• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.20

Jak byste hodnotili tento update?


  • Celkový počet hlasujících
    88
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3925

Guest
Ahoj!
Co si o tom updatu myslíte? Co se vám nejvíce líbí?
Mně, přestože na každém světě mám město, nejvíce vyhovuje, že i nezávsilý hráči se mohou přidat do boje. Nevím, jestli to budou moci i hráči, kteří nejsou členy žádného města, nebo jen členi měst, i když jakýchkoliv - prosím o vyjádření někoho, kdo se vyzná.
Jinak se mi líbí také ten obrázek, co je uveden v Oznámeních:
denied.PNG


To budou docela tvrdé boje, jsem na to zvědav. Co vy? Těšíte se na tento update, nebo se vám nechce bojovat o pevnosti, chcete zůstat ve skrytu?
 

DeletedUser

Guest
jj já se mocinky moc těším na ty pevnosti a boje mezi městy na to se nejvíce těším
 

DeletedUser3698

Guest
Me to hodne zaujalo a tesim se az budeme mit v drzeni tu velkou pevnost. :) Konecne neco poradnyho pro duelanty. Jenom by me zajimal blizsi termin zavedeni...
 

DeletedUser3925

Guest
Me to hodne zaujalo a tesim se az budeme mit v drzeni tu velkou pevnost. :) Konecne neco poradnyho pro duelanty. Jenom by me zajimal blizsi termin zavedeni...

No updaty 1.17 a 1.18 jsou od sebe vzdáleny asi 1,5 měsíce, ale to asi neznamená, že to bude stejné u dalších, jen si myslím, že se toho dočkáme tak v létě.
 

DeletedUser

Guest
No tak, teď je problém s 1.18, pak musí němci dovymyslet 1.19 a to jim bude asi chvíli trvat, když makaj zároveň i na 1.20... Řekl bych tak Květen/Červen... A jinak - na pevnosti se těším :) Ale ne jako stavitel, to spíš jako dobrodruh a voják... ;) Jen by mě zajímalo, co speciálního bude dávat např. kasárna nebo zbrojnice... Myslím, že ve zbrojnici budou konečně pušky, ale nevím... Ale taková největší pevnost určitě nebude dávat jen rezavé brokovky...
 

DeletedUser

Guest
"kvůli závažným problémům se aktualizace hry 1.18 neuskuteční v původním termínu ale až ve středu 25.3.2009ů

tento update se pevností ještě netýká?
 

DeletedUser

Guest
Čím déle na tom budou makat, tím kvalitnější, ne? :D Aspoň doufám... :)
 

DeletedUser

Guest
mě se to taky líbí doufám že to dobře spetří hru jak graficky tak po zábavný stránce
 

DeletedUser

Guest
Už se nemůžu dočkat. Oškrkávám dny v kalendáři do černa....:-D
 

DeletedUser

Guest
Jo, já se taky nemůž dočkat, ale proč nedali více těch pevností, 3 pevností v jednom "obdelníku" mi příde málo..... na východě je kolem 100 měst, ale zase to bude napinavější....
 

DeletedUser3698

Guest
Tak zase nemuze mit pevnost kazde mesto. :) Ale je pravda ze nekde je mnohokrat vetsi konkurence nez jinde.. aspon se budou zakladatele vic rozmyslet kde zalozi mesto. :)
 

DeletedUser

Guest
Přijde ti málo 120 pevností na celé mapce? Pokud teda budou dávat něco "special", tak je to docela dost...
 

DeletedUser

Guest
to jo A nezapoměn že pevnost bys mohl obsadit i ve vedlejším sektoru takže bys mohl mít vlatsně kolem sebe cca 9pevností což je podle mě dost
 

DeletedUser

Guest
No tak nato-že na prvním světě je přes 5000 měst to moc není...
 

DeletedUser

Guest
No tak nato-že na prvním světě je přes 5000 měst to moc není...

a s toho polovina z nich se rozvijí pomalu a právě v tom to je -silnější sežere slabšího takhle to funguje v potravním řetězci a tak nějak to je i tu ti silnější budou moct ovládat slabší města a mít silné opevnění
 

DeletedUser5604

Guest
Ach jo to je škoda já myslel že to bude už v tomto.No počkáme si.Už se těším na duely o ty pevnosti.
 

DeletedUser

Guest
Já si myslím že ani by to nemuselo být... Mě se ta hra libí jak je.. Dobré práce... Dobré ukoly.. Oblečení atd... Pro mě je to zase jako zpestření hry jako u updatech minulých(Nové práce, Čas, Nové ukoly atd...)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru