• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Známý bug Stary avatar na Memphisu??

Škoda jen, že o tom tedy ostatní hráči nevěděli/neinformovali jste je. Navíc - v průběhu hry se přeci pravidla nemění.
 
Škoda jen, že o tom tedy ostatní hráči nevěděli/neinformovali jste je. Navíc - v průběhu hry se přeci pravidla nemění.

CZ tým si vyhrazuje právo na: úpravu pravidel soutěže ...

Po několika debaklech v pořádání různých soutěží se v týmu aspoň trochu poučili, zapracovali na sobě a nově teď každá soutěž obsahuje tuhle alibistickou větu, která jim odpouští prakticky cokoliv.
 
CZ tým si vyhrazuje právo na: úpravu pravidel soutěže ...
Ale tohle je v poradku a byva to soucasti snad vsech soutezi. Jenze jsou veci, na ktere by se v prubehu souteze (ci na jejim konci), menit nemely. Pravidla rozdavani odmen mezi ne bezesporu patri.
Muzeme se napriklad zamyslet nad tim, kolik hracu by moznost ziskat stary avatar na Memphis prilakala. Nebo nad tim, kolik hracu by se na Memphisu zacalo opravdu snazit (a ne to tam jen trollit). Zaroven me mrzi, ze ac vyuzili vyhradniho prava na upravu pravidel, nikde o tom hrace neinformovali.
Neresim avatar, ale princip.
 
@Srandy kopec :
Bavíme se teď doufám o ceně z Yukon, že? Memphis byl spuštěn jen pár dní před jeho koncem, kdy už většina věcí byla zde (na Yukonu) zcela jasná resp. nedostižná a bavit o nějaké nové motivaci v téhle souvislosti mi přijde jako totální úlet. A myšlenka mám starý avatar, tak jdu machrovat na M, tak ta je ujetá úplně stejně.
Jasný, tohle mohlo(mělo) být napsáno v pravidlech trochu jinak (lépe) - nicméně, pak je otázka, zda by to pomohlo pravidlům jako celku a neudělalo to v tom jen větší bordel. Já osobně zde žádný rozpor mezi tím, co bylo zamýšleno(=popsáno v pravidlech) a realizováno necítím - nešlo si vyhrát herní výhodu (mimo nugety) pro nový svět.
 

EREWAN

Člen týmu
CZ tým si vyhrazuje právo na: úpravu pravidel soutěže ...

Po několika debaklech v pořádání různých soutěží se v týmu aspoň trochu poučili, zapracovali na sobě a nově teď každá soutěž obsahuje tuhle alibistickou větu, která jim odpouští prakticky cokoliv.

Co si pamatuju všechny soutěže za poslední roky, tak tohle je zavedeno již dlouho, nejedná se o žádnou novinku. Je to trochu nešťastné, a dá se toho dost zneužít, ale zároveň ta flexibilita a možnost úpravy může naopak být i k lepšímu, takže tohle bych určitě neviděl negativně. Například na nějaké možnosti exploitu soutěže a mezery v pravidlech je také potřeba pamatovat, protože je téměř nemožné vychytat všechno, je jednodušší hledat způsoby jak pravidla obejít, než tomu předcházet.


Zaroven me mrzi, ze ac vyuzili vyhradniho prava na upravu pravidel, nikde o tom hrace neinformovali.
Neresim avatar, ale princip.

Ono technicky vzato k žádné úpravě pravidel ani nedošlo, v pravidlech nestojí, že odměny nemohou být na nový svět uděleny. Z principu že není možné na ně vznést nárok ti není zabráněno zeptat se miko, zda by to bylo možné, zároveň ta může odsouhlasit, pokud tak uzná za vhodné. Je to trochu slovíčkaření a nechci uplně prudit, ale navíc s přihlédnutím k tomu, že se nejedná o žádnou výhodu ve hře, plus svět bude za několik měsíců standardně mrtvý, podle mě se ani principiálně nic nestalo, a pravidla v současném znění jsou dostačující.

Pokud si ostatní výherci starý avatar vyzvedli na jiném světě, a chtěli by ho přenést na Memphis, navrhnul bych kontaktovat miko, a třeba se vám podaří s ní ještě domluvit.
 
Ajo on ten Cahir ani žádný avatar nevyhrál... aha :D :D :D
Celou dobu jsem byl třetí, ale po kontrole jsem se ve vyhlášení posunul na druhé místo. Vzít si avatar místo sady mi bylo nabídnuto. Slušně jsem se zeptal, zda by bylo možné si ho vybrat na Memphisu, protože všude jinde, kde hraji, starý avatar mám z předchozích akcí, ale když to nebude možné, tak to plně akceptuji a vezmu si sadu na starším světě. Jsem rád, že mi bylo po prodiskutování a odsouhlasení, že mi to nepřinese žádnou výhodu ve hře, vyhověno. Děkuji.
 
Nahoru