• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.22

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Co to je? Jakési ocenění slepice.

Chicken Set
1) Chicken - Rumour has it this set is to do with fort battles and running away from them.
http://img11.imageshack.us/img11/8141/chickymedal.png

tak s google translatorem jsem ti to přeložil:

1) Kuře - Neoficiálně se mluví, že tato medaile má co dočinění s bitvami o pevnost a utíkání pryč od nich.
chickymedal.png


tak asi nejsi zrovna spolehlivý bojovník :loool:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7063

Guest
Tuhle medaili nejspíš dostávají dezertéři, ti co nejsou při začátku bitvy v pevnosti.
 

DeletedUser

Guest
me moc teda nezajima ani ten chat protoze vetsinou ti lidi z ty aliance ce se toho boje ucastni tak sou treba na skype.... a o tech par lidi co tam pridou od jinad zase tolik nejde :)
 

DeletedUser

Guest
me moc teda nezajima ani ten chat protoze vetsinou ti lidi z ty aliance ce se toho boje ucastni tak sou treba na skype.... a o tech par lidi co tam pridou od jinad zase tolik nejde :)

pár těch lidí odjinad ten chat může tak za***t, že komunikovat přes chat se prostě nebude moct :eww:
doufám, že bude možnost vyloučit někoho z chatové místnosti... jinak to nebude mít smysl, když tam asi půlka lidí bude psát - "hustý", "já se těším", "lol", "mě to nejede"...:ups ha:

mimochodem... nemělo by to být někde jinde? myslím, že nebyl v updatu 1.22 :loool:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru