• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Starý svět

DeletedUser1318

Guest
Hraju asi už +-4 roky ale tady na sv1 sem začal až včera, teda abych to upřesnil začal jsem tu asi už po čtvrtý, a ani tentokrát mě to tu asi neudrží prostě bezduchý klikání u mě nemá šanci.
Nechápu proč ale řešit starý systém, a vůbec systém hry. Každou hru tohoto typu drží při životě obsah a ne to zda byl sterý systém prací či duelů atd. lepší, pokud nebude obsah nebude hra a hrát hru podle návodu taky nikoho neudrží a ani nepřiláká.
Je na světech "málo" hráčů? Tak ať zvýší rychlost pohybu třeba i jako pokus zda to ty lidi nakopne. Doslova mě vytáčí když jsou dvě práce vedle sebe, práce trvá 15s a cesta 10-40 minut, a to stejný duely. Tohle je jen v nastavení, nic složitého. Dokud nebude ale přibývat obsah bude to jen horší a hráči budou odcházet a světy se budou redukovat až zůstane jeden kde budete rádi za 2k hráčů.
Já to hraju kontinuálně od počátku, tudíž sleduju ten "obsah hry" neustále. Jestli nedělá obsah hry nastavení duelů a systém prací, tak teda co?
Tebe vytáčí nastavení něčeho? tak to tě vytáčí ten blbě nastavený obsah.
Pro mně je zase obsah, že mám do čeho píchnout, a to nemám, protože nepotřebuju spekulovat do čeho investovat, protože můžu dělat všechny práce.
Mně vadí, že ten nový obsah, je vlastně takový prázdný. A vytáčí mne, že dřív takový nebyl.
Já ty dušičky nesleduju pro zábavu, já je sleduju pro odhad rychlosti blížícího se "řešení".
 

DeletedUser

Guest
Tady si asi nerozumíme pro mě obsah hry znamená úkoly (potažmo celé úkolové řady), duely, pevnosti, předměty prostě něco co mě má přinést nějakou tu zábavu a držet u této hry, ale samotná hra myšleno různá nastavení v ní jsou podružný "problém", mohlo by to být samozřejmě lepší ale i podstatně horší. Vyšší rychlost jsem bral jako příklad toho jak reagovat na menší počet hráčů a lehkým technickým zásahem ten svět trochu nakopnout.
A že je nový obsah prázdný, ano je, ale není se čemu divit jak tě má nadchnout něco co víš jak dopředu dopadne, a co přesně dostaneš za odměnu. Byla doba kdy se zde na fóru nesmělo o úkolech vůbec psát, pouze náznaky a spekulace. Kdy každý musel číst texty k úkolům a spekulovat co tím autor asi myslel, zkoušet různé možnosti kombinace a řešení. Návody nemůžou nikoho nebavit!!!
 
Co změní stará verze? Cesta kupředu je vždy obsah hry[...


Nechápu proč ale řešit starý systém, a vůbec systém hry. Každou hru tohoto typu drží při životě obsah a ne to zda byl sterý systém prací či duelů atd. lepší, pokud nebude obsah nebude hra a hrát hru podle návodu taky nikoho neudrží a ani nepřiláká.
Je na světech "málo" hráčů? Tak ať zvýší rychlost pohybu třeba i jako pokus zda to ty lidi nakopne. Doslova mě vytáčí když jsou dvě práce vedle sebe, práce trvá 15s a cesta 10-40 minut, a to stejný duely. Tohle je jen v nastavení, nic složitého. Dokud nebude ale přibývat obsah bude to jen horší ...

Jde o to, že starší systém byl dobře vyvážený. Vše mělo svou hodnotu, bylo to přiměřené. Dnes je všechno přemrštěné a jednoduché, hráč urazí zbytečně rychle svůj vývoj na poslední level a tam ani neví co dělat. Dříve si to hráči užili, nebyla to honba za cílem, ale samotná cesta.

Ty by jsi zvýšil rychlost pohybu, já bych ji naopak snížil. Už tak dost je dost vysoká a hmapa se navíc zmenšila. Nebyla by to bezduchá klikačka, pokud by hráč musel jít celý den z jednoho konce na druhý. to už by začal mylset, co se mu vyplatí více. A ne že bude po mapě běhat jako tornádo.

Ps: Nemusí být stará verze, ale srovnat konfiguraci by bylo třeba. aby hráč byl rád za vydělané prachy a vítězný duel. Asi se shodneme na tom že některé věci jsou zbytečně snadné...
 

DeletedUser10081

Guest
mě se i mnohem víc líbil princip prací. Že si člověk muže najít více než jenom jeden předmět při jedné práci..A taky čas prací byl super, člověk si prostě počkal i dvě hodky než práce skončila a pak měl i nějaké to překvápko:) Teď jsou některý práce i na pět minut, to aby člověk seděl a jen klikal...
A souhlasím s tím, že je hra jednoduší a hráč se prostě řítí dopředu přes lvly a ta cesta už není tak podstatná :((( Já bych i tu petici do Německa poslala, ach jo :DDD
 
je potřeba aby jsi svuj navrh upravil podle pravidel sekce Navrhy a Napady - Návrhy vkládejte propracované, textově i graficky, popište, proč se domníváte, že váš návrh by mohl být hře prospěšný, dále jaké dle vás může mít pro a proti.- ti co už dostali anketu to splnili . nejde o buzeraci z me strany,ale pokud to nebude přehledne, tak se tím vyvojaři ani zabývat nebudou.. Tak tedy jakmile to upravíš...dostaneš anketu,není problem . :klubun:

Nebude-li navrh upraven do 31.7 2013 bude zamítnut a odstraněn
 

DeletedUser7239

Guest
Není co k tomu dodat... pro i proti jsem napsal. Je mi jasné, že INNO nemá zájem vrátit do hry starý svět tak jakoby se už stalo (s tím zamítnutím). :tom: Jinými slovy jak mám propracovat svůj návrh, když už ho INNO dávno propracovalo... lol a taky pro mnohé hráče i zničilo ? :(
 
Nahoru