• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Tržiště

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
ahojte furt nevím kde je možnost Koupit hned, i když je to možné koupit hned, prosím dodjte screen s iznačeným tlačítkem koupit hned protože si s tím furt lámu hlavu.

díky
 

DeletedUser

Guest
tam nemáš žádné tlačítko -přes ten dollar prostě napíšeš sumu která se rovná sumě požadované pro okamžitý nákup
 

DeletedUser

Guest
ahoj ohledně trhu je nějaká časová lhuta ,do kdy si musím koupenou věc vzít , aby mi nezmizela třeba?
 

Deleted User - 31870

Guest
http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=18302 Téma jen o obchodování ;)

Časová lhůta tam u vydraženého předmětu není, ale je problém vyzvednout věc, pokud bys opustil město a věc jsi vydražil od člena svého původního města (= věc byla určena jen pro členy města), tak po přechodu do jiného města nejde vyzvednout (jeden hráč to hlásil jako bug)
 

DeletedUser

Guest
Mám dotaz -když něco koupím tak v dražební nabídce vpravo mám napsáno vyzvednout předmět XXX

to je OK , ale co mi VADÍ to je ,že když něco chci v dražbě která končí ,třeba za 5 dní tak to mi tam hodí kde je prodejní místo , kdy to končí a tak ,ale není tam nikde CO TO JE , já to zapomenu ,mám tam třeba 5 položek a nevím co to je , pak to znovu přebíjím zvedám cenu sám sobě - hlavně mi neradte at si to píšu. :-))
 

DeletedUser1318

Guest
Mám dotaz -když něco koupím tak v dražební nabídce vpravo mám napsáno vyzvednout předmět XXX

to je OK , ale co mi VADÍ to je ,že když něco chci v dražbě která končí ,třeba za 5 dní tak to mi tam hodí kde je prodejní místo , kdy to končí a tak ,ale není tam nikde CO TO JE , já to zapomenu ,mám tam třeba 5 položek a nevím co to je , pak to znovu přebíjím zvedám cenu sám sobě - hlavně mi neradte at si to píšu. :-))
Ty máš dotaz, formuluješ ho jako stížnost na to co ti vadí a nechceš odpověď.
Tak já to vezmu od konce. Když se ti to nechce psát, tak si to namaluj.
A jestli tě to štve, tak navrhni nějaké řešení, ale napiš to pak do návrhů a nápadů.
A hlavně sem nepiš, že by to bylo k ničemu, když jsi nezkoušel.
 

DeletedUser

Guest
Odpověd chci ,né že né .Píšu to do tržiště a ne do nápadů.
Myslel jsem ,že když to napíšu sem , tak to někdo bude řešit a nebo napíše že to nejde ,přidat tam nějaké tlačítko které mi ukáže co jsem si vlastně zadal na trhu v aukci za zboží a ne že to druhý den nevím,jelikož jsem sklerotik.
- - - - - -
jo sory ty píšeš napiš to a ja čet nepiš to - tak sem to tam někam napsal :-))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
co mi VADÍ to je ,že když něco chci v dražbě která končí ,třeba za 5 dní tak to mi tam hodí kde je prodejní místo , kdy to končí a tak ,ale není tam nikde CO TO JE , já to zapomenu ,mám tam třeba 5 položek a nevím co to je , pak to znovu přebíjím zvedám cenu sám sobě

Napiš si do "poznámky k dražbě" co prodáváš. Jinak mě to vádí taky:-)

hlavně mi neradte at si to píšu. :-))
Nic lepšího mě nenapadlo:-)
 

DeletedUser10800

Guest
čau jak mám zmenit pocet kusu kdyz chci neco prodat??
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru