• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

The West My Story Tomar Hanstone1.Kapitola Začiatok konca!!!

DeletedUser

Guest
Tak volám sa Tomar Hanstone ale všetci mi hovoria Tommy...Teraz vam poviem svoj príbeh narodil som sa v meste zvanom Orange Country...Ako štvorročný som prvý krát držal zbraň a ako desať ročný som vyhral 30.ročník sútaže (Rýchla pištol - QuickGun) a hneď krátko nato mi otec odcestoval na západ bola tam vojna o nezávislosť východu ale ako vždy na západe mali lepšie vybavenie ale menej ľudí...môj otec bol jedným z mužov ktorých najviac prenasledovali jediné čo viem že ho zajali a uveznili a potom keď som mal osemnásť rokov sa vojna skončila a ja som sa dozvedel že môjho otca zabili...bol som úplne na dne...ale vstúpil som do východného 1.pluku ale zistil som že to nieje ružová budúcnosť mal som ale podpísanú 15 ročnú dohodu o bojovaní za Východ a jak ujdem tak ma môžu automaticky zabiť...(Bol by som zbeh) bojoval som nejednej bitke ale o tu najhoršiu patrila bitka o most cez ktorý nám vlakom dodávali zásoby tzv. most (Slobody-FreeDom)tak sme ho volali ale umrelo tam veľa dobrých mužov...nakoniec sme to ako tak udržali ale od jedného špeha ktorého krátko nato zabili.Ale ako mi ešte stihol povedať že ochvíľu im majú prísť posily.Nebola to moc pozitývna správa.Tých chlapcov tých hrdinov sme volali (Zlaté nohy-GoldenFeet) pretože utekali rýchlejšie ako zlodej ktorý práve ukradol koňa ale skoro vždy ich chytili a hneď nato zabili ale u tohoto chlapca bolo predurčené utekať boli to vačšinov chlapci od 12 do 16 rokov podpísali zmluvy na desať tzv. útekov...toto bol ten desiaty a práve keď už išiel domov tak ho prepadli a zabili...no bol to môj obľúbený vojak.Potom hneď ako mi to pri jeho poslednom dychu oznamil tak som rýchlo konal snažil som sa dať dokupi čo najviac mužov ale stále nás bolo málo preto som musel...zavolať teda skôr stiahnuť mužov z druhého pluku ale tým sa to moc nepozdávalo a nakoniec prišli keď už sa to malo začať zrazu sme počuli našho Veliťela ako kričí Fine Della Lotta to znamená po taliansky koniec boja všetkým chlapom sa rozžiarili tváre že ešte uviďia svojich synov a ceri a ženy a na druhej sa ozvalo to iste iba že Fin de la Lutte iba že po francúzky a nakoniec len sme museli podpísať dekleraciu mieru ale ako vždy to nikdy dlho západ nedodržal.Ale keď som zažil už pár tých bitiek o tzv. slobodu tak som si našiel pár nesmrteľných to sú tí ktorý prežili už hádam všetko...patril som medzi nich aj ja mal som pár zranený od meča ,brokov a popálenín...ale po piatich rokoch ustavičného bojovania vám to trošku začne zapínať čo sa deje a o čo sa jedná...nakoniec som mal šancu ujsť skoro v každom meste som bol prenasledovaný prišiel som vo svojich 25 rokov domov dva roky mi trvalo kým som prišiel domov počas tej cesty som stretol pár lovcov odmien a par banditov ale zažil som aj málo pekných chvíľ zo ženami ľahkých mravov ale najhoršie bolo keď som prišiel domov zistil som že moju sestru zajali a matku zabili a dom vypálili...
POKRAČOVANIE NABUDÚCE !!!
Ak chcete pokračovanie tohto príbehu napíšte sem napíšte : _D
PS:Môj plán je napísať pár takýchto kapitol a potom to rozviesť na viac obsahové dielo!!! xD čo ma kto mu prinútilo ani sám neviem hrám tu na Svete 7. a nudil som sa a čakal na dokončenie úlohy...:D
The West My Story Tomar Hanstone2.Kapitola Na ceste za pomstou... Tak by sa mala volať 2. kapitola ale iba ak chcete pokračovanie :D
<Zlé 1-2-3-4 ><Dá sa 5-6-7><Dobré 8><9-10 Super páči sa mi> ^^
Prosím napíšte či si o tomto príbehu myslíte :) Môžete touto stupnicou ktorú som sem dal alebo slovne :]Zaručujem vám že druhá kapitola bude dlhšia,lepšia,napínavejšia a menej stereotypná!!!
zaciatokkonca.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jo mas to docela dobry.... jenom tam sou pravopisne chyby a obcas sem se v tom deji trochu stracel.... (to bude asi kvuli tomu ze sem cech :D) ale jinak je to dobry.... takze za me mas 8.... (jestli sem spravne pochopil tve hodnoceni)
 

DeletedUser

Guest
celkem dobrý, ale přijde mi že na to deš tak nějak moc rychle, mohll bys víc popisovat detaily, pocity, trochu propracovat ty bitky a udělat tam nějakou pěknou zápletku :). no, uvidíme až bude další kapitola, zatím dávám 7 ;)
 

DeletedUser

Guest
The West My Story Tomar Hanstone 2.Kapitola Na ceste za pomstou

The West My Story Tomar Hanstone 2.Kapitola Na ceste za pomstou

„Nie“ Prečo...padám na zem a prach sa mi tlačí do oči malé kvapky krvi mi stekajú z mojej dlane ako sa mi vyryla čiara pomsty od môjho noža. A stále si musím opakovať „Prečo , prečo ja “no to už sa asi nedozviem alebo ? Ale teraz je pomsta môj najlepší priateľ. Po mali vstávam ignorujem pichľavú bolesť v očiach...bolia ma nohy ale idem do prvého salónu ktorý vidím a kričím mierne šialeným hlasom kde je ten...ten.. čo mi zničil život!!! Ľudia sa na mňa dívajú ako na blázna ale to na veci nič nemení vidím im strach v očiach a pot ktorý sa im zlieva po tvári ale jeden s nich ma odvlečie von dá mi päsťou po tvári a vraví si úplne vymydlený či čo? Tommy spamätaj sa Tommy pozeraj sa na mňa!!! Ty si sa fakt zbláznil buď rád že som ťa odtiaľ odtiahol „kto si?" To je jedno Tommy čo tu hľadáš ? Ja hľadám toho parchanta čo mi zničil celý život ty myslíš Jacka Briana ?“To bol Jack "? Nechcem Tommy vyzerať ako práskač ale že vraj šiel do New Orleans...Nie je to ne jak ďaleko" Veď len kočom to trvá dobré tri dní. Vydávam sa na cestu zavčas rána...ešte len prvé lúče svetla mi ožarujú môj kabát pod ktorým skrývam svoju modrú uniformu a v jednom vrecku mám revolver.. Ako idem prašnou prériou začína pršať a aby nebolo toho šťastia dosť začne sa aj blýskať snažím sa nájsť nejaký úkryt ale skôr ako ho nájdem som premočený až do nitky normálne cítim ako moje oblečenie sťaželo zrazu zbadám nejakú jaskyňu bežím do nej...už si len pamätám že som si nejako založil ohník a zobudil som sa nasledujúceho rána z veľkým krčením v bruchu tak sa vydávam hľadať nejakú potravu po dvoch hodinách potenia a škŕkania v bruchu skoro polomŕtvy som zbadal zajaca snažím sa k nemu čo najviac priblížiť studený pot mi steká po tvári mám pocit ako keby som mal byť ja tou korisťou už nameriavam a vtom boom ozve sa s poza mňa streľba...a niekto zakričí Tommy, Tommy Harnstone si to ty ?Ja sa otočím a namierim na cudzinca svoj revolver a poviem „A ty si kto“ Tommy polož tú zraň to som ja Billy „Billy?“ Oh môj bože postavím sa ako nejaká mátoha pomalými krokmi idem k Billymu zapriem sa o jeho rameno a poviem mu „Billy som tak rád že ťa vidím.“ Začnem silno kašlať padnem na zem a začne mi krvácať z úst...Potom už len viem že som sa zobudilo nato ako som ucítil dym z ohňa a Billy sa ma opýtal nemáš chuť na zajaca ?Ja sa bolestivo zasmejem a poviem „ako si to uhádol?“ Podá mi kúsok zajaca po výdatnej večeri zase zaspím a nasledujúce ráno sa zobudím. Prebudím Billyho a opýtam sa ho či nemá náhodou namierené do New Orleans. Tommy nemyslel som si že vieš aj predvídať nuž Tommy náhodou idem okolo tak už by sme mali vyraziť nemyslíš ?. Vysadneme na koňa a asi tak po pár hodinách ustavičného natriasania na koni stretávame pár pocestných ale aj asi tak päť hodín od New Orlens stretávame nejakých dvoch čudákov jeden mal na sebe jeden mal na sebe o nosené pončo a druhý mal zase nejaké handry. Tváre mali ako hnilé jablká zošúverené a dosť známe. Niekoho mi pripomínali ale za boha neviem koho... Keď prechádzame okolo nich tak zrazu spoza chrbta vytiahnu staré revolveri a začnú strieľať tie guľky sa mi mihajú okolo sváre jedna ma pošteklí a nato padnem s koňa a ucítim nepríjemnú bolesť na nohe ukryjem sa za jeden väčší kameň a obhliadam sa po Billym on sa snaží zachrániť jedného postrelil a ten nehybne leží na zemi druhý ho trafí do brucha Billy padá na zem a ja sa s posledných síl postavím vytiahnem revolver namierim...hlavou mi beží len jedna myšlienka trafiť svoj ciel...trafím ho do nohy a ešte raz vystrelím a trafím sa presne do hlavy...padám na zem zdá sa že už obaja sú mŕtvy priplazím sa k Billymu opýtam sa ho či žije on mi zadrhnutým hlasom povie: „Mal som ťa rád Tommy“ „Bol si môj najlepší priateľ“ začínam plakať a kričím naňho ty nezomrieš „Billy počuješ ty nezomrieš...už ani nedýcha ale ja neprestávam hlavou sa mi honia asi všetky zlé myšlienky...ležím vedľa neho a stále plačem a hovorím si prečo som sa nepostavil skôr veď mal som dosť síl aby som ho zachránil...zobudím sa asi tak o dve hodiny kôň už dávno ušiel ja sa pomaly vstávam a neistým krokom sa vydávam do New Orleans ešte pred tým som odtiahol Billyho a prikryl som ho tým pončom čo mali tí banditi a povedal som pár slov „Billy prosím ťa odpočívaj v pokoji a nehnevaj sa na mňa“ pomaly ako mi piesok z cesty padá do očí slnko mi bráni v rozhľade tak stretávam jeden koč v tom koči bol jeden starší pán zo ženou a dvoma deťmi padám na zem a jediné čo viem že ma naložili do koča a pítali sa ma ako sa volám a že som zazrel ceduľu o 3 míle New Orleans...

POKRAČOVANIE NABUDÚCE !!!
Ak chcete pokračovanie tohto príbehu napíšte sem!!!
<Zlé 1-2-3-4 ><Dá sa 5-6-7><Dobré 8><9-10 Super páči sa mi> ^^
Prosím napíšte či si o tomto príbehu myslíte :) Môžete touto stupnicou ktorú som sem dal alebo slovne :]
cestazapomstov.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru