• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Starý svět

DeletedUser7239

Guest
Pokud by se mělo něco urychleně změnit je dát do hry nový svět, který by byl v té původní verzi.

Pro: Spousta hráčů by to přivítala a ubyli by stížnosti proti INNU.
Proti: Bylo by to dost náročné pro INNO znovu předělávat některé hráče zpátky do starých map

Já už dávám dopředu své "Ano". lol
 

DeletedUser1318

Guest
Využij možnosti smazat svůj příspěvek.
To co tu píšeš je holý nesmysl.
Mimo to, byla tu tato možnost probíraná jinde.
Technicky není možné, otevřít "starý" svět.
A nový svět zřejmě ještě dlouho v plánu nebude.
 

DeletedUser7239

Guest
Technicky není možné, otevřít "starý" svět.

Není možné nebo se jim do toho nechce ? :klubun: Co jim vyhořely staré zálohy ? :( Beru to jako v případě Heroes of Might & Magic. :) Tohle není The West 1, ale rovnou The West 2. Mapa je kompletně přepracovaná. A jako si můžu zahrát HoM&M 3, 5 nebo třeba mám i 2 mělo by si jít zahrát i The West 1. Nebo už jste někdy viděli, aby se číslo updatu psalo na hlavní stránce hry ? :O Jste to ještě asi pořád nepochopili. :)
 

DeletedUser1318

Guest
Tak west je přece principiálně úplně něco jiného, takhle to porovnávat nelze.
 
čistě technicky by šlo, čistě prakticky to naráží na problém opačného názoru vlastníka hry.
 

DeletedUser1318

Guest
čistě technicky by šlo, čistě prakticky to naráží na problém opačného názoru vlastníka hry.
Jasně, že jo, jenže udržovat duálně dvě prakticky už rozdílné hry, platit provoz serverů a to v době, kdy je tu pět a půl člověka, je už mimo hru.
Měli ty experimenty zkoušet na betě a pak vyhodnotit, jak se to chytne. Udělali to po svým a dopadá to jak to dopadá.
 

DeletedUser9350

Guest
alamogordo kam se nedalo prakticky dostat je nyní poloprázdné taky :D čím to asi bude...
 

DeletedUser7239

Guest
alamogordo kam se nedalo prakticky dostat je nyní poloprázdné taky :D čím to asi bude...

Mimochodem, když jsme u toho... The West taky několikrát získala ocenění jako nejlepší internetová browserová hra ! Čím to asi bude ? lol Naštěstí názory na tuto hru se neřídí pouze názory hráčů České republiky. To by byl opravdu pro INNO konec. :střelec:
 

DeletedUser

Guest
Všiml jsi si, že úpadek počtu hráčů není pouze českou záležitostí? :-) Ten propad je všude přibližně stejný.
 

DeletedUser7239

Guest
A tušíš, za který rok to bylo?

Netuším, ale pro mně je pořád hrou číslo 1. :D Samozřejmě nejradši hraji třeba HoM&M nebo Titan Quest. Mně třeba moc nenadchla ta hra s těmi tankami. No každý máme jiný vkus. I na tom The Westu se snažím šetřit hráče a duelovat jen NPC postavy. lol Samozřejmě, že pokud by jste se chtěli vrátit do "staré doby kamenné" The Westu tak jedině s tím, že by jste přišli o věci, které jsou určené pro The West 2. :P Anebo si musíte počkat ještě na The West 3 ! lol
 

DeletedUser9371

Guest
Zajímavý pokec, diskuse. Tenhle příspěvek mi sedí, jde mi prostě k pleti :

čistě technicky by šlo, čistě prakticky to naráží na problém opačného názoru vlastníka hry.

No a protože se mi hra líbí a roky, tak prostě hraji dál a věřím "v lepší zítřky". :D
 

DeletedUser10081

Guest
já bych taky uvítala starej dobrej west:) a vím o více lidech, kterým chybí..myslíte, že se to ještě někdy stane, že se otevře alespon jeden svět v té staré verzi? nevíte kde mužu podat officiální návrh?:DDD protože west je dobrá hra, a vždy byla, otázkou je jak tomu ten stávající update ted pomohl..
 

DeletedUser1318

Guest
...myslíte, že se to ještě někdy stane, že se otevře alespon jeden svět v té staré verzi? nevíte kde mužu podat officiální návrh?...
Nestane a nikam.
Nestane, protože by někdo musel uznat chybu, a nikam, protože co si myslíme my, je nijak nezajímá.
 

DeletedUser

Guest
Bohužel je to nereálné, a důvod? Když si přečtu příspěvky hráčů zde na fóru tak silně nabývám dojmu že starý West by zvládlo hrát velice omezené množství jedinců kteří se zde nachází. V úbytku hráčů bych hledal chybu spíš v nich samotných, ať se na mě nikdo nezlobí ale tu hru degradovali i samotní hráči. Pamatuji doby kdy pátrání kolem Hernanda bylo opravdu pátrání po všech možných webech a skládání dohadů co a jak. Dnes přijde jednoduchý úkol Útok Wogotů a hned i samotní moderátoři poskytnou úplný návod a postup a stejně se zde nejdou tací co mají problémy to zvládnout. Sečteno a podtrženo stala se s toho bezduchá klikačka, nic vás nenutí přemýšlet všechno se vám neservírují až podnos. Hledat zábavu v tom že si přečtete návod a denně někam 20x kliknete je prostě smutný.

Podle mě by pro začátek pomohlo pravidelné přidávání úkolových řad třeba každý měsíc alespoň jedné (samozřejmě zamezit uniku informací skrze různé skripty) a vnést do toho zpět trochu toho hraní.
Za pokus by podle mě stálo i navýšení rychlostního multiplikátorů na serveru někam na hodnotu 3.3.... jako má beta. Svět by se stal poté menší a i duelovacích možností by rázem bylo mnohem více. To samozřejmě platí i o pevnostech. Bitev by bylo více.
Prostě celkově více zábavy a ne jen bezduché klikání podle návodu a nadávání co nám to Inno zase provedlo.
 
Bohužel je to nereálné, a důvod? Když si přečtu příspěvky hráčů zde na fóru tak silně nabývám dojmu že starý West by zvládlo hrát velice omezené množství jedinců kteří se zde nachází. V úbytku hráčů bych hledal chybu spíš v nich samotných, ať se na mě nikdo nezlobí ale tu hru degradovali i samotní hráči...

To je spíše naopak, tenkrát to bylo jednodušší. A taky i když hráčů bylo mnoho, moc problémů neměli. S přibývajícími věcmi se hra stávala složitější. To právě dnes dělá hra některým a zejména nováčkům problémy. Dost těchto příchozím jsou vyložení íkváči a ti budou mít problémy pořád a s čímkoli.

Rozdíl je v tom, že kdysi byla hra čerstvá a hráče to chytlo. Za druhé byl pomalejší postup (nikoli obtížný), takže bylo potřeba více času. Dnes pro ty co ví jak na to je dost možností k postupu. A zase ti méně bystří v tom mají zmatek. Krom toho je třeba aktivita a dostupnost připojení, to po těch letech vyprchá.
 

DeletedUser1318

Guest
Dnes pro ty co ví jak na to je dost možností k postupu. A zase ti méně bystří v tom mají zmatek. Krom toho je třeba aktivita a dostupnost připojení, to po těch letech vyprchá.
K čemu jsou ti vědomosti a dovednosti, když dosáhneš na všechny práce a případná zranění kompenzuješ lektvarama za dluhopisy nebo nugety?
Bývaly doby, kdy odpověď nebyla "nevíme", tehdy to bylo jednodušší.
 

DeletedUser

Guest
Co změní stará verze? Cesta kupředu je vždy obsah hry (více úkolů, duelů, bitev a miniher/soutěží pořádaných zdejším support týmem), ne se vracet zpět. Bohužel jak jsem psal o něco víš pokud to bude fungovat jako doposud že se vydá obsah a k němu detailní návod tak to nemá cenu ani dělat. Představa že jsem právě začal hrát tuto hru a jediným úkolem je přečíst návod a poté zuřivě klikat, to je zábava tak možná na týden potom vše opadne a do měsíce bych skončil s pocitem že se jedná o velice nudnou hru. I když jsem si všiml že pár jedinců našlo novou zábavu v této hře. Ta zábava zřejmo spočívá v neustálém počítání hráčů a sdělování statistik k této problematice. Jen se bojím že to asi každého nenadchne.
 

DeletedUser1318

Guest
Co změní stará verze? Cesta kupředu je vždy obsah hry (více úkolů, duelů, bitev a miniher/soutěží pořádaných zdejším support týmem), ne se vracet zpět. Bohužel jak jsem psal o něco víš pokud to bude fungovat jako doposud že se vydá obsah a k němu detailní návod tak to nemá cenu ani dělat. Představa že jsem právě začal hrát tuto hru a jediným úkolem je přečíst návod a poté zuřivě klikat, to je zábava tak možná na týden potom vše opadne a do měsíce bych skončil s pocitem že se jedná o velice nudnou hru. I když jsem si všiml že pár jedinců našlo novou zábavu v této hře. Ta zábava zřejmo spočívá v neustálém počítání hráčů a sdělování statistik k této problematice. Jen se bojím že to asi každého nenadchne.
Mohu se zeptat, jak dlouho hraješ?
Ono počítání hráčů není zábava, pohnutky jsou úplně jiné.
Pokud se prokousáváš tutoriálem, nemá cenu ti to zatím vysvětlovat, máš před sebou plno úkolů a zábavy, tak si tu hru naplno užívej.
 

DeletedUser

Guest
Hraju asi už +-4 roky ale tady na sv1 sem začal až včera, teda abych to upřesnil začal jsem tu asi už po čtvrtý, a ani tentokrát mě to tu asi neudrží prostě bezduchý klikání u mě nemá šanci.
Nechápu proč ale řešit starý systém, a vůbec systém hry. Každou hru tohoto typu drží při životě obsah a ne to zda byl sterý systém prací či duelů atd. lepší, pokud nebude obsah nebude hra a hrát hru podle návodu taky nikoho neudrží a ani nepřiláká.
Je na světech "málo" hráčů? Tak ať zvýší rychlost pohybu třeba i jako pokus zda to ty lidi nakopne. Doslova mě vytáčí když jsou dvě práce vedle sebe, práce trvá 15s a cesta 10-40 minut, a to stejný duely. Tohle je jen v nastavení, nic složitého. Dokud nebude ale přibývat obsah bude to jen horší a hráči budou odcházet a světy se budou redukovat až zůstane jeden kde budete rádi za 2k hráčů.
 
Nahoru