• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Svět 1,2,3

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6741
  • Vytvořeno

DeletedUser6741

Guest
Všimli jste si, že dnes se otevřeli tyto světy ? :střelec:
 

DeletedUser

Guest
ja tam nezacinam protoze nemam sanci se tam chytit...je tam hodne 99 urovni kteri nepujdou prekonavat
 

DeletedUser6741

Guest
Ale jak se tak proklikávám postupně žebříčkem, tak vidím, že na každé stránce žebříčku je jiná úroveň, takže se rychle prokoušeš nahoru.
 

DeletedUser

Guest
Bohuzel je pozde. Jakej silenec by zacinal hrat na svete kde je mene nez 3000 hracu? To uz je i beta pocetnejsi. Otevrit se to melo minimalne pred rokem, ale alespon uvidi venkovni uzivatele to o cem vedi hraci na tehle svetech uz davno. Nezbyva mi nez doufat ze si to clovek zodpovedny za tuhle ostudu pekne slizne.
Svet 1 se ted mozna malinko zvedne, protoze je prvni, ale tipuju ze dvojka a trojka se uz nikdy nedostanou pres 5000 hracu. A pro tech par chytraku co se ted budou divit proc nadavam, kdyz se svety konecne otevrely, tu mam primer. Je to jako kdyby po dvou dnech zoufaleho dovolavani se zachranky u nejake automobilove nehody prijela particka borcu a se spasitelskym vyrazem ve tvari a cigarem v koutku zacali resuscitovat tlejici mrtvoly...
 

DeletedUser

Guest
V znovuotevření světů sem už nedoufal ale je celkem úsměvné že se otevírají po roce (a něco) naléhání když už je to vpodstatě zbytečné.

Nezbyva mi nez doufat ze si to clovek zodpovedny za tuhle ostudu pekne slizne..
Neboj nikoho z inna to nezajímá, peníze za prémium od nás dostavají tak co se starat.
 

DeletedUser4088

Guest
Já nejdu ani na jeden... (jsem na 2) jelikož, tam je ta (pravděpodobně zablokovaná) elita a noví hráči jí velmi poruší!!!
 

DeletedUser2076

Guest
Já nejdu ani na jeden... (jsem na 2) jelikož, tam je ta (pravděpodobně zablokovaná) elita a noví hráči jí velmi poruší!!!

Ale ty jsi taky elita :-)... Jsem na S1 a jsem rád, že se konečně otevřely první 3 světy. Sice už je to dost pozdě. Kdyby to bylo tak před rokem mělo by to větší smysl, ale i tak, jsem zvědavý, kolik lidí se přijde podívat na S1. Taky že už tam nějací začali chodit...
 

DeletedUser

Guest
Jak si tak pamatuju tak včera jak sem někdo napsal že se otevřeli světy bylo na s1 cca 4100 a ejhle.. 4459 snad to nejsou mulťáky.. jen to ne.. vážně bych je tam nerad viděl..
 

DeletedUser7063

Guest
Já jsem rád, že se otevřely - bude to pro tyhle světy aspoň nějaké oživení.
 
Já jsem rád, že se otevřely - bude to pro tyhle světy aspoň nějaké oživení.

Co tam chceš oživovat? Akorát si rozmělníš čas a pozornost mezi více světů a tvoje hra upadne na kvalitě. Ta zábava kterou jsi měl po celou hru už je pryč. To období kdy hráči se hráči o něco snažili, to je pryč. Dohody, společné boje, budování měst, duely, všechno ještě neozkoušené a jalové, dnes postavíš město a vypipláš postavu až příliš rychle. Teď už jsou 'zamknuté' světy dávno za zenitem, mají svoji historii. Takto to pro ty hráče bude jako kdyby přijeli do austrálie a nevěděli oč jde, akorát naruší rovnováhu pro ty zbývající.
 

DeletedUser7063

Guest
Co tam chceš oživovat? Akorát si rozmělníš čas a pozornost mezi více světů a tvoje hra upadne na kvalitě. Ta zábava kterou jsi měl po celou hru už je pryč. To období kdy hráči se hráči o něco snažili, to je pryč. Dohody, společné boje, budování měst, duely, všechno ještě neozkoušené a jalové, dnes postavíš město a vypipláš postavu až příliš rychle. Teď už jsou 'zamknuté' světy dávno za zenitem, mají svoji historii. Takto to pro ty hráče bude jako kdyby přijeli do austrálie a nevěděli oč jde, akorát naruší rovnováhu pro ty zbývající.

No když přibudou hráči, budou zajímavější i bitvy - ty už tam teď celkem upadají. Ale nakonec mě už to může být jedno, já na světě 3 už moc nehraju od té doby co mám level 99. Podle mého názoru to otevření těm světům ale nijak neuškodí.
 

Deleted User - 31870

Guest
McBracey: Nemyslíš, že pro nově začínající hráče je naopak hraní na starším světě lepší? Mohou se tam učit už od zkušených hráčů a pak udělají to, co většina z nás -> založí si účet na novém světě a pokusí se využít svých získaných zkušeností (třeba i založením města a jeho vedením).
 
McBracey: Nemyslíš, že pro nově začínající hráče je naopak hraní na starším světě lepší? Mohou se tam učit už od zkušených hráčů a pak udělají to, co většina z nás -> založí si účet na novém světě a pokusí se využít svých získaných zkušeností (třeba i založením města a jeho vedením).

Nemyslím že by hraní na starších světech bylo pro hráče výhodou. A pro ty začínající už vůbec ne, budou tam jak v igelitové bublině. Budou mít hrozně málo soupeřů do duelu, v podstatě jenom ty nově příchozí, jako jsou oni sami. Města už jsou postavené mnohdy opuštěné, spousta hráčů do nějakého takového vleze, tam se izoluje od ostatních. Nikdo se nebude muset snažit o přístup k věcem a investovat do výstavby. To moc zkušeností nepochytají, spíše budou překvapení surovostí na rozbíhajících se světech. Sám jsem toho byl svědkem na S7 v době jeho spuštění. Hráči byli zvyklí na zavedený komfort hotelových služeb a moderního odívání. aby ještě nebyli darmo zklamaní.

Co se má kdo naučit od jiných, když tam bude málo jemu rovných, kterých by se chytil. Potřebuješ sobě rovného parťáka, (s kým by bylo možné soupeřit), z horních pater se těžko něco vysvětluje. Staří praktici jsou i na nových světech, tam mají 'mladí' možnost vyrůstat s nimi. Když příjdu mezi partu hráčů co jsou na 80+ levlu, tak nebudu mít nikoho abych ho předehnal, anebo s kým porovnat skore.

Nevím co myslíš tím; "většina z nás", jestli to je nějaký dav spřízněných duší či co. Na novějších světech už jsou snad všichni, co by se kdy přihlásili. Tak jak to říkáš by mohli začít s hrou takoví co West ještě nepoznali. Pokud někdo začal po uzavření světů, tak už někde hraje a určitě nebude získávat zkušenosti které by uplatinil na S1,2,3. Ale spíš naopak, co pochytil na nových světech uplatní na starých. Že by se někdo posleze regnul na nový svět když už tam je, to asi nejde.

Každopádně ať si každý zařídí hru po svém. Když si myslí že se bez hraní na všech světech neobejde, tak ať hraje. Jestli se jim to bude plést, to už je jejich problém. spousta hráčů zase zruší účty jinde, to je vylej-nalej.



No když přibudou hráči, budou zajímavější i bitvy - ty už tam teď celkem upadají. Ale nakonec mě už to může být jedno, já na světě 3 už moc nehraju od té doby co mám level 99. Podle mého názoru to otevření těm světům ale nijak neuškodí.

A pro koho budou ti noví bojovat, aby byli bitvy zajímavější, když už to třeba tobě je jedno a hra tě nebaví?! Bitva je zábava pro zúčastněné, pokud se chci bavit a bojovat, tak nějakou uspořádám. Když bitvy nejsou hráči zřejmě bojovat nepotřebují, navíc občané měst nemusí chtít pevnosti získávat. Teď když se vám narušil tábor hráčů Virginíe a konflikt světa tím ochabl, už to lepší nebude. Maximálně že by se tam kluci regli znovu, pokud jim to stojí za to.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Jó to kdyby šlo pro nově příchozí naprogramovat jakési "noviny", kde by jim zkušený pardál napsal historii daného světa, tak by to bylo o něčem jiném - takhle asi lehce naruší místní dohody, spojenectví a války. Já to s nováčky zkusím.. Uvidim.
 

DeletedUser

Guest
Myslím že by bylo docela k věci,aby noví hráči se soustředili do jednoho čtverečku,kvůli duelům ... jak jste psali,blbost duelovat s lvly 50 + a přes celou mapu to taky nemá cenu ...
 

DeletedUser1575

Guest
zdravím všechny nováčky na S1 doufám že se vám bude dařit a přijde vás ještě víc
 
Nahoru