• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Správa na FB

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7836
  • Vytvořeno

DeletedUser7836

Guest
Dnes na na facebooku na fan stránke Westu objavila táto správa.
Čo vy nato ?

Yesterday at the saloon I met a very old fellow. Collector of rare and old maps, he says. Was looking for some old treasure maps to buy, couldn't help him, but some shady gunslinger made a deal with him, heard them mumbling about bees or peas or something... He has a lot of very dry paper in his house, I guess.

Preklad od Deliciusa:
Včera jsem v salónu potkal velmy starého chlápka.Tvrdil,že je zběratelem cených,starých map.Sháněl nějakou speciální mapu pokladu.Já mu nemohl pomoci,ale nějaký pistolník s ním uzavřel obchod.Slyšel jsem je mumlat něco o včelách,či hrášku,anebo o něčem podobném.*Nejspíše má ve svém domě spoustu velmy suchého papíru.Alespoň myslím.


*Zde jde o podobnou výslovnost slov bees a peas.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10631

Guest
to nechápu? já se včera díval do salonu a nic tam nebylo :yes:
 

DeletedUser

Guest
Včera jsem v salónu potkal velmy starého chlápka.Tvrdil,že je zběratelem cených,starých map.Sháněl nějakou speciální mapu pokladu.Já mu nemohl pomoci,ale nějaký pistolník s ním uzavřel obchod.Slyšel jsem je mumlat něco o včelách,či hrášku,anebo o něčem podobném.*Nejspíše má ve svém domě spoustu velmy suchého papíru.Alespoň myslím.


*Zde jde o podobnou výslovnost slov bees a peas.
To P3t4-kdyžtak můžeš můj překlad vložit do svého postu,bylo by to možná přehlednější :-)
 

DeletedUser7063

Guest
suchý papír - ten lehce hoří - podle mě něco s ohňem.
 

DeletedUser

Guest
mapy - produkt z práce Jít na průzkum
pistolník s ním uzavřel obchod - práce obchodovat
o včelách, či hrášku nebo tak něco: tak s tímhle teda vážně nevím..
suchý papír - práce hasit oheň protože dobře hoří.. ___ ?? :-O no nevím..
zase něco zapeklitého :(
taktřeba máme s mapou obchodovat.. ale teď je tu zase ten problém! je na to nějaký určený čas? nemáme mít zbraň a co potom ten suchej papír?
achjo.. co teď.. :(
 

DeletedUser

Guest
Je tu ještě jedno slovo,které je podobné.
Hledejte dál.Sám si ho zatím nechávám pro sebe zdůvodů testování.
 

DeletedUser

Guest
Ha, nedávno jsem četl že za 3 klíče má být odměna 2. díl mapy, 1. díl mapy by šel najít v boji o pevnost když máte v produktu 2. díl mapy... Na NET fóru, myslím. Ale nevím to jistě. Je to tak týden zpátky... Že by to mělo něco společného s tím co jsem teď psal?
 

DeletedUser

Guest
podle me s tou podobnosti(bees a peas) dalsi co me napada je keys = klice
+Nejspíše má ve svém domě spoustu velmy suchého papíru = dokumenty z prace hasit ohen
 
Naposledy upraveno moderátorem:
ignorace

Co to furt perou na FB, copak to má s westem společného?! Já chci rovný přístup k informacím jako každý jiný hráč. Kolik lidi z facebooku hraje west, že je tam s tím zatěžují?! Takové informace mají dávat přímo do hry!
 
a navic je jeste tenhle topic je nazvany pekne hloupe, cesky to ma uplne jinej smysl nez po cobolacku ...
 

DeletedUser

Guest
Tak už mě jedině napadá - fees jako poplatky (banka v městě), ale nevidím spojitost s tou mapou nebo těmi prácemi.
 

DeletedUser

Guest
No jo, chce to zkoušet ;)

Abych nebyl OT:
Takže z příspěvků tady vyplývá, že asi s mapou máme jít obchodovat, možná něco najdeme, něco jako s hroudou hlíny. Možná to bude nějaký kus suchého papíru. Pak půjdeme s papírem vykrádat domy. Možná tam ten papír zapomeneme. Pak to chytne (to nevím zatím jak), a my půjdeme hasit ohně. Jenže na levelu 42 to těžko vyzkouším... mohl by to zkusit někdo jiný...
 

DeletedUser7836

Guest
Ďalšie správy na FB.
I found this golden gun, but there are no bullets for it?! I showed it to our weaponsmith, he is pretty good with guns usually, but he could not help me. What he found out, though, was that it is a six-shooter and there is some gold dust in the barrel. Maybe you can figure out what to do?

Našiel som túto zlatú zbraň, ale niesú v nej žiadne gulky?! Ukázal som ju našemu zbrojníkovi, obvykle je v zbraniach docela dobrý, ale nedokázal mi pomôcť. Napriek tomu zistil, že bola šesť-ranná a v hlavni bol nejaký zlatý prach. Možno ty dokážeš prísť nato čo robiť ?
Do you remember that old man I told you about earlier? The map collector? Met him again, poor fella came running into the saloon, shouting fire! We went to help him, turns out that his house was on fire, we were able to put it out quick enough, so he still could save some of his precious maps.
He better be careful, this... fire could light up again anytime, maybe you can keep an eye out if you come across his house?

Pamätáte si na starého muža o ktorom som vám skôršie rozprával ? Zberač máp ? Stretol som ho znova, chudý chlapík vbehol do saloonu kričiac "horí" ! Išli sme mu pomôcť, ukázalo sa, že jeho dom horel, boli sme schopný vyniesť to včas von,takže stále mohol zachrániť nejaké z jeho cenných máp.
Mal byť lepšie opatrný... oheň sa môže kedykoľvek zas rozhorieť, možno môžeš dať pozor ak narazíš na jeho dom ?

On my way to the hotel I overheard a discussion of a gunslinger and a goldsmith. The goldsmith told the gunslinger that he cannot make a pure gold gun because the metal would be too soft for the designed purpose, but he could coat it with gold. He continued that he would need 8 pieces of gold for the rifle and half the... amount for a revolver. Further on he would need one piece of gold for each bullet.

Na mojej ceste do hotela som započul rozhovor pištolníka a zlatníka. Zlatník hovoril pištolníkovi, že on nedokáže vyrobiť čisto zlatú zbraň, pretože kov by bol príliš mäkký na navrhovaný účel, ale dokázal by spraviť plášť zbrane zo zlata. Pokračoval, že by potreboval 8 kúskov zlata pre pušku a polovinu... dávky pre revolver. Ďalej by potreboval jeden kúsok zlata pre každý náboj.

Ak by som niekde v preklade spravil chybu, prosím opravte ma.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Původně jsem si dal práci se shrnutím, ale nevšiml jsem si dalších stránek, takže řeknu jen:

Jsem z toho zmatený...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
P3t4 napsal/a:
Pamätáte si na starého muža o ktorom som vám skôršie rozprával ? Zberač máp ? Stretol som ho znova, chudý chlapík vbehol do saloonu kričiac "horí" ! Išli sme mu pomôcť, ukázalo sa, že jeho dom horel, boli sme schopný vyniesť to včas von,takže stále mohol zachrániť nejaké z jeho cenných máp.
Mal byť lepšie opatrný... oheň sa môže kedykoľvek zas rozhorieť, možno môžeš dať pozor ak narazíš na jeho dom ?

Ak by som niekde v preklade spravil chybu, prosím opravte ma.

No, co s tím naděláme... sbíral mapy (mapa-produkt), hoří! (hasit ohně)

PS: Máš tam chybu - Zberač mám? Nemá tam být máp? Nebo sbírá mámy? :D

//P3t4: opravené.. preklep :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru