí ? Mají taky říct proč.
:(
 

DeletedUser17046

Guest
Já hraju s přáteli florbal, ale ne závodně, jinak závodně rybařím. Je to takové uvolňující. :)
 

DeletedUser9371

Guest
Pěkný sport, já taky rybařím, ale jen jako "tichý blázen". Soukromě, sám a na ryby kdykoli, když je čas. Ale jen řeky a potoky. Prostě tekoucí vody, příroda, chůze po břehu ....
Nevím, ale od mala od dědy mi bylo vtloukáno, že rybařina na rybnících je pro "dědky".

Když je chuť a nálada ? Tak z lodičky (pramička), nebo muška na pstruhových vodách, jižní a západní Čechy. :)
 

DeletedUser17046

Guest
Jojo, taky to tak mám :) Mě na to navedl bratránek se strejdou, když mi bylo nějak 10 let :)
 
Nahoru