• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Star Gate

DeletedUser

Guest
ahoj lidi sleduje tu ještě někdo StarGate SG-1 nebo StarGate Atlantis???

nebo sem tu jen já takovej šílenec???
 

DeletedUser

Guest
Spíše seriál, ale jak byl O´neil generál a nastoupili Orájové, tak mě to přestalo bavit.
 

DeletedUser7904

Guest
Ja som sledoval BattleStar Galactica SG-Atlantis som sledoval len chvíľu ničím ma to nezaujalo.
 

DeletedUser

Guest
Lepší je Stargate animated na youtube.com zadejte si to fakt dobrá parodie.
 

DeletedUser

Guest
jj to taky znám podle mě je nejlepší Apophis bin Ladin
 

DeletedUser

Guest
Nebo jak řikali o těch snajprech ta první část na to že to není tolik známý tak je to fkt hodně povedenýž doporučuju je to na yotube.com a má to několik částí.
 

DeletedUser

Guest
mam skoro komplet celych 10 serii sg-1 a secky filmy sg-1 a na axn kukavam atlantis:explosion::diablo:
 

DeletedUser

Guest
já osobně ne,ale můj bratr(Vydra.17) je do toho úplný blázen..Začal jen se sledováním seriálů ale teď je zněj úplnej magor..Bez SG1 nedá ani ránu..(Dokonce si píše svojí vlastní knížku o Stargate a založil si k tomu web.. :D )
 

DeletedUser

Guest
Tak se přidávám do kroužku bláznů sledováním SG-1 a SG Atlantis online na netu :-) Universe mě nijak nechytl na BattleStar se chystám
 

DeletedUser6989

Guest
Taky jsem fanatik :D
Stáhnul jsem do noťase všechny řady SG-1 i Atlantis + filmy (celkem 115 GB) a koukám na ně pořád dokola
 
Nahoru