• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Update 1.23 na betě

DeletedUser

Guest
Tekže útoky na pevnost TAKHLE zlevní i ve hře?
To bude dobrý, ale možná až moc levný, já bych dal 1000/3000/5000.
Ale aspoň se bude bojovat.... a uspávat. :zásek:
 

DeletedUser

Guest
Tekže útoky na pevnost TAKHLE zlevní i ve hře?
To bude dobrý, ale možná až moc levný, já bych dal 1000/3000/5000.
Ale aspoň se bude bojovat.... a uspávat. :zásek:

Ne nezlevni - proto je to v sekci "beta svet". (Otazka proc to, co se tyka jen bety, sem sawwwer vubec daval... ty mene duvtipne to zjevne mate a ostatnim to nepomuze.)
 

DeletedUser

Guest
Aha, ale stejně je tam napsáno, co nás může čekat.
Pokud by tam bylo, že je to jenom na betě tak OK, ale takhle to opravdu mate...
A nejen i ty méně důvtipné...:wacko:
 

DeletedUser

Guest
Ne nezlevni - proto je to v sekci "beta svet". (Otazka proc to, co se tyka jen bety, sem sawwwer vubec daval... ty mene duvtipne to zjevne mate a ostatnim to nepomuze.)

já sem dávám to, co je na betě napsaný... někomu to možná nepomůže, ale někdo to zas ocení :klubun:
 

DeletedUser

Guest
já sem dávám to, co je na betě napsaný... někomu to možná nepomůže, ale někdo to zas ocení :klubun:

A kdo oceni informace, ktere se tykaji POUZE bety?
Ti co maji na bete ucet? - ti to maji na bete naspany a pokud neumi anglicky, tak tam nemaji co delat.
 

DeletedUser6753

Guest
třeba já protože tam hraji a a anglicky neumím a to k hraní nepotřebuji tak neurážej
 

DeletedUser

Guest
A kdo oceni informace, ktere se tykaji POUZE bety?
Ti co maji na bete ucet? - ti to maji na bete naspany a pokud neumi anglicky, tak tam nemaji co delat.

Není to jenom na Betě!!!!Než sem něco napíšeš,tak si to tu přečti!!!!!!A neurážej,někteří sice neuměj anglicky,ale někteří zase neumí český pravopis,nebo neumí psát háčky a čárky!!!!Taková je realita,že??????:wacko::kobylka::lovec::zásek:
 

DeletedUser

Guest
třeba já protože tam hraji a a anglicky neumím a to k hraní nepotřebuji tak neurážej

No bylo by docela záhodno, když hrajete na betě, ovládat jazyk, aby jste mohli hlásit chyby... Nebo jak to uděláte, když nějakou naleznete? Česky asi ne... Na betě platí stejná pravidla co na net - pokud je mi známo - čili si je doporučuji prohlédnout

§8) Language

The West is an English game for an international market. As the majority of our players are English we request that profiles must be written in English or have an English translation of any texts. However, private communications are allowed to be in any language.

It is against the rules to exclude other players because of their nationality. Repeated violations of the rule will lead to an account ban.

* You must be able to answer queries from the administration team in proficient English.
* A town's in-game forum can be in any language.
* Communications (telegrams) between players can be in any language.
* A town may not prevent a player from joining because of his or her nationality.

Není to jenom na Betě!!!!Než sem něco napíšeš,tak si to tu přečti!!!!!!A neurážej,někteří sice neuměj anglicky,ale někteří zase neumí český pravopis,nebo neumí psát háčky a čárky!!!!Taková je realita,že??????:wacko::kobylka::lovec::zásek:

Freashmeat, jakožto člověk pracující s počítači, používá pravděpodobně programátorskou klávesnici, respektive je na ni zvyklý, tam se čárky a háčky nepoužívají. V normálním písemném projevu háčky a čárky dle mého píše, na fóru nemusí.

A skutečně, omezení XP a změna cen za bitvu platí pouze pro beta svět.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Freashmeat, jakožto člověk pracující s počítači, používá pravděpodobně programátorskou klávesnici, respektive je na ni zvyklý, tam se čárky a háčky nepoužívají. V normálním písemném projevu háčky a čárky dle mého píše, na fóru nemusí.
Ale já nenarážím na něj!Já to myslím všeobecně!


A skutečně, omezení XP a změna cen za bitvu platí pouze pro beta svět.

Já vím,ale ostatní věci i pro CZ!!!!!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest

Angličtina je jazyk izolační, čeština je jazyk flektivní, což znamená spoustu zábavných rozdílů, jako například že čeština díky veškeré flexi je nejstručnější jazyk, čeština má volný slovosled, angličtina má slovosled pevný (SVO), čeština má sedm pádů, angličtina nepoužívá pády, angličtina používá členy, čeština obyčejně ne... Strojový překlad, i přes značné investice a akademického úsilí, ještě není dokonalý a prostě se často stává, že nedojde k dobrému překladu. Pokud navíc nedovede pisatel pořádně formulovat sdělení ve větě české, ani si případně zkontrolovat text který mu vykopl strojový překlad, nemusí z toho být nic dobrého.
 

DeletedUser

Guest
A kdo oceni informace, ktere se tykaji POUZE bety?
Ti co maji na bete ucet? - ti to maji na bete naspany a pokud neumi anglicky, tak tam nemaji co delat.

je tam jen jedna sekce, kde jsou změny bety... vše ostatní se týká updatu 1.23 :lovec:
takže tyto informace se opravdu netýkají POUZE bety, ale jen ČÁSTEČNĚ :radní:
a navíc každý nemusí umět špičkově anglicky... pokud ty anglicky umíš, tak nevím, proč toto téms vůbec čteš :kobylka:
 

DeletedUser

Guest
je tam jen jedna sekce, kde jsou změny bety... vše ostatní se týká updatu 1.23 :lovec:
takže tyto informace se opravdu netýkají POUZE bety, ale jen ČÁSTEČNĚ :radní:
a navíc každý nemusí umět špičkově anglicky... pokud ty anglicky umíš, tak nevím, proč toto téms vůbec čteš :kobylka:

Zajímavé, kde bereš jistotu, že update 1.23 dorazí v takové podobě, v jaké je zrovna na betě? Beta slouží k vyhledání chyb a vyvážení update, proto se třeba zmenšil počet míst v bojích o pevnosti a podobně. Takže buď tu vydáváš nějaké předběžné a v podstatě neověřené informace za další update, přesto že jeho finální podoba se může změnit, nebo tu informuješ o update na betě, přesto že toto je možné si na betě dohledat. Myslím že všechny podobná témata potkalo smazání a dle mého si to i toto zasluhuje. Kdo chce znát informace z bety, ať tam hraje, nebo čte tamní fórum.
 

DeletedUser

Guest
ok, tak to par drobnosti na zaver (neco uz vyresil zuzupd):

Beta je k tomu, abyste hledali chyby a hlasily je. Pokud neumite anglicky, tak tezko nejakou nahlasite a strojovy preklad je vicemene k nicemu. Google translate je sice hezka vec, ale zkuste si to pouzit nez se tim zacnete ohanet.. ja sem to zkousel na nemecke forum a vysledek je vicemene nestrozumitelny pokud neumite nemecky.

To ze sem sawwwer dava informace z bety je mozna chvalihodne, ale mohl by to filtrovat jen na veci ktere jsou relevantni, tzn. nemusel by mast hrace tim co je pouze pro betu. A to, ze minimalne jeden z toho zmateny byl, si kazdy muze overit sam.

Proc toto tema ctu? - Ciste pro kontrolu, aby se omylem nesirili nejake bludy.
 

DeletedUser

Guest
Zajímavé, kde bereš jistotu, že update 1.23 dorazí v takové podobě, v jaké je zrovna na betě? Beta slouží k vyhledání chyb a vyvážení update, proto se třeba zmenšil počet míst v bojích o pevnosti a podobně. Takže buď tu vydáváš nějaké předběžné a v podstatě neověřené informace za další update, přesto že jeho finální podoba se může změnit, nebo tu informuješ o update na betě, přesto že toto je možné si na betě dohledat. Myslím že všechny podobná témata potkalo smazání a dle mého si to i toto zasluhuje. Kdo chce znát informace z bety, ať tam hraje, nebo čte tamní fórum.

jenže já nikde nepíšu, že bude takový update ( kdyby sis můj příspěvek pročetl pořádně, možná bys to věděl ) :wacko:
a jinak... jasně, že může jít na betu nebo na fórum... ale zase, pokud by sis přečetl můj první příspěvek:

toto je téma pro ty, co nejsou na betě... nebo pro ty co jsou na betě, ale nenašly ten malej otazníček pod odhlášením... nebo pro ty co jsou na betě a našly otazníček, ale neovládají dobře AJ ani Google translator

navíc ani google není dokonalý :radní:

to fifineček - díky...:jedna:
jen nechápu, na co ty bonusy budou :wacko:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Sawwere, toto si plcni do 1.postu...

Na betě jsou i v boji o pevnost nové bonusy. Viz obrázek :yes:
Taky při různém stupni věží, se mění velikost. Viz obrázek :yes:
pevnost.jpg
 

DeletedUser

Guest
Zkoumám, a vidím že na betě se dá darovat nugety... nevím zda to bude v 1.23, ale vypadá to tak zajímavě že možná ano:
premiumct.jpg


Zadáš jméno, počet nuggetů a submit (nebo odeslat)
 

DeletedUser

Guest
Zkoumám, a vidím že na betě se dá darovat nugety... nevím zda to bude v 1.23, ale vypadá to tak zajímavě že možná ano:
...............
Zadáš jméno, počet nuggetů a submit (nebo odeslat)

to už je stare ja si toho vsim od verze 1.21
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru