• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Tombola - beta

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2677
  • Vytvořeno

DeletedUser2677

Guest
Ahoj,
tak tombola je již skutečností na betě, tak pokud máte někdo nějaké postřehy, hodilo by se to sem dávat :)

Takto vypadá tombola: http://prntscr.com/1d7q5w

Jedná se opět o tombolu, kterou již znáte, s pár změnami oproti minule.

Nejedná se o duely ale stavíte nějaké budovy za které dostáváte odměny, pokud je vystavíte na určitý level:

1. level: vlajka nezávislosti: http://prntscr.com/1d7qou
5. level: šátek nezávislosti:
x.level:

Dostanete za to v podstatě celou sadu pokud vystavíte na určitý level, bohužel na betě nemám dostatečný počet UPD/nugget abych to zjistil, takže pokud máte nějaké postřehy, tak to tu rád doplním.

Doba výstavby se dá snížit za 8UPD/nugget.

Co každého zajímá je asi, jaké odměny dostanete za to, když budete stavět za nugety:
http://prntscr.com/1d7rcb

Odměnou za nejvyšší level budovy je sada zmrzlých zbraní... ( pozor nejedná se o nejvíc vytočení, ale o LEVEL budovy)

O jaké sady se jedná a jaké bonusy dává se dozvíte na tw-db.info, kde jsou již zveřejněny.



Pokud něco, tak pište do příspěvků níže a já tento hlavní budu upravovat abysme měli co nejvíce info pohromadě :)
 
Ještě bych doplnil, že těm zbraním pro nejlepšího snížili poškození. puška má teď na betě 300-400 a duelové 124-149, dále že za výstavbu zdarma je lvl +1, za 25 nugget lvl +2, za 150 nugget lvl +3 a za 800 nugget lvl +4. s každým lvl bude další výstavba delší o 10 min, za 8 dluhopisů/nuggetů můžete dobu snížit o 2 hod a to u všech naráz. (můžete stavět zdarma, 25, 150 a 800 současně)
 

DeletedUser

Guest
doufám, že až to dorazí k nám, bude to fungovat dobře, ráno mi to na betě jen přičetlo čas, aniž bych dostala odměnu nebo nový level výstavby, který se potřebuje na posbírání toho setu nezávislosti... mimochodem, tombola má běžet 20 dní, ale počítala jsem, že pokud chcete získat celý set nezávislosti a dostat se na lvl výstavby 50 jen ve volných hrách (bez nugget a UPB), budete na to potřebovat něco přes 17 dní čistého času, tedy 17 dní bez započítání pauz mezi jednotlivými koly, což asi pro většinu lidí bude problém... budík si tedy kvůli tomu nařizovat nebudu, asi spíš spotřebuju nějaké UPB
 

DeletedUser

Guest
za lvl 10 sú topánky

Inak, ak niekto viete - ako je to s tým najvyšším levelom a zbraňami...je písané, že stavba má 50 levelov...to sa dá potom aj vyššie stavať?
 
Já zatím stavím zdarma a dostal jsem nejlíp něco z uncommon, dostal ste někdo zdarma něco lepšího?
 

DeletedUser9350

Guest
na tom zadarmo jsem dostal už ten bílej kabát a bílej šátek a pak ty raketky a tužky
 

DeletedUser13514

Guest
před chvilkou jsem získal:

[SPOIL]
p1j4dqW.png
[/SPOIL] :hoj:

bylo to první okno (tedy zdarma) a využil jsem zkrácení času za dluhopisy.
 

DeletedUser

Guest
... budete na to potřebovat něco přes 17 dní čistého času, tedy 17 dní bez započítání pauz mezi jednotlivými koly, ...

hm, no ja som to spočítal na 35 stavaní bude treba spolu 239 hodín a 10 min čo je necelých 10 dní čistého času :) - teda na získanie kompletného setu

1, 4 hod
2, 4 hod 10 min
3, 4 hod 20 min
.
.
.
34, 9 hod 30 min
35, 9 hod 40 min
suma: 239 hod 10 min

:D
 

DeletedUser

Guest

DeletedUser

Guest
Fúúú

Tak sorry, som vychádzal z toho, že tie veci do setu budú vždy po 5 stupni - teda 5, 10, 15,...

Teda asi pri tých vyšších už budú po 10 úrovniach, keďže tých vecí v sete je spolu 8 kusov.
:zed:
 

DeletedUser4876

Guest
To každý kdo dojde na 50stupeň dostane ty specialni zbraně nebo ten kdo bude první?
 

DeletedUser

Guest
dostane ich len jeden...ale nie ten kto bude prvý 50 lvl, ale ten kto bude mať na konci najvyšší lvl vystavaný
 

DeletedUser9530

Guest
Proč tu není od modů založena diskuze k akci Den nezávislosti, jako u předchozích? Tohle je přece jenom topic o akci na betě.

Co je divný, dělám teď výstavbu na lvl 40 a trvá cca 8h 50min, kolega dělá lvl 32 a zabere mu 9h 20 min. Oba jsme si párkrát zkrátili výstavbu přes UPD, já vícekrát , ale to je -2h instantně, že ano. Nebo to pak zkracuje další intervaly výstavby o několik minut?
 
Proč tu není od modů založena diskuze k akci Den nezávislosti, jako u předchozích? Tohle je přece jenom topic o tom, co se dělo na betě.

Co je divný, dělám teď výstavbu na lvl 40 a trvá to cca 8h 50min, kolega dělá lvl 32 a zabere mu to 9h 20 min. Oba jsme si to párkrát zkrátili přes UPD, já vícekrát , ale to je -2h instantně, že ano. Nebo to pak zkracuje další intervaly výstavby o několik minut?

ty jsi asi stavěl i za nuggety, ale on ne... čas závisí na tom, jaký lvl má ta věc, co zrovna stavíš... když budeš stavět furt za 25 a zdarma, budeš mít dohromady větší lvl ale každá zvlášť bude mít menší a zabere to kratší dobu
 
Nahoru