• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Svět 1,2,3

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6741
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
otvorenie je uz zbytocne ked mali hraci leveli tak 50 (vsetci,ti prvy) tak to malo cenu,ale teraz by sa tam len blbec dal,a kto sa tam da tak len koli pritalevi,alebo zisti,ze to nema cenu a ucet za 2 mesiace sa zrusi...ja by som isiel hrat na novy svet,nie na stary ked som zacinal boli otvorene 2,3 tak logicky som sa dal na 3. boli tam nizsie urovne...
 

DeletedUser

Guest
nejdriv kazdy buli ze ho znova neotevrou a kdyz ho otevrou tak zase kazdy buli ze to nema cenu vzdyt s1 na kterem hraji skryva spoustu moznosti na jinych svetech to tak nezije nemyslim poctem uzivatelu ale atmosferou at prijde co nejvice lidi i kdyz budou maly lvl. nevadi muzou zapasit mezi sebou kdyby nahodou coz se asi nestane vznikly dalsi aliance bylo by to jeste lepsi maly procento prihlasenych lidi je uplne novych kdo by hru neznal a ostatni tam jdou bud aby hrali na vsech svetech nebo ze tam maji znami nebo prave kvuli te atmosfere, ja osobne hraji jeste s2 a tam je uplne mrtvo tak se tomu moc nevenuji ale na s1 budu verny a cim vice novych lidi tim lip
 

DeletedUser

Guest
Já se na s1 založil,docela mě láká tam hrát,nikdy jsem nevyhledával víc světů najednou,ale vzhledem k tomu,že na mém první a do založení na s1 i posledním světu už se pomaličku blížím 99tému levelu,chci si začít tunit postavičku i jinde:)
 

DeletedUser120

Guest
onohlavně teď se dají rozdíly strašně rychle nahnat...ze začátku dělal 50 lvl asi rok...teď je mám během 5 ti měsíců a to ještě hraju hodně volným tempem...
 

DeletedUser

Guest
dobre,ale da sa cca na jeden svet 200 novych co je moc malo na dueli,kym sa dostanu do "formy" aby mohli hocikoho z okolia duelovat
 
To sleduju, u nás na S2 už tam máme 242 nových hráčů. Ono je to vysazuje v pravém horním rohu. Nejspíše proto valná část z nich zahučela do kolonií měst Offspring-city. Dost hráčů se tam ještě plácá na prvním levlu, to nevím proč asi je opustilo prvotní nadšení. Tím jak se začlenili do měst si zavřeli možnost duelů, to bude pro některé problém.

Stejně se divím hráčům že to absolvují, najednou jim jsou jejich předešlé světy na obtíž. Myslí si že v sousedově talířku je cosi lepšího. Jak tady píše "The answer 5", na S2 je nuda ale na S1 je atmosféra, oba byli zamčené, jenže na tom jiném to přece musí být lepší.
 

DeletedUser

Guest
Škoda,že když to neotevřeli,neudělali žebříček nově příchozích hráčů,možná by to někoho nalíkalo,kdyby měl o co soutěžit:)

Jiank takhle na začátku je si asi dobrý najít někoho na Přátelský duely,aby se dohnal takovej ten základní level,po kterým hráč bude bojeschopný do pevností atd.
 

DeletedUser

Guest
wow... tak to zírám.. do nedávna jsem nevěřil že s1 bude někdy mít více než 5000 hráčů a náájednou... 5331 :hoj: neuvěřitelné =)
 

DeletedUser

Guest
Omlouvám se za doublbepost ale jinak by si toho nikdo nevšiml.. po pár dnech můžete spojit ;)

:hoj: Tohle je zázzrak!! :hoj:


s1 se dostává na 6000 hráářů :indián:
 
Nahoru