• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Stará dáma

  • Zakladatel vlákna Bill Foster
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Objevila se mi ikona Stará dáma,ale nemá úkol.Co musím udělat,aby mi ho dala?Děkuji za odpověď.Bill Foster
 

DeletedUser13514

Guest
úkol se Ti u zadavatele objeví když k němu přijdeš
 

DeletedUser13514

Guest
Dobře, myslel jsem, že to bude nejspíš ona. Takže ta stará paní je součástí sady úkolů Halloween. Zde máš návod, jak postupovat, abys u ní dostal úkol: NÁVOD
 

DeletedUser

Guest
a jak je možné, že jsem dneska po 2. našel krev? nenašel jsem ji za den 2x ale za tuto serii heloweenu ano
 

DeletedUser13514

Guest
Série Halloween je od dnešního roku opakovatelná. Jednou jsi dělal úkoly, na jejiž konci byla kosa. Podruhé je úkol stejný, ale za porážku smrťáka dostaneš místo kosy jednu schopnost. Byl tam bug, že předměty k úkolu získat nešli, ale ten byl opraven, tudíž je ten úkol totožný s puvodním.
 

Deleted User - 31870

Guest
Ano, splníš si ho maximálně dvakrát - poprvé tam, kde ho nemáš splněný z loňska, podruhé můžeš všude.

Po prvním plnění získáváš kosu.
Po druhém je volná schopnost.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru