• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Street, Dirt jumping-Skoky na kolech

DeletedUser

Guest
Ahoj, nevěnuje se tu někdo tomuto koníčku?

S bráchou a kamarádem z Turnova jsme si pěkně u nás na vesnici postavili malé skoky. Já skáču asi půl roku zatím spíš rekreačně. Našel jsem si kolo tak levnější o dost než má brácha, před tím jsem měl Author Buzz BMX ale byly s ním obrovské problémy. Tak jsem ho prodal a koupil NS BIKES Holy možná znáte,...ale furt hraju fotbal to je přednostní.

Brácha to ale bere vážně...Mongoose ritual street a ten už si to dává ...s kamarády tu a tam jezdíme i do Skateparku v Mnichově Hradišti....Pokud někdo něco takového dělá ozvěte se....
 
Vždycky jsem se to chtěl naučit, ale nemám na to kolo, zatím jen tak blbnu na libertě.:)
Kolik takový kolo stojí? Docela by mě to zajímalo.
 

DeletedUser

Guest
Ceny kol máš okolo 14 tisíc a výš(jsou samozřejmě i o něco levnějsí kola , ale většinou dlouho nevydrží) . Já mám třeba toto kolo a stálo mě 19 tisíc [SPOIL]
[/SPOIL]
 
Nahoru