• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Ukaž co umíš!

Líbí se vám tato soutěž?


  • Celkový počet hlasujících
    74
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Tak jsem uvažoval, co musím dnes ještě udělat, když v tom - nápad :pianista:

Soutěž o nejlepšího pracanta!!

Nezáleží na levelu, schopnostech ani jiných herních dovednostech. Cílem soutěže by mělo být hlavně pobavit. Podobně jako ve vánočních eventech budete v hlavní roli vy a fotoaparát. Vyfoťte sami sebe (nechte se vyfotit), jak vykonáváte jakoukoliv PRÁCI (ne duel, spánek, úkol)na The-west v reálném světě.

Svůj výtvor vložíte pod svým nickem do vložte do danné sekce a následně budou vybrány 3 nejoriginálnější, které získají ocenění.... (hodnotící kritéria: Složitost práce - nikoli namáhavost; vzhled - měli by jste být doboví; a hlavně zábava - zaujměte, pobavte)

1. místo 40 000$ + Truhlice se vzácnými předměty
2. místo 20 000$ + Drahá truhla
3. místo 10 000$ + Truhlička s harampádím


(pokud jsem neodhadl hodnotu truhel, tak se omlouvám, samozřejmě je od nejhodnotnější po nejméně hodnotnou)

Klady:
- kopec zábavy jak při focení tak prohlížení výtvorů :D

Zápory
- možnost úrazu při focení???

:střelec:Toto je pouze návrh zatím nikam nic nevkládejte!!!:střelec:
 

DeletedUser11309

Guest
No, taková fotka jak někdo vyrábí třeba bajonet nebo žaludeční kapky či honí krávy nebo krade koně by mě dosti pobavila :D
Odemě máš
72.gif
! :)
 

DeletedUser

Guest
Dobrý nápad, a kdyby se o tom někdo pokusil třeba v nějakém tematickém oblečení (třeba nápodoba své postavy ve hře? - doložení screenshotem v daném oblečení) určitě by to stálo za pozornost. :-)
 

DeletedUser15358

Guest
Tak tohle bude hodně zábavné, fotky při práci, to je nářez.

Tak držím palce.
 

DeletedUser

Guest
jo, zni to dobre, ale nevim jestli se budou lidi chtit fotit a davat se na forum...ale napad dobrej
 

DeletedUser

Guest
Pokud jde jen o práce, které mají spojitost s The West, dávám ANO.
Ovšem bojím se, jak jsem už psal někde jinde, že nakonec o vítězi opět rozhodne počet kamarádů a rozeslaných odkazů jak ve hře, tak na sociálních sítí či jinde. :-(
 

DeletedUser11309

Guest
:D jj, a kdo a kdo bude sloužit v armádě tak má druhý místo :D
 

DeletedUser8767

Guest
Soutěž o nejlepšího pracanta!!

No tak to jsem bezpochyby já!

Soutěž pro mě:D
 

DeletedUser

Guest
:56::56::56: ANO! Skvělý by bylo i vyučování, vykrádání hrobů,atd...:56::56::56:
 

DeletedUser

Guest
Touto súťažou by som bol rovno vyradený, pretože ešte na west nedali prácu Masírovať :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru