• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Tenkrát u řeky

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Bitva u Little Bighornu

http://prntscr.com/7o2omb

Před více jak 139 lety se udála bitva, která na okamžik zastavila chod dějin USA.
Bylo to v období takzvaných siouxských válek. Američané stále dál pronikali západ a chtěli získat půdu a zlato indiánů. Poslední zoufalé vzepětí rudých domorodců proti bílým dobyvatelům bylo právě v tomto příběhu …..

25. června, na pláních u řeky Little Bighornu začala krvavá bitva.
Indiánští válečníci v ní porazili vojáky Sedmého regimentu, které vedl podplukovník George Armstrong Custer. Americká jednotka byla pobita do posledního muže. Bylo to hlavně z důvodu špatné strategie a chybám, kterým se podplukovník dopustil. Odmítl těžké zbraně a posily, rozdělil kavalerii na tři skupiny. Takže se nakonec sám ocitl v obklíčení asi dvou a půl tisíce indiánů se svými zhruba dvěma stovkami mužů. Indiáni se radovali ze svého velkého, ale bohužel posledního vítězství, za které později draze zaplatili.

Minimální úroveň hráče pro přijetí úkolu:
92/110

Počet úkolů:
12

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. Sen
Zadavatel - Waupee (salón)
Zpřístupnit - 92 lvl
Zpřístupnit - 110 lvl
Text: Můj bílý bratře, dnes v noci se mi zdál divný sen, ale byl velmi mlhavý. Pamatuji si z něj jen pár záblesků….. boj, spoustu krve a bledých tváří, kouř a řeku. Nevíš, co to může znamenat? Mám z toho divný pocit.
Zajdi za šerifem. Je možné, že se něco chystá, třeba zrovna on má nějaké informace ….. Vem sebou nějakou ohnivou vodu, lépe se mu bude mluvit ….
Požadavek - vyřiď “Získat informace”
Odměna - 1000XP
Konečný text: Tušil jsem, že můj sen něco znamená. Prérie již není bezpečná. Manitou, Velký duch sešle neviditelného posla na pomoc ….



2. Získat informace
Zadavatel - Šerif (salón)
Zpřístupnit - přijatý úkol “Sen”
- 1x tequila
- 1x rum
- 1x whisky
Text: Ale, ale, copak to tu máme …. Děkuji ti, brendl1234. Ty víš, co mám rád.
Mám na tebe menší prácičku. Prozkoumej prérii a měj oči otevřené a uši nastražené.
Požadavek - 92 lvl - 5 hodin “Jít na průzkum”
110 lvl - 5 hodin “Prozkoumávat Západ”
Odměna - 2000 XP
Konečný text: Nečekal jsem, že je to tak špatné. Tohle si indiáni nenechají líbit.



3. Potvrzení
Zadavatel - Waupee (salón)
Zpřístupnit - splněný úkol “Sen”
Text: Skutečně?!!! Tvoje oči umí najít každou stopu….. Je to tedy pravda. Tvůj jazyk nelže. Bledé tváře už jsou blízko. Jsou jako smradlavý kojoti, kterých se štítí i zbraň udatného bojovníka. Musíme tedy svolat radu starších a všechny indiánské náčelníky, kteří budou ochotni pomoci proti bledým tvářím.
Požadavek - Jít do indiánské rezervace (sektor B5)
Odměna - 100 XP
Konečný text: Rada starších vždy rozhodla správně. I tentokrát tomu tak bude.



4. Rada starších
Zadavatel - Indiánská rezervace (sektor B5)
Zpřístupnit - splněný úkol “Potvrzení”
Text: Muži si mají spolu promluvit, než se vykopou válečnou sekeru.….. Nechceme nic jiného, jen aby nás nechali žít v naší zemi.. ….
Usedli v kruhu nedaleko, vážní, důstojní, a přece nečekaně vzrušení, a tlumeně se mezi sebou začali dohadovat.
Požadavek - indiánská rezervace tě očekává
- beze zbraně
- na sobě dýmku míru
- 15 hodin vyjednávání s indiány
Odměna - 2000 XP
Konečný text: …..Krev volá po krvi. Bledé tváře staví cestu pro ohnivého oře našimi lovišti. Bledé tváře hubí naše stáda a zabili nám posvátného buvola. Rada starších odpověděla …..Siouxové a Čejeni se spojili….Tak to je, domluvil jsem. Howgh.



5. Válečná sekera
Zadavatel - Indiánská rezervace (sektor B5)
Zpřístupnit - splněný úkol “Rada starších”
Text: Válečná sekera bude vykopána. Připravíme se na boj, ale nejdříve prosím bílého bratra, aby navštívil naše předky, dají mu znamení. Manitou, Velký duch bílého bratra očekává ….
Jeho hlas, jindy tak pevný, nedovedl tentokrát zakrýt, že mluví v největším dojetí.
Požadavky - indiánská rezervace tě očekává,
- vyřiď Požehnání
Odměna - 5000 XP
Konečný text: Máme hotovo, jsem unavený ….



6. Zbraně
Zadavatel - Město duchů (sektor A1)
Zpřístupnit - přijatý úkol “Válečná sekera”
Text: Manitou, Velký duch věděl, že přijdeš, můj bílý bratře. Dozvěděl jsem se, co se stane v příštích týdnech, ale tajemné síly země mi zakázaly, abych vyjevil všechno, co jsem se od nich dozvěděl. Ale co ti smím říci, úplně stačí: viděl jsem mnoho pušek a výstřelů, které věští, že nás čekají mnohé boje….
Teď musíš rychle. Dej dohromady nějaké zbraně a vrať se sem, dostaneš za to trochu zlata.
Požadavky: město duchů tě očekává
92 lvl - 12 hodin pašovat
- 12 hodin prodávat zbraně indiánům
- 5x tomahawk
-----------------------------------------
Požadavky: město duchů tě očekává
110 lvl - 12 hodin pracovat jako lovec
- 12 hodin tavit kulky
- 5x tomahawk
Odměna - 10 000 dolarů
Konečný text: Můj bílý bratr je chytrý muž. Bude z něho dobrý bojovník.


7. Zásoby
Zadavatel - Město duchů (sektor A1)
Zpřístupnit - splněný úkol “Zbraně”
Text: Bílý muž myslí hlavou, Indián srdcem. Ale s prázdným žaludkem to nepůjde.
Teď je třeba získat zásoby …
Požadavky - město duchů tě očekává
- 10x biftek
- 10x krocan
- 15x šunka
- 30x pstruh
- 12x teplé jídlo
Odměna - 7000 XP
Konečný text: Dobrá práce. Pomalu, pomalu. Měj trpělivost, už jsi skoro připraven ….


8. Požehnání
Zadavatel - Město duchů (sektor A1)
Zpřístupnit - splněný úkol “Zásoby”
Text: Cítím větší naplnění, když se modlím, tak jak jsem se naučil modlit. Mé srdce je mnohem spokojenější. Zkus to také, sám uvidíš. Tvá mysl musí být jako týpí. Nech dílec u vchodu otevřený, aby čerstvý vzduch mohl dovnitř a odvál kouř zmatku.
Požadavky - město duchů tě očekává
4x modlení
Odměna - 200 XP
Konečný text: Nastal čas, jsi připraven. Pospíchej, bledé tváře jsou blízko ….


9. Spánek je důležitý
Zadavatel - Indiánská rezervace (sektor B5)
Zpřístupnit - splněný úkol “Válečná sekera”
Text: Můj bílý bratr se vrátil. Jsi nějaký jiný. Zmeškal jsi pár malých bojů, nic vážného. Bledé tváře se ale přibližují víc a víc … Počkej, ale co to neseš? Zbraně, jídlo … dostal jsi znamení, Manitou nás vyslyšel … Oh, vypadáš unaveně. Odpočiň si.
Požadavek - 1x spaní
Odměna - 500 XP
Konečný text: Nuže, spánek ti pomohl. Rudý bratr Waupee si tě žádá, prý pro tebe má malý proviant.



10. Pomoc
Zadavatel - Waupee (salón)
Zpřístupnit - splněný úkol “Spánek je důležitý”
Text: Můj sen se pomalu stává skutečností. Toho jsem se bál. Prolitá krev bude na obou stranách, nebude to vůbec lehké. Můj bratr si nyní může vzít malou pomoc.
Požadavek - nic
Odměna - kapky života 75%
- lesklý olej na zbraň
Konečný text: Slyším dusot koní, utíkej, už je to tu!


11. Velký boj
Zadavatel - Indiánská rezervace (sektor B5)
Zpřístupnit - splněný úkol “Pomoc”
Text: Slyšel jsem, že bledé tváře nemají moc bojovníků, Jsou slabý, jako jejich sliby. Navíc se rozdělili do tří skupin. Obklíčíme je. Vrhneme se na ně jako orel, který zaútočí ve chvíli, kdy je jeho oběť ukolébána do bezpečí.
Dnes je dobrý den na smrt. Ke břehu řeky!! Do boje!!!!
Požadavek - vyhrát bitvu
- 10 x vyhnuto zásahům
- 3x obdržené zásahy
- 5x hráčů uspaných tvou puškou
Odměna - 7000 XP
Konečný text: Bledé tváře neměli šanci. Získali jsme všechny jejich skalpy. Tento den, tuto bitvu si budou naši potomci po generace vyprávět u indiánských ohňů. Bratři a sestry, zvítězili jsme.


12. Zdánlivě klidné časy
Zadavatel - Waupee (salón)
Zpřístupnit - splněný úkol “Velký boj”
Text: Nastali klidné časy. Moje duše se z toho raduje. Bílý bratr je silný jako medvěd a chytrý jako liška. Kdo je jeho nepřítelem, musí se před ním mít velmi na pozoru. Dnes jsi získal mnoho skalpů bledých tváří. Tvému koni něco chybí. Co říkáš?
Požadavek - nic
Odměna - sedlo (do indiánské sady - http://prntscr.com/7o2mjl)
Konečný text: Na dnešek jsem měl další sen ….

Četla jsem a souhlasím se Všeobecnými soutěžními podmínkami "Indiánská úkolová řada".
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru