• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

tajná kapsa v batohu

DeletedUser

Guest
Když tak koukám, jak se mi poslední dobou hromadí v batohu různé nesmyslné sady oblečení, zjišťuju, že mi občas překáží. Rovněž mám v inventáři nějaké neprodejné věci typu vánoční malovaný perníček, které jsou rovněž bez využití. Tudíž by se mi líbilo cosi jako tajná kapsa v batohu, kam by se všechny tyhle věci (případně další položky, které nechcete mít běžně zobrazeny) přesunuly a při běžném prohlížení batohu by se vám neukazovaly (viděli byste je třeba jen při kliknutí na tu tajnou kapsu). Tedy možnost volby u jednotlivých položek skrýt/opět odhalit.

p.s. další poznámky, nechce se mi je vypisovat zvlášť, pokud se někomu líbí, nechť si je třeba podrobněji zpracuje sám za sebe: 1) přidání ikonky trhu do hry (když chci něco koupit a nemám město, hledám trh na můj vkus moc dlouho), 2) zrušení klasických truhel v shopu (dokud padaly za bitvy, bylo to fajn, ale kupovat to v shopu je jak s tím pověstným zajícem v pytli - když už do toho investuju těžce vydělané UPB/nuggety, chci mít jistotu, že dostanu něco, co má příslušnou hodnotu - samozřejmě, že mě to nikdo nenutí kupovat, ale přímý prodej vzácných věcí za UPB by byl poctivější)
 
je potřeba aby jsi svuj navrh upravil podle pravidel sekce Navrhy a Napady - Návrhy vkládejte propracované, textově i graficky, popište, proč se domníváte, že váš návrh by mohl být hře prospěšný, dále jaké dle vás může mít pro a proti.- ti co už dostali anketu to splnili . nejde o buzeraci z me strany,ale pokud to nebude přehledne, tak se tím vyvojaři ani zabývat nebudou.. Tak tedy jakmile to upravíš...dostaneš anketu,není problem . :klubun:

Nebude-li navrh upraven do 31.7 2013 bude zamítnut a odstraněn
 
Nahoru