• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Tajné zbraně

DeletedUser

Guest
Založil jsem zde téma,kde můžete pomocí fotomontáže udělat z normální zbraně svítící.
http://img39.imageshack.us/f/obuky.jpg/

Vím,že to není nic extra(teprve se seznamuji s PS),ale chtěl bych vidět nějaké tajné zbraně i od ostatních.
 

DeletedUser

Guest
udělal jsem to moc na rychlo (dělal jsem to v gimpu)
0poghr5eve0wt6mwliz9.png
 

DeletedUser

Guest
málokdy se vyjadřuji k něčím obrázkům ale nezbývá než souhlasit s MaxPayne.cz -nechápu čím se tady jako chceš chlubit-nikoho nezajímá jestli si to dělal narychlo nebo nad tím strávil 14dní -důležitý je výsledek a toto je absolutní katastrofa ......................
 

DeletedUser

Guest
tak si s tim dej vic casu;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Není důležité ho hned strhat kritikou.
Luboši,skus si s tím dát trochu víc času,pak ti to půjde :-)
 

DeletedUser

Guest
Tak, Supe, jáké si ty dělal obrázky v devíti letech?? :-D
v devíti letech měla naše generace trošku jiné možnosti a starosti já ho setřel hlavně za to že sám píše že to dělal narychlo čímž chce omlouvat výsledek kolik je komu let po tom opravdu nepátrám.
 
Ono takové ty řeči typu; "dělal jsem to pět minut, ale jestli se vám to líbí tak to vylepším", nikam nevedou. Jestli se chce někdo pochlubit svým výtvorem, no tak ať to udělá. Ale pokud chce účelově ohromit, aby jsme mu plácali po rameni, tak musí být už zdatný borec.
 

DeletedUser

Guest
čim to mam udělat jinčim než štětcem??????????????

neznám gimp ale princip bude asi stejný tvar okolo kterého chceš to žluté zvýraznění musíš nějak oříznout -pak znovu vložit jako novou vrstvu a u toho vloženého tvaru nastavit stín , jeho barvu a zozmazání tak bych to udělal v Photoshopu a bude to nějak podobně určitě i Gimpu -pokud Tě to baví hlavně nespěchej nemá cenu tu vkládat něco s omluvou že jsi na tom dělal 5minut
 
Nahoru