• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Starý kartáč

  • Zakladatel vlákna petrpetarda
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Dneska sem u Henryho dostal za splnění úkolu Maličkosti produkt Starý kartáč. Je to součást nějakého dalšího úkolu nebo ho mám jen tak? A proč je na Wiki The-West zařazený mezi nezavedené do hry?
 

DeletedUser10268

Guest
lebo táto úloha, aspoň čo viem minulý rok nebola aktívna... bola len pred dvomi rokmi a teda sa predpokladalo, že už nebude :)
 

DeletedUser

Guest
A nevíš jestli se mi ten kartáč bude ještě na něco hodit?
 

DeletedUser

Guest
to niečo dalej pokracuje ak dostanem tu kefku na boty ?? čo presne ? kde to najdem ... a tota dalsia uloha drevo na topeni to tiež niečo je ???
 

Deleted User - 31870

Guest
To jsou další úkoly, které se řadí pod Maličkosti.. úloha pokračuje ve směru šipky (tedy pokračování je Plné boty)..
 

DeletedUser

Guest
zdravim jak dlouho platí ten úkol maličkost-dřevo na topení
 

DeletedUser

Guest
...

nemůžeš vědět jestli na to bude navazovat něco jiného nebo podobně.já si ho určitě splním
 

DeletedUser11424

Guest
Za kartáč bod na opravy a pomeranč. Toť vše, lol.:tom:
 

DeletedUser

Guest
Také jsem sběratel všech krámů, ale rozhodně má kartáč menší cenu než schopnost - ty jsou hlavně na vyšších lvlech velmi ceněné.. Velmi.. Ten bodík si přes šamana přece muzete dát kam chcete a to cenu má..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru