• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.20

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Na tejto stránke ( tí ktorý vedia po nemecky ) si môžu pozrieť The West Times .

http://tw.wusel.info/img/Zeitung_3.pdf

Na strane 6 sa spomínajú nejaké nove zbrane (asi) , neviem dobre po nemecky , takže si niesom istý . Ak by bol niekto , v nemčine znalý , a preložil mi ten text . :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
co mi prelozil ten prekladac tak som pochopil ze k stavbe pevnosti budu potrebne kamene, zelezo drevo a taketo niake suroviny.... a ze jednej bitky o pevnost sa bude moct zucastnit az 680 hracov=to budu masakre :D:D:D:D:loool::loool::loool:
 

DeletedUser

Guest
co mi prelozil ten prekladac tak som pochopil ze k stavbe pevnosti budu potrebne kamene, zelezo drevo a taketo niake suroviny.... a ze jednej bitky o pevnost sa bude moct zucastnit az 680 hracov=to budu masakre :D:D:D:D:loool::loool::loool:

680 hráčů???Mno masakr je slabý slovo, to bude menší válka:devil:
 

DeletedUser

Guest
hmm.Zni to zajimave.Ale kdyz uz jsi mluvil o te stavbe te pevnosti.Tak by me zajimalo jestli tam bude neco jako kasa,kde se budou ty suroviny skladovat.680 hracu:D :D :D jeste ze mame na 2 svete 14 kolii :D to nas bude docela dost.
 

DeletedUser

Guest
hmm.Zni to zajimave.Ale kdyz uz jsi mluvil o te stavbe te pevnosti.Tak by me zajimalo jestli tam bude neco jako kasa,kde se budou ty suroviny skladovat.680 hracu:D :D :D jeste ze mame na 2 svete 14 kolii :D to nas bude docela dost.

Igorkkkkku tebe si podám :D Už se na to těším zní to docela zajímavě.
 

DeletedUser

Guest
to newem, ten prekladac mi to takto prelozil a po nemecky newem ani slovo....
 

DeletedUser

Guest
Ale 680 hracov to je naozaj dost to nebude vojna mesteciek to bude 3.svetova v malom meritku :D :loool: :lol2:
 

DeletedUser

Guest
na nemeckom fore som nasiel toto :
es gibt eine neue Questreihe. Level 67 und eine weitere geheime Bedingung. Vielen Dank an Micky1992, der die Grundidee für diese Questreihe gelegt hat.
- eine Soldatenquest löst die Verkaufsprobleme, die mit der Uniform entstanden sind.

a v slovencine(robene cez preklad):
existuje mnoho nových otázok. Level 67 a dodatočné podmienky v tajnosti. Ďakujeme, že ste na Micky1992 so základnou myšlienkou pre toto série zomrela. - A soldier Quest rieši problémy s predajom uniformy boli vytvorené.

su nove ulohy na levely 67 ???
 

DeletedUser1382

Guest
na nemeckom fore som nasiel toto :
es gibt eine neue Questreihe. Level 67 und eine weitere geheime Bedingung. Vielen Dank an Micky1992, der die Grundidee für diese Questreihe gelegt hat.
- eine Soldatenquest löst die Verkaufsprobleme, die mit der Uniform entstanden sind.

a v slovencine(robene cez preklad):
existuje mnoho nových otázok. Level 67 a dodatočné podmienky v tajnosti. Ďakujeme, že ste na Micky1992 so základnou myšlienkou pre toto série zomrela. - A soldier Quest rieši problémy s predajom uniformy boli vytvorené.

su nove ulohy na levely 67 ???

Holt to se budeme muset nechat překvapit...
 

DeletedUser

Guest
Pokud ano, už se těším na 1.20 (nebo 1.2 noo), i ty pevnosti mě strašně lákají...:loool::loool::loool::loool::loool: a i jinčí vylepšení :sugar sugar::sugar sugar::sugar sugar::sugar sugar::sugar sugar:
 

DeletedUser

Guest
Ano, na anglickém fóru je také napsaná nová úloha, už na 1.19, ukáže se na levelu 67 a má ještě jednu tajnou potřebu k zobrazení. A ještě jedna krátká úloha, která řeší problém s vojenskou uniformou. A ti, co se hádají o to, jestli je to 1.2 nebo 1.200000000 asi určitě nedokončili první stupeň základní školy.
 

Deleted User - 32331

Guest
Ano, na anglickém fóru je také napsaná nová úloha, už na 1.19, ukáže se na levelu 67 a má ještě jednu tajnou potřebu k zobrazení. A ještě jedna krátká úloha, která řeší problém s vojenskou uniformou. A ti, co se hádají o to, jestli je to 1.2 nebo 1.200000000 asi určitě nedokončili první stupeň základní školy.

ja sice zakladku nedokoncil ale uz jsme probrali desetinna cisla a vim o tom dost na to abych věděl že je to to sami
jinak tajné questy by nebyli tajné když by se odtajnili :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru