• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Tržiště

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
ahojte furt nevím kde je možnost Koupit hned, i když je to možné koupit hned, prosím dodjte screen s iznačeným tlačítkem koupit hned protože si s tím furt lámu hlavu.

díky
 

DeletedUser

Guest
tam nemáš žádné tlačítko -přes ten dollar prostě napíšeš sumu která se rovná sumě požadované pro okamžitý nákup
 

DeletedUser

Guest
ahoj ohledně trhu je nějaká časová lhuta ,do kdy si musím koupenou věc vzít , aby mi nezmizela třeba?
 

Deleted User - 31870

Guest
http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=18302 Téma jen o obchodování ;)

Časová lhůta tam u vydraženého předmětu není, ale je problém vyzvednout věc, pokud bys opustil město a věc jsi vydražil od člena svého původního města (= věc byla určena jen pro členy města), tak po přechodu do jiného města nejde vyzvednout (jeden hráč to hlásil jako bug)
 

DeletedUser

Guest
Mám dotaz -když něco koupím tak v dražební nabídce vpravo mám napsáno vyzvednout předmět XXX

to je OK , ale co mi VADÍ to je ,že když něco chci v dražbě která končí ,třeba za 5 dní tak to mi tam hodí kde je prodejní místo , kdy to končí a tak ,ale není tam nikde CO TO JE , já to zapomenu ,mám tam třeba 5 položek a nevím co to je , pak to znovu přebíjím zvedám cenu sám sobě - hlavně mi neradte at si to píšu. :-))
 

DeletedUser1318

Guest
Mám dotaz -když něco koupím tak v dražební nabídce vpravo mám napsáno vyzvednout předmět XXX

to je OK , ale co mi VADÍ to je ,že když něco chci v dražbě která končí ,třeba za 5 dní tak to mi tam hodí kde je prodejní místo , kdy to končí a tak ,ale není tam nikde CO TO JE , já to zapomenu ,mám tam třeba 5 položek a nevím co to je , pak to znovu přebíjím zvedám cenu sám sobě - hlavně mi neradte at si to píšu. :-))
Ty máš dotaz, formuluješ ho jako stížnost na to co ti vadí a nechceš odpověď.
Tak já to vezmu od konce. Když se ti to nechce psát, tak si to namaluj.
A jestli tě to štve, tak navrhni nějaké řešení, ale napiš to pak do návrhů a nápadů.
A hlavně sem nepiš, že by to bylo k ničemu, když jsi nezkoušel.
 

DeletedUser

Guest
Odpověd chci ,né že né .Píšu to do tržiště a ne do nápadů.
Myslel jsem ,že když to napíšu sem , tak to někdo bude řešit a nebo napíše že to nejde ,přidat tam nějaké tlačítko které mi ukáže co jsem si vlastně zadal na trhu v aukci za zboží a ne že to druhý den nevím,jelikož jsem sklerotik.
- - - - - -
jo sory ty píšeš napiš to a ja čet nepiš to - tak sem to tam někam napsal :-))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
co mi VADÍ to je ,že když něco chci v dražbě která končí ,třeba za 5 dní tak to mi tam hodí kde je prodejní místo , kdy to končí a tak ,ale není tam nikde CO TO JE , já to zapomenu ,mám tam třeba 5 položek a nevím co to je , pak to znovu přebíjím zvedám cenu sám sobě

Napiš si do "poznámky k dražbě" co prodáváš. Jinak mě to vádí taky:-)

hlavně mi neradte at si to píšu. :-))
Nic lepšího mě nenapadlo:-)
 

DeletedUser10800

Guest
čau jak mám zmenit pocet kusu kdyz chci neco prodat??
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru