• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Svět 11 - testování

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 31870

Guest
Vážení hráči,

v současné době máme na několik chvil možnost provádět testování na světě, který bude brzy spuštěn (datum prozatím nevíme - až budeme vědět blíže, upřesníme v oznámení). Rádi bychom Vás touto cestou poprosili o náměty, co máme otestovat před jeho samotným spuštěním.

Máme však jistá bezpečnostní omezení - nesmíme postavit pevnost (při restartu by se nesmazala) a mít více jak 60. level (kvůli síním slávy).

Postavit město je možné. Prozatím máme v plánu testovat Wanted (poplatky při různých podmínkách). Avšak jistě je více věcí, které Vás napadnou. Testování je časově omezené - nelze proto testovat např. vliv věcí pro nález předmětu - na to je potřeba dlouhodobý výzkum.

Děkujeme za náměty. :)
 

DeletedUser

Guest
Mě není jasná jedna věc: to po nějaké době bude ten svět vypnut? Až se ten svět restartuje, půdu znova od nuly? Já se ptám proto, že chci použít nuggety, a kdyby se mi restartoval inventář, schopnosti... Tak by mi to bylo na nic.
 

Deleted User - 31870

Guest
Testování probíhá do restartu světa - vytvoříme si na něm uměle účty, nacvakáme oblečení, založíme město,.. pak provedeme potřebné testy (základní funkčnost světa - duely, úkoly, zprávy,.. a další, které třeba slouží pro objasnění dosud nezodpovězených otázek).. Svět se restartuje a vše se smaže, aby svět začal od začátku zcela od nuly. Naše postavy samozřejmě zmizí a vše, co tam bylo uměle vytvořeno. Po restartu se svět otevírá a spouští pro registraci hráčů.
 

DeletedUser

Guest
počkat počkat ale ten svět bude restartován snad zítra odpoledne?
Nebo ještě někdy jindy?
 

Deleted User - 31870

Guest
Zítra před startem, pak už se restartovat nebude, jakmile se spustí registrace. Nevím, kdy je přesně start (obvykle odpoledne)
 

DeletedUser1451

Guest
Někteří v tom máte eviděntně guláš :) . Pro vysvětlení to vemu chronologicky: Minulou středu 6.4 nám byl innogames přidělen svět 11. Před oficiálním spuštěním se otestovává jestli vše funguje jak má. Také jsme chtěli otestovat některé věci na které se ptáte (proto bylo založeno i toto téma). Zítra bude svět restartován, tudíž vše co jsme vybudovali (města, pevnosti, naše účty) zmizí a pak bude svět pro vás spuštěn tak jak má. Pak už žádný restart nebude, bude to prostě normální hra jako na ostatních světech. To testování není žádná novinka, provádí se před každým spuštěním světa, jen teď jsme se vás zeptali jestli nechcete, abychom něco otestovali.
 

DeletedUser

Guest
Já se omlouvám, jestli to už někde je napsáno, ale bude to prémiový svět?
 

DeletedUser

Guest
Někteří v tom máte eviděntně guláš :) . Pro vysvětlení to vemu chronologicky: Minulou středu 6.4 nám byl innogames přidělen svět 11. Před oficiálním spuštěním se otestovává jestli vše funguje jak má. Také jsme chtěli otestovat některé věci na které se ptáte (proto bylo založeno i toto téma). Zítra bude svět restartován, tudíž vše co jsme vybudovali (města, pevnosti, naše účty) zmizí a pak bude svět pro vás spuštěn tak jak má. Pak už žádný restart nebude, bude to prostě normální hra jako na ostatních světech. To testování není žádná novinka, provádí se před každým spuštěním světa, jen teď jsme se vás zeptali jestli nechcete, abychom něco otestovali.

Omlouvám se, že se ptám jako blbej, ale pořád to nemůžu pochopit. Teď jsem se na ten svět zaregistroval a znova jako blbej se ptám jestli bude restartován nebo ne? Pořád mi to neleze do hlavy.
 

DeletedUser

Guest
Díky moc, mám delší vedení, akže jdu použít nuggety...
 

DeletedUser

Guest
proč jsou na mapě již dostavěná města? docela dobrý pro toho kdo je zabere ale ti ostatní?
 

DeletedUser7836

Guest
Tie mestá sa založili keď sa testovalo. Opravené to bude najneskôr zajtra ráno. Nemusíte sa však báť, žeby niekto tie mesta obsadil. To je už zabezpečené.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru