• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

the west stats

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravím,
mám problém s nahrávím schopností a inventáře na The West Stats. Píšou tam zkopírovat text dole do otevřeného prohlížeče s hrou The west. Udělal jsem to několikrát, ale nejde mi nahrát ani schopnosti ani inventář. Prosím o pomoc s radou.
 

DeletedUser

Guest
Hlavně si vyber správný svět a dejme tomu třeba inventář. Zkopíruj si ten text, pak jdi tam kde jsi přihlášený na The-Westu a kde máš otevřený inventář a pak to vlož do příkazového řádku kam se píšou adresy (nahoře) Dej enter a je to.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj

je to jednoduché... musíš mít otevřen inventář, pokud nahráváš inventář a pokud nahráváš schopnosti musíš mít otevřené schopnosti... nevím jestli s tím nemají nějaké prohlížeče problémy, ale myslím, že jsem zkoušel všechny bylo to ok.
 

DeletedUser

Guest
Díky za rady, tohle jsem dělal desetkrát. Explorer to asi nechápe. Zkusím něco jinýho
 

DeletedUser4628

Guest
Schopnosti nemusíš mít otevřené, inventář musíš.
 

DeletedUser

Guest
Tak jsem zkusil Operu (ve které mi dřív west vůbec nefungoval) a ejhle mám schopnosti importované.. Všem díky za radu
 

DeletedUser307

Guest
Jen jsi ještě mohl napsat v jakém exploreru ti to nešlo. Mně to v IE7 šlo v pohodě.
 

DeletedUser3327

Guest
co mám udělat potom když mám zkopírovaný na inventář a zobrazí se mi ta stránka
 

DeletedUser

Guest
Pokud jsem tě dobře pochopil, měl by se ti to objevit na WestStats, už ale by tam měl být tvůj inventář, pokud si udělal vše, jak mělo být.

EDIT// Mě v MF to funguje naprosto normálně, a to tak, že mi vyskočí okno, že přenos proběhl v pořádku, a na stránce WestStats už mám inventář. To samé schopnosti, tam ale nemusíš mít otevřený inventář :-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14

Guest
Ie7

Me to v IE7 nenahravalo inventar a celkove to mrzlo, tak jsem zkusil chrome a frci to jak po masle:smoker:
 

DeletedUser1204

Guest
jsm asi debil ale at to zkouším jak chci a měním prohlížeče mozila,opera,chrome, tak prostě inventář nejde importovat a nejde a nejde a mě to už s...e
poradí někdo nějakou fintu???
 

DeletedUser

Guest
Zkus vymazat historii a cookies. Je také možné že to máš zablokované někde v nastavení. Já si z práce taky nedokážu importovat schopnosti a inventář protože nám to blokujou admini. Když jsem se jich ptal tak mi řekli že je to něco s nastavením skriptů nebo tak něco
 

DeletedUser

Guest
Weststats byly dnes večer kompletně dopřeloženy :)

Děkovat formou duelů mi nemusíte :ups ha:
 

DeletedUser307

Guest
Weststats byly dnes večer kompletně dopřeloženy :)

Děkovat formou duelů mi nemusíte :ups ha:

Kompletně ne. Když najedeš třeba v úkolech na předměty:
http://cz.weststats.com/Questgroup/?group=18

tak atributy a schopnosti které daný předmět přidává přeloženy nejsou.

Dále pak je tam spousta chyb v překladu, jako třeba zbraně u zbrojíře:
http://cz.weststats.com/Questgroup/?group=18
(jen tak zběžně level 13 2x rezavý, 15 jednou kolt, jednou revolver atd.... )

Máme ti ty chyb někam posílat?
 

DeletedUser

Guest
Ó ano, opět nezklamal, místo vděku (že se někdo snaží) jen kritika :ups ha:

Když najedeš třeba v úkolech na předměty:
http://cz.weststats.com/Questgroup/?group=18
Já to mám vše česky, chyba je na Tvém přijímači.


Dále pak je tam spousta chyb v překladu, jako třeba zbraně u zbrojíře:
(jen tak zběžně level 13 2x rezavý, 15 jednou kolt, jednou revolver atd.... )

Pozůstatek předchozího překladatele, pokusím se opravit.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser807

Guest
Člověče, teda asi nás bude se špatným přijímačem hodně nebo už prostě nedokážu rozeznat angličtinu od češtiny. Ono to je nejen u té čepice, ale i tu toho trička a dokonce i celý název úkolu je anglicky Beat The double-faced Jules (duel).
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru