• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Stříhání

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7906
  • Vytvořeno

DeletedUser7906

Guest
AHoj, mám prosbu..neznáte nějaký primitivní program na stříhání videa?? fakt jen nějakej kterej se lehce používá a kterej by byl nejlépe česky ? ale česky být nemusí...
 

DeletedUser

Guest
Windows movie maker

Je v CZ, je uz danej v PC (jestliže máš windows)

Ale nešlo mi tam importovat video, pomohlo až dání kodeků K-lite mega pack
 

DeletedUser7906

Guest
Jo já uže movie maker mám..tam se dá stříhat video?
 

DeletedUser765

Guest
samozřejmě. v movie makeru to je nejjednoduší. stačí to ctrl +v/x/c
 

DeletedUser7906

Guest
já bych potřeboval ustřihnou konec nějakých videí ..jak na to prosím?
 

Deleted User - 32331

Guest
v movie makeru silně nedoporučuju nic stříhat už párkrát se mi stalo že jsem všechno musel stříhat znova v jiném programu protože v movie makeru se to nějak poto... ale jestli chceš jenom ustříhnout konec tak to můžeš vyzkoušet ale kvalita taky nic moc no..asi tak abych nebyl sprostej
 

DeletedUser4517

Guest
tak pak tuto moznost nabizi take Format Factory je to sice konvertor ale taky umi strihat video
 

DeletedUser7906

Guest
Díky za rady a nevíte proč se mi při vložení do movie makeru vždy zhorší kvalita?
 

Deleted User - 32331

Guest
jako konvertor si ho nemůžu vynachválit ale střihač? no radši ne...:) jinak nějakej stříhač kterej stojí za to a je free se mi zrovna nevybavuje

EDIT: protože MM je program na ... radši na nic

EDIT2: doporučuju program Sony Vegas nebo Pinacle studio( z toho to dostávat taky ale neni zábava) obojí je ale placený
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7906

Guest
nějaký demo se najde :D :D jen bych ještě potřeboval právě něco čím bych ty videa mohl zkrátit
 

DeletedUser7906

Guest
a nevíte teda nějaký program který by mi umožnil abych třeba z videa něco vyseknul ..nebo odstřihl konec..atd
 

DeletedUser6989

Guest
a nevíte teda nějaký program který by mi umožnil abych třeba z videa něco vyseknul ..nebo odstřihl konec..atd

Movie maker to zvládne.
Otevři program,Import-video,přetáhni video do časové osy,k odseknutí konce stačí vybrat na ose čas a dát rozdělit.
 

DeletedUser7906

Guest
díky...zkusim to
- - - -
A jak to sto s toi kvalitou ???
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6989

Guest
Může to být formátem videa (doporčuji Avi,nebo wmv).Zkus to přehrát v tom programu,jestli to tak zůstane,nebo to zkus upravit a vytvořit.
Kde jsi to video stáhnul ? mohl bych to udělat za tebe.
Jo a radši smaž ty odkazy na obrázky protože vedou přes stránky,jejihž zveřejňování je proti pravidlům fóra (doufám že víš o co jde :D )
 

DeletedUser7906

Guest
Už jsem je smazal :D :D ..právě že to musim udělat sám..je to do soutěže..... jo a AVI formát to je...
 

DeletedUser7906

Guest
No natočil sem si nějaká videa a ted je chci trochu upravit-ustříhnout konce co se tam nehoděj a pak ty videa spojit v jedno velké video...
 

DeletedUser6989

Guest
No natočil sem si nějaká videa a ted je chci trochu upravit-ustříhnout konce co se tam nehoděj a pak ty videa spojit v jedno velké video...
Aha,takže jak jsem napsal výše - Přetáhnout na osu,rozdělit video,nepotřebnou část (tu oddělenou) smaž a pak dej - soubor-publikovat film (může to být nepřesné pokud nemáš Vistu) zvol tento počítač a dej nejvyšší kvalitu.
 
Nahoru