• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

The West - Oficiálny trailer

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7904
  • Vytvořeno

Páči sa vám trailer ???


  • Celkový počet hlasujících
    88

DeletedUser7904

Guest
Dnes bol zverejnený prvý trailer k našej obľúbenej hre The West :hoj:
Čo naň hovoríte ?


[YOUTUBE]wZvdQomi5n0[/YOUTUBE]
http://www.youtube.com/watch?v=wZvdQomi5n0

InnoGames ho použije ako prezentáciu na internete...
Ps: Pripravuje sa už aj druhý trailer ,ktorý by mal byť zverejnený čoskoro..
 

DeletedUser

Guest
Opravdu povedé. Sice už jsem viděl jeden takový podobný trailer na jinou hru,ale tendle je opravdu povedený... Možná bych tam dal víc záběrů ze hry
 

DeletedUser

Guest
Když vešla ta babka, myslel jsem že se k tomu klukovi přidá v prvním momentu :-D Jinak cool.
 

DeletedUser

Guest
Nádherné video ;) Hezky udělané, těším se na další ::):
 

DeletedUser

Guest
K tomu klukovi by se ta babka opravdu mohla přidat,by to mohla bejt nová tanečnice :D :D :D
 

DeletedUser

Guest
Je to dobrý ale strašně mi to připomína reklamu na jednu hru co sem viděl na eurosportu ;)
 

DeletedUser

Guest
To je dobrá reklama, u té babky jsem se zasmál, ale mohla se přidat k tomu klukovi
 
Trailer od grepolisu byl daleko lepší. Tady toto je nějaké divné, nelíbí se mi ta ústřední postava toho synka. Nějaký připitomělý rádoby-pubeťák to tam prožívá až pupeny praskají. Asi nejsem cílová skupina.
 

DeletedUser

Guest
Dobre by bylo kdyby to tam bylo krasne ve 3D, presne jako u grepolisu :)
 

DeletedUser

Guest
Kdybych tam byl ja hned by to melo sledovanost 10x vic :) Divalo by se na to vic holek :P
 

DeletedUser

Guest
mne osobne sa to nepaci ... malo ukazok z hry.. ta babka mi neprisla vtipna ( taketo momenty su uz xxx krat videne vo filmoch) ten hlas sa tam nehodi a ten chalan .... nepaci sa mi to ale aspon ze nieco spravili ... je vidiet ze to chcu nekam dotahnut
 

DeletedUser

Guest
Mě to přijde, že je to spíš reklama na puberťáka, protože scének s ním je mnohem víc než se hrou která naprosto zanikla. Ten kluk mi navíc přijde divnej a scénka na konci je trošku trapná. Ale i přesto je to podle mě dost sedícím hlasem komentátora, grafikou a tím co ukazují docela hezké. Takže hlasuji že se mi to líbí...
 

DeletedUser

Guest
asi tak... mě štve, že tam hned nacpali realitu... kdyby to bylo ve stylu klasickýho traileru na nějakou novou PC hru a prokládaný snímkama ze hry, bylo by to nejspíš lepší...
 

DeletedUser

Guest
Musíte to brát z té vtipné stránky. Je fakt že tam mohli dát víc scének ze hry ale pro je to dobrý.
 
Nahoru