• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Tw desková hra

DeletedUser

Guest
Tak, z karet se nám vyklubala rovnou desková hra :D. Takže hra bude přesně podle hry. Hru bych chtěl udělat základní verzi, pro 2-10 lidí bez měst. Pak rozšíření "Města". Kdy by byla možnost plus dalších 15 hráčů a rovná města. Ale tahle verze by se dala hrát na nějakých menších setkáních, třeba narozkách. A pak mě napadlo rozšíření "Pevnosti" ale to by bylo pak už asi pro 50 hráčů celkem, a kde seženete tolik lidí?
Pak bych se chtěl zeptat, kdo tady umí velice výborně německy?
Protože by bylo potřeba od Inna povolení na grafiku a název. A kdyby se rovnou hra Innu líbila, mohla by být vytisknuta (jestli by se našel vydavatel nebo jestli má Inno hodně tiskáren). Ale to o tisknutí se asi nestane. No dál nic. Jenom tady máte "krátký" výpis toho co mě už napadlo:
Duely

Měly by jste menší kartičky jako je normální nastavení,u střelu kam míříte.To by jste si sestavily na sebe podle kol,1 kolo takže navrch tu kartičku jak by jste se chtěli uhýbat a kam mířit do druhého sloupce(rubem navrch)atd...Co vy na to?Tak,tady máme ještě něco k duelům:Zkušenosti,ty by byly podobně jako v PC verzi ale trochu jinak. 5x(duelová úroveň nepřítele)+4x(duelová úroveň mě):2=výsledný počet zkušeností např.: já mám duelovou úroveň 20 nepřítel 21,takže 5x20=100+(4x21=84)=184:2=92.Peníze,to by byla třetina z toho, co má ten co prohrál.

Systém prací a pohybu

A nebylo by to vůbec takhle jak jsme to psal,ale víc jako The-west v PC verzi.Začnete s 1.LVL,k výběru postavy budete potřebovat 10 lvl.Lvl by se zvyšoval takto:K postupu na 1 lvl by jste potřebovali 5 zkušeností(bylo by to řádně zlehčené) za jednu 1.kolovou práci (sbírat tabák,jinak by to mohlo být vyšší nebo i nižší,to se uvidí jestli se příklad ujme) by jste dostali 1 zkušenost.Za 2 kolo 3 zkušenosti(2krát původní číslo +1) a za 3 kolovou práci by jste dostali 7 zkušeností.(ty kola myslím,jako že by jste nehráli jenom stály a nemohly byste nic dělat).Vzdálenosti na mapce,to nemám ještě promyšlený,ale dalo by se to měřit na cm.1 cm na mapě pravítkem=1 kolo chůze. Mohly by jste udělat celkemna mapě udělat pohyb o 50 políček(!). Stavění města,to by se dalo dělat jako v PC verzi The-West na vyznačeném místě.Města duchů. to ještě nevím.Úkoly,ty by zadával někdo, kdo by nehrál,nebo někdo předem určený.Zadavatel úkolů na mapě,to by bylo také jako v PC verzi. Pevnosti, v těch by se mohlo hýbnout pouze o 4 políčka za tah(!). Dostřel bude vypsán v tabulce zbraní.

Obchodování

Obchody,ty by ovládal ten,kdo by zadával úkoly.Přišly by jste k městu,musely by jste na něm stát,a ve svém tahu říct že se chceš kouknout do obchodu.Kolem peněz,to by bylo také určeno na práci, 1 kolo=2dolary při obtížnosti práce 0.Při obtížnosti např. 1 dostaneš 1krát tolik.Při obtížnosti 2 už 4 dolary,a pak na kolo.2.kola to by bylo 2 krát víc peněz +1 takže v případě 2 kol obtížností 2 by to bylo 8 dolarů(2krát 2 krát 2)atd...Oblečení,to by byly kartičky a ty by se dávaly do inventáře který by byl udělaný tak,že by se tam strkaly věci jako boty atd...

Stavba města

Stavění města,to by bylo na kola.při stavení 1kolo=10% 2kola=20% atd... Obtížnost by byla 100.


Energie

Pohyb po mapě by byl následující: každá postava by měla 200 energie od lvl 1 až do lvl 99 takže vlastně po celou dobu hraní hry. Práce by ubírali 1,2,3 i 4 kola 24 energie. Pohyb po mapě bez koně je 2 za jedno políčko. Takže, kdybych šel o 10 políček takže
 

DeletedUser

Guest
hra

Jsem pro,je tu i možnost udělat deskovou hru online.Jako třeba monopo*i .To existuje taky online,ale když už máme TW tak proč dělat TW online hru online? xD
 

DeletedUser

Guest
A kdyby to prošlo o vše bych se postaral já, a mohl by mi pomoci 7 sup kdyby chtěl.
 

DeletedUser

Guest
s grafikou není problém tady jde o to že to neprodjde :hoj:
 

DeletedUser

Guest
Klidně jo, ale neprojde ti to... bohužel................................. nebo bohu díky? :angel:
 

DeletedUser

Guest
Udělat hru TW by určitě šlo, ale stálo by to hodně, hodně úsilí a oproti počítačové hře by to chtělo o hodně zlehčit. Ale jinak, držím palce, ať na tom vyděláš majlant :D
 

DeletedUser9371

Guest
Určitě by to šlo. Jako děti jsme si vyráběli sami třeba hru Monopol i jiné. O ty kupované nám nešlo a měli jsme i vlastní pravidla. Hra byla v podstatě na principu třeba deskové - stolní hry Dostihy. :)
 
Nahoru