• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Světový rekord (svět 7)

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7164
  • Vytvořeno

DeletedUser7164

Guest
Aliance:

Aliance SP dnes dobila poslední pevnost.Nyní vlastníme všechny pevnosti.
Rádi bychom byli zapsaný do historie Westu.
Děkuji
S pozdravem Beruška :beruška:
 

DeletedUser9371

Guest
.

I když jste můj nepřítel ( soupeř v bojích) od roku 2009, to že jste ovládli všechny pevnosti na mapě sedmičky je úspěch a velký. Nezbývá mi než čestně gratulovat.
Ale teď upřímně : kdybych já Krosna33, iniciátor "přetřesu na mapě" neopustil bývalou alianci, ta se tím následně rozpadla na 3 malé aliance mlátící se mezi sebou, tak jednoduché by jste to neměli. Bohužel je smutné, že dodnes jsme se mezi sebou nedokázali usmířit, ale poškozené ego některých dospěláků, nesnášejících veřejnou kritiku způsobu jejich hry a zejména jejich vyadřování se na veřených chatech v průběhu bitev z mé strany, je pro mě neodpustitelné. Proto to zašlo tam, kam to zašlo a výsledek je jasný. SP toho využilo a takticky ovládli všechny pevnosti na mapě, což já osobně beru za historický úspěch ve hře od roku 2009.
Takže doufám, že se z mé změny hry na mapě sedmičky aliance SM i Havrani poučila. Stále tady platí, že v kolektivu aktivních a hrajících hráčů je největší potenciál síly.

Takže "espéčka" : :72: :72:

PS: Jestli tato odpověď tady v tomto vláknu vadí, tak ji přesuňte jinam, díky. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10840

Guest
Reakce.. ?

Milý a drahý Krosno..
Jakákoliv má reakce na Tvoji osobu a Tvé příspěvky by vedla k exemplární blokaci mé osoby.. Označit Tě názvem jedné zaniklé středověké vsi na Rokycansku, bych považoval ještě za velice kulantní, v podstatě takový eufemismus z lítosti.. :)
Co se týče Tvé představy, že seš v podstatě iniciátorem veškerého bytí i jsoucna na s7 - jeď si to dál - spousty lidí jsi již otrávil a ignorují Tě. Nezanedbatelné množství lidí však Tvé výplody stále čtou - někde asi slyšeli, že smích prodlužuje život.. ,)

Abych alespoň částečně konstruktivně reagoval na Tvůj příspěvek - ano, SM i Havrani se poučili. Opravdu budeme raději stát proti SP sami bez jediné pevnosti. Nicméně se vztyčenou hlavou, neboť jen čas ukázal, že SM ani Havrani nejsou fejkaři.. Což se o hořících ptácích říci nemůže - nebyl to koneckonců ten hlavní důvod rozpadu Aliance.. ? :) ve 23 letech mi ta paměť ještě tak trochu živoří, ale na Tvoji jistě konstruktivní a relevantní kritiku si jaksi vzpomenout nemohu..

Nicméně se shodnem na tom, že SP je bezesporu spolek profesionálů združující dostatečné množství lidí na to, aby nás umlátili na jakékoliv pevnosti v jakoukoliv dobu.. Otázkou je - a tu (možná) zodpoví alespoň do určité míry čas - kolik je v SP hráčů, jejichž cílem jsou boje o pevnosti a kolik jich zase raději počítá statky a umístění v imaginárních žebříčcích. (Slovo bojem rozuměj boj - ne třeba útok fénixu na malou pevnost SP ve 30 lidech)

A jen na závěr menší poznámku - pokud jste opravdu všechny ty pevnosti dobili, pak jste je zničili.. a tak můžem oprávněně pochybovat o Vašem vlastnictví.. ,)

S pozdravem a přáním pěkného dne

Kenotaf
 

DeletedUser12535

Guest
O tom nepochybuju, že jsi za tím z části ty Krosno. Nechci tím říct hráčům SP, že by vám jakkoliv pomáhal, to opravdu ne, vyhráli jste to sami, máte dost špičkových hráčů a smekám před vámi (sice poslední bitvu jsme si mohli vychutnat jinak než vlajkou, ale dobře). Ale zpět k tobě Krosno, sám se tu veřejně přiznáváš, že jsi zodpovědným za rozpad Aliance, ale ostatním jsi celou dobu tvrdil pravý opak. Takže, pokud jsi tak hrdý, bojechtivý apod., tak máš teď příležitost bojovat s SP sám. SM a Havrani mají na dobu neurčitou volno.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14186

Guest
Abych alespoň částečně konstruktivně reagoval na Tvůj příspěvek - ano, SM i Havrani se poučili. Opravdu budeme raději stát proti SP sami bez jediné pevnosti. Nicméně se vztyčenou hlavou, neboť jen čas ukázal, že SM ani Havrani nejsou fejkaři.. Což se o hořících ptácích říci nemůže - nebyl to koneckonců ten hlavní důvod rozpadu Aliance.. ? :) ve 23 letech mi ta paměť ještě tak trochu živoří, ale na Tvoji jistě konstruktivní a relevantní kritiku si jaksi vzpomenout nemohu..

[SPOIL]Odpověď níže[/SPOIL]


Poučili?:D Ve smyslu sebezničení , tak to ANO.:D
Před rozpadem aliance , byla hodně dlouho jediná věc co držela pevnosti v alianci.
A to byli protiútoky! Nikdy se nelze bránit s menšinou proti rozjetému stroji stylem Napoleonských válek.To pár hráčů z SM a Havranů nepochopilo. A dokud to nepochopíte , tak SP bude mít stále všechny pevnosti.:D
Gratuloval jsem v ten den. Doufám že Vám SPečka mou gratulaci Don předal.

s Pozdravem Nyo4
 

DeletedUser

Guest
Jak jinak. Od Vás nic nového. Prohrávat jste nikdy neuměli a výdrž máte taky slabou v boji proti SP. :(

Jako hoši vy se zamyslete co vypustite z úst, to co tihle hráči a hráčky tady dokazují ve hře bez vás a znáte je,jen mužete tiše závidět a šoupat nohama vy se jim nikdy nevyrovnáte nesaháte jim ani po kotníky
Hlavně by mě zajímalo kolik pevnosti máte vy, žádnou co ??? tak se zamyslete nad sebou a pak ukazujte na druhý :zásek:
 

DeletedUser9371

Guest
Jako hoši vy se zamyslete co vypustite z úst, to co tihle hráči a hráčky tady dokazují ve hře bez vás a znáte je,jen mužete tiše závidět a šoupat nohama vy se jim nikdy nevyrovnáte nesaháte jim ani po kotníky
Hlavně by mě zajímalo kolik pevnosti máte vy, žádnou co ??? tak se zamyslete nad sebou a pak ukazujte na druhý :zásek:

Jsi naprosto mimo dění na sedmičce. Nehledě to sem vůbec nepatří. Pokec o situaci na sedmičce máš v tématu svět 7 - aliance. :)
http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=24088
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jak jinak. Od Vás nic nového. Prohrávat jste nikdy neuměli a výdrž máte taky slabou v boji proti SP. :(

Nechápu co to tady pleteš ,že to sem nepatří pak nechápu co to tady píšeš ty o slabožství druhých, si uvědom, že ty jsi byl slabý v boji proti SP ty jsi je vedl a sklamal je, ale hlavně sebe a tím, že jsi neunesl svoji pořážku si začal obviňovat druhe za prohru v boji může vždycky velitel ne armáda si to uvědom a zbalit baťoh a utéct může jen slaboch

Občas ti tedy chybí charakter ,když se podíváš na to, co tady vypisuješ a co jsi dokázal, viz reakce hráčů, proto že jsi nedokázal lidi sjednotit a bránit pevnosti aliance z ktere jsi utekl a tím ukázal svoji slabost a obviňuješ z toho ostatní nabíziš se kde se dá lze vidět jak podlejzáš a zkoušíš se vetřít do přízně lidí co tě dávno odepsali měl bys akorát přiznat jedno, že jsi sklamal nejen sebe ale i ostatní tohle je reakce na to co tu píšeš po foru si to občas přečti co a kam píšeš osobně jsem měl o tobě uplně jine mínění protože nedám nikdy na řeči druhých , ale stačí číst bláboly a hned je jasno kdo je jakej člověk :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Milý Marvino, opravdu "neznáš mapu" sedmičky. Takže jak jsem psal, sem to nepatří a nerad bych se stal "Karbaníkem". Stačí karty co jsem nasbíral od loňska. :D:D
 

DeletedUser

Guest
Ńestačí na ni ani milión slov?Chyba co jsem se doposud dozvěděl tak bych tě nazval slovem ,,alianční zrádce´´
 

DeletedUser9371

Guest
Ńestačí na ni ani milión slov?Chyba co jsem se doposud dozvěděl tak bych tě nazval slovem ,,alianční zrádce´´

Jsi naprosto mimo dění na světě 7. Vůbec nic o rozpadu bývalé aliance Aliance, která byla jako jediná schopna čelit SP v bitvách se rozpadla.
Mě už osobně to nebaví se k tomu stále vracet. Podstatu rozpadu najdeš tady na fóru.
A že SP ovládlo mapu ? A v jeden den vlastnili všechny pevnosti ? Jedině dobře. Je to důsledek hysterického, lživého a hrubého chování na chatech v bitvách a telegramech hráčů rozpadlé aliance, kvůli kterým jsem alianci i její vedení opustil. Upozorňoval jsem na to i na srazech Westu, nesnáším jakýkoli projev hulváctví. A s hysteriky, poškozenými egoisty prostě hrát nebudu. Odešel jsem slušně a rozloučil jsem se aliančním telegramem. Nabídl jsem spojenectví v boji proti SP. A jak to dopadlo ? Klikni si po hráčích a jejich profilech, sleduj hru a uvidíš. K tomu já se se osobně nesnížím a jen to potvrzuje mé důvody proč jsem odešel a jsem rád, že jsem tak udělal. Teď je klid na hraní. A že věčně prohráváme v bitvách ? No a co ? Je to hra. My prohrávat umíme i uznat a přát úspěch druhému kolektivu hráčů. Vyhrává prostě lepší kolektiv a lepší parta hráčů a tím je SP.

Tady máš ten důvod k rozpadu : http://krhounkov-tw.webnode.cz/archiv/
 

DeletedUser

Guest
:D

Já mám svou hlavu a myslet si mohu cokoliv...Pokud chceš aby do 100 místné pevnosti přišlo 600 lidí tak přeju hodně štestí :radní:
 
Nahoru