• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Tlačítko "Použít vše"

DeletedUser

Guest
Ahoj, jistě víte, že tlačítko pracovní oblečení, je dobrá pomůcka, jenže pak na jednotlivé itemy musíte klikat postupně a když je měníte často, je to nudné a relativně zdlouhavé, proto mě napadlo, že by tvůrci mohli do hry vložit tlačítko "Použít vše", které by nasadilo všechny zobrazené itemy. Je to maličkost, ale myslím, že ne nerealizovatelná a mně jako uživateli by to hru zpříjemnilo. Graf. návrh ZDE.
 
tohle mě tak už napadlo, takže určitě bych byl pro. Jen bych byl proto, aby se to jmenovalo "obléci vše" a to z toho důvodu, že při pojmu použití mi naskakuje spotřebování jednorázových itemů (např. dort a různé cukrovinky z tombol), které tam sice nejsou, ale kdoví co někdy bude :-)
 

DeletedUser

Guest
Zajímavá myšlenka, podobná mě taky napadla. Takže bych byl pro. Nebo bych alespoň uvítal, když by se zvýraznilo po kliknutí na ten doporučený kus oděvu, že ho máte již nasazen. Častokrát se mi stává, že potřebuju převlíct kompletně vše a tak to naklikám podle doporučení, ale mnohdy se stane, že mi některý předmět nenaskočí a dohledávat který je celkem otravné. :D
 
toto už ve hře máme..tlačtko vedle šmelináře v inventáři, je tam možnost nastavit si vlastni soupravu oblečení, a převleci se jedním kliknutím..
 
jenže to za prvé vyžaduje premium, za druhé by bylo nutné to mít extra na každou (využívanou) práci (tj. ve výsledku nepřehledné množstvím a stejně by to člověk musel někde hledat) a třetí při dnešní rychlosti zavádění itemů by to navíc poměrně rychle zastarávalo.
 

Pawn

Člen týmu
Určitě by to bylo super, případně kdyby to ty hadry rovnou oblíklo pro kliknutí na to automaticky, taky bych se nezlobil. +
 

DeletedUser

Guest
Misho: Myslím, že to bylo právě smyslem celého nápadu.

Rozhodně bych souhlasil, jak tu již bylo řečeno, při neuvěřitelném množství předmětů, které jsou dnes ve hře a v inventářích mnohých hráčů, by takové urychlení jedině pomohlo a ulehčilo práci. Jen doufám, že to nebude nová prémiová vymoženost a neplatiči nebudou mít smůlu.
 

DeletedUser15256

Guest
toto už ve hře máme..tlačtko vedle šmelináře v inventáři, je tam možnost nastavit si vlastni soupravu oblečení, a převleci se jedním kliknutím..

Zabil :D . Né nic proti, ale dvě sady nestačí, nápad super, dej to do podoby tématu ať se může hlasovat, ono by toto šlo obejít že by Tw dalo toto tlačítko do scriptu, takže spíš bych tuhle myšlenku nadhodil vývojářům z TW protože ty mají zájem to zlepšovat i bez nuget :)
 

Pawn

Člen týmu
Misho: Myslím, že to bylo právě smyslem celého nápadu.

Rozhodně bych souhlasil, jak tu již bylo řečeno, při neuvěřitelném množství předmětů, které jsou dnes ve hře a v inventářích mnohých hráčů, by takové urychlení jedině pomohlo a ulehčilo práci. Jen doufám, že to nebude nová prémiová vymoženost a neplatiči nebudou mít smůlu.


Není... on tady má smysl takovej, že se klikne na to "nejlepší vybavení pro práci" tam se zobrazí ty nej věci, a tam bude navíc čuflík obléci si všechno, ale já psal, aby se to oblíklo už rovnou po kliknutí právě na to první "nejlepší vybavení pro práci", klik a šup to mít na sobě, a žádný pod menu. :-)
 

DeletedUser

Guest
Já bych se v tomhle směru držel původního konceptu s podmenu, aby hráč nejdřív viděl co si obléká a měl možnost výběru, jestli to oblečení nasadí nebo ne. Např. aby se mu kvůli tomuhle převlíknutí výrazně nesnížilo zdraví před bitvou.
 

DeletedUser

Guest
Souhlasím s autorem návrhu, vždy je lepší nejprve vidět, co je vlastně zač to nejlepší vybavení, než ho skutečně vyzkouším - může se mi z jakéhokoliv důvodu nelíbit a rozhodnu se ho neoblékat, nechci kvůli tomu klikat zase něco jiného nebo přehazovat kousek po kousku zpět.
 
automatické převlečení by znamenalo, že si pak hned musím jít hned musím jít zkontrolovat, zda mi to tam zas nehodilo např. nějakou želvu s rychlostí 0%, pokud ano – tak zas nevím, jest-li ji můžu sundat a mít přitom stále dobrý drop předmětů. A to je ještě relativně bžunda oproti nenávratnému shození HP, jak bylo zmíněno víše. Ve výsledku, by za mě byl pak výsledný stav daleko horší než před úpravou ... (na druhou stranu, by se tak ale mohly zvýšit naděje vlastního návrhu u INNA, protože takové úpravy oni preferují).
 

DeletedUser

Guest
To by šlo vyřešit zadáním pohybu na práci (s herkou, kterou máš nasazenou běžně), nasazením nejlepších věcí, naklikáním x prací a zrušením prvního pohybu, čímž se ti čas nezmění. Ale asi si to myslel jinak...
 

Pawn

Člen týmu
Původní návrh je teda vtom případě blbost, k čemu to tam chcete, když si nejdřív chcete zkontrolovat i tak co si vůbec oblíknete? To už nebudte líný a párkrát kliněte na ty věci rovnou co chcete a co ne. ;)
 
To by šlo vyřešit zadáním pohybu na práci (s herkou, kterou máš nasazenou běžně), nasazením nejlepších věcí, naklikáním x prací a zrušením prvního pohybu, čímž se ti čas nezmění. Ale asi si to myslel jinak...

nemyslel, jen jsem neznal tenhle trik :-)

Původní návrh je teda vtom případě blbost, k čemu to tam chcete, když si nejdřív chcete zkontrolovat i tak co si vůbec oblíknete? To už nebudte líný a párkrát kliněte na ty věci rovnou co chcete a co ne. ;)

pro mě je třeba důležité většinou vědět jakou nafasuju zbraň (chladnou či střelnou a zda to náhodou nebude nějakej šunt) – pokud bych to musel kontrolovat po každé, tak ten návrh úplně ztrácí smysl, protože pak je opravdu lepší to oťukat na místě po jedné položce (kde u toho mám kontrolu). Ten tvůj návrh úpravy je paskvil, kterej tu zatím nikdo kromě tebe nechce – tolik k jeho kvalitě.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Takhle aspoň uvidíš co se ti oblíkne a nebude to vlastně taková loterie. A když něco z nabízených itemů chtít nebudeš, tak si poklikáš jen to co chceš, ale to se mi stává minimálně (abych něco nechtěl) a ráno když pospíchám to jednotlivé naklikávání dost zdržuje, když jdu dělat třeba 4 různé práce do denních úloh.
 

Pawn

Člen týmu
Ono je jedno co chci nebo nechci, neprojde/nebude přidána ani jedna z možností. Tolik k tomu. :)
 
Nahoru