• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

story

DeletedUser

Guest
ahoj dřiv jsem napsal příběh a někteří chtěli nový a bez chyb.To vam ted splnim.
 

DeletedUser

Guest
Me jmeno je Dif.A toto je me story.
Jednoho slunečniho dne se všem ulevilo.Do města přijel novy šerif ktery měl byt lepčí než ten bejvalej.Ovšem tento šerif veskutečnosti nebyl šerif.Šel jsem jednou za Jackem do salonu,kecali jsme dlouho a bavily se.Nikoho z nas nenapadlo že zažijem nejhorší věc ve svem životě.Do salono přišel manik s coltem u pasu.Přišel za mnou a řek.
Ty jsi Dif?Ja jsem samozdřejme odpověděl ano.Asi 10 vteřin se na mě dival otočil se na Jacka a říka.Tak ty budeš ten Jack co?On však odpověděl.proč?
Nevěděi jsme ani jeden o co krači.Šef tě ma plny zuby a ještě jednou si budeš stěžovat...
To už nedopověděl ale Jack to nevidržel,vzal brokovnici a řek.Ještě jednou sem přijdeš a...
Jack to nedopověděl.Někdo ho sejmul ze zadu.
To se nemělo stat.Dal jsem ruce na horu a zatim co Jack tam ležel ja se dival na tu jiskru
v jeho očich...
 

DeletedUser

Guest
Jakoby ode mě něco Jack chtěl.Ale byl jsem stuhnuty a neměl co udělat tak jsem tam jen tak seděl a díval se do jeho očí.Ale co dal když jsem viděl že muj přitel bez pomoci nepřežije.Me tělo převladla duše skočil jsem po jednom a shodil ho na zem.Pak jsem jen
slišel buch.Ucitil bolest a padal k zemi.
Ovšem než jsem stihl spadnou do bezvědomi poznal jsem jednoho muže toho druheho.
Byl to ...a pak jsem už ležel v bezvědomi.Když jsem se probral už jsem si nemoh spomenout kdo to byl.Ale to nebylo hlavni co je z mím příételem,žije?..

A kde to vubec jsem je tu zima a vlko z tohoto mista jsem měl husi kuži.Břicho jsem měl omotane a pořat jsem citil bolest.Pak jsem uslišel hlasi dělal jsem že spim,byla to naka žena dala mi na stul jidlo a zase zavřela dveře.Vězeni?Jsem opravdu ve vězení?
Ale kam jit co ted?..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jestli někdo chce abych pokračoval tak napiše
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru