• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Staré úspěchy

EREWAN

Člen týmu
Ahoj,

chtěl bych navrhnout aby bylo možné nějakým způsobem dokončit úspěchy a úkolové řady z minulosti, které na nových světech nejsou dostupné, například pro mě jako hráče z Jericha je nemožné splnit úkolové řady jako
https://tw-calc.net/quests/group/181 - Karneval na divokém západě
a
https://tw-calc.net/quests/group/177 - Westernový Černý pátek

potom mi chybí dokončit úspěchy, které ani nemám jakým způsobem dokončit, a nikdy jsem tu možnost neměl, stejně to platí o úspěších ze starých akcí, jako nasbírat květy afrikánu v roce 2017 atd.

Jako hráč, který po doexpení a dokončení dostupných úkolů a řemesla nemá ve hře zase tolik věcí na práci, bych uvítal možnost doplnit si i tyto achievementy, na které nemám jak dosáhnout. Jedna věc je, pokud hráč nehraje na svém světě během eventu a potom přijde o věci, které v něm byly obsaženy, nicméně vzhledem ke stáří světa hráči ani nemají možnost se k těmto úspěchům dostat.

Grafický návrh nepřikládám, jelikož mi zde přijde pochopitelně zbytečný, důvod a princip návrhu je doufám jasný...

Díky za pozornost

PS: Další příklady podobných úspěchů
1615053495238.png
 
Pokud jde o mě, uvítal bych aby se mi alespoň otevřely ty úspěchy, které jsem splnil. Například sbírání sněhových koulí v roce 2019 jsem splnil (70 ze 70) ale úspěch je stále zavřený. Pokud by bylo možné toto k návrhu připojit, byl bych vděčný.
 

raketak95

Člen týmu
Pokud jde o mě, uvítal bych aby se mi alespoň otevřely ty úspěchy, které jsem splnil. Například sbírání sněhových koulí v roce 2019 jsem splnil (70 ze 70) ale úspěch je stále zavřený. Pokud by bylo možné toto k návrhu připojit, byl bych vděčný.

Na otevření splněných úspěchů myslím stačí založit tiket. Řešil jsem něco podobného na Vánoce, kdy se mi neotevřely ačívmenty za stavbu a dodávání produktů do cirkusu, které měly jako odměnu UPD, a nebyl problém to přes support odemknout a odemkli mi i ten s těma koulema.
 
Na otevření splněných úspěchů myslím stačí založit tiket. Řešil jsem něco podobného na Vánoce, kdy se mi neotevřely ačívmenty za stavbu a dodávání produktů do cirkusu, které měly jako odměnu UPD, a nebyl problém to přes support odemknout a odemkli mi i ten s těma koulema.
Ale tady jde o úspěchy, které ani nejdou splnit. Né o úspěchy, které jsi udělal, ale nebyly ti přidány.
 

EREWAN

Člen týmu
Ještě bych svůj návrh trochu rozšířil, je několik způsobů, co se dá dělat.

První je stejně jako při poslední akci umožnit přes SHOP nákup vloček atd., které otevřely úkol se sestrama, ovšem ne všechny z úkolů, kterých se tento příspěvek týká, něco podobného obsahují.

Druhá možnost je prostě na férovku zpřístupnit staré úkoly a sběratelské kartičky z minulosti (ne jen loňské, opravdu z minulosti) ve stejném eventu ovšem nynějšího roku.

Třetí varianta se týká zejména úspěchů typu "nasbírej v roce 2015", stálo by za zvážení kolonku Akce rozbít, ponechat v ní úspěchy související s eventy obecně, ne s konkrétním eventem konkrétního roku, a ty potom přesunout do Hrdinských úspěchů, jelikož předpokládám, že rework těchto úspěchů by mohl být komplikovaný a ovlivnil by stávající hráče ze starých světů, kteří by o ně mohli přijít atd. Tímto způsobem se řeší situace elegantně.
 
Precti si jeste jednou polkoiuv post :)
Díky jsem to přečetl špatně.

Ještě bych svůj návrh trochu rozšířil, je několik způsobů, co se dá dělat.

První je stejně jako při poslední akci umožnit přes SHOP nákup vloček atd., které otevřely úkol se sestrama, ovšem ne všechny z úkolů, kterých se tento příspěvek týká, něco podobného obsahují.

Druhá možnost je prostě na férovku zpřístupnit staré úkoly a sběratelské kartičky z minulosti (ne jen loňské, opravdu z minulosti) ve stejném eventu ovšem nynějšího roku.

Třetí varianta se týká zejména úspěchů typu "nasbírej v roce 2015", stálo by za zvážení kolonku Akce rozbít, ponechat v ní úspěchy související s eventy obecně, ne s konkrétním eventem konkrétního roku, a ty potom přesunout do Hrdinských úspěchů, jelikož předpokládám, že rework těchto úspěchů by mohl být komplikovaný a ovlivnil by stávající hráče ze starých světů, kteří by o ně mohli přijít atd. Tímto způsobem se řeší situace elegantně.
Mě se nejvíc líbí druhá varianta, protože po splnění by jsi mohl dostat i tituly z událostí. Zkusíme to dnes zapracovat do reportu a uvidíme. A pokud recyklují starý obsah (sety), tak by mohli zpřístupnit i tohle.
 
Já jak to tady čtu, tak bych tohle nedělal. Zkrátka a dobře - pokud jsi někdy nehrál, tak na úspěch nemáš nárok. Souhlasím, že úspěchy, které není možné splnit jsou mi trnem v oku, takže bych byl pro, aby se takové úspěchy řadily mezi hrdinské činy. Ale aby během eventu "sběr koulí" padaly i koule z roku 19,20... mi přijde cesta do pekel. Stačí mi 6 úkolových řad na Valentýna, 10 na Vánoce...
 
Jediné co Erewan chce aby všechny úspěchy, které je možné dnes udělat aby dali dohromady 100% do úspěchů. A mě se ta myšlenka taky líbí. Ať klidně přesunou všechny úspěchy, které již nejdou udělat do hrdinských, stejně tak je to ve WoWku a v dalších hrách. Máš navíc úspěch, který je 7 let starý a nejde splnit? To je super, můžeš se tím vytahovat, ale nemusí se to počítat do celkových úspěchů.
 
Nahoru