• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Update 1.22

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Co to je? Jakési ocenění slepice.

Chicken Set
1) Chicken - Rumour has it this set is to do with fort battles and running away from them.
http://img11.imageshack.us/img11/8141/chickymedal.png

tak s google translatorem jsem ti to přeložil:

1) Kuře - Neoficiálně se mluví, že tato medaile má co dočinění s bitvami o pevnost a utíkání pryč od nich.
chickymedal.png


tak asi nejsi zrovna spolehlivý bojovník :loool:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7063

Guest
Tuhle medaili nejspíš dostávají dezertéři, ti co nejsou při začátku bitvy v pevnosti.
 

DeletedUser

Guest
me moc teda nezajima ani ten chat protoze vetsinou ti lidi z ty aliance ce se toho boje ucastni tak sou treba na skype.... a o tech par lidi co tam pridou od jinad zase tolik nejde :)
 

DeletedUser

Guest
me moc teda nezajima ani ten chat protoze vetsinou ti lidi z ty aliance ce se toho boje ucastni tak sou treba na skype.... a o tech par lidi co tam pridou od jinad zase tolik nejde :)

pár těch lidí odjinad ten chat může tak za***t, že komunikovat přes chat se prostě nebude moct :eww:
doufám, že bude možnost vyloučit někoho z chatové místnosti... jinak to nebude mít smysl, když tam asi půlka lidí bude psát - "hustý", "já se těším", "lol", "mě to nejede"...:ups ha:

mimochodem... nemělo by to být někde jinde? myslím, že nebyl v updatu 1.22 :loool:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru